Straipsniai skaityti per paskutines 24 valandas

laikas

1

24 puikios idėjos, ką galima pasidaryti iš senų CD diskų

Although CDs may be obsolete when it comes to how you listen to music, there is currently a decor revolution occurring that uses old CDs to create beautiful, unique pieces of art around your home. If you’ve got dozens of CDs stored away in your house and you’re not sure what to do with them, why not try some of these great DIY projects! From bird baths to christmas decorations, and lamps to jewellery there’s a CD design here for you.

2

Kodėl vyksta Europos pripumpavimas emigrantais iš Artimųjų Rytų? Dirbti jie jie nenori, kur panaudos šitą žmonių masę?

Jakovas Kedmi: Niekas nesupranta ir nesuprato Europoje reikšmės to, kas vyko Artimuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, nelaukė tokios milžiniškos emigrantų bangos, nežino, ką su jais daryti, nežino, kaip juos sustabdyti, nežino, kaip kovoti su teroru.

3

Trilijonierius, apie kurį mažai kas žino

Dar 1770 metais Viljamas Pitas pasakė: „Už bet kurio sosto slypi šis tas daugiau už karalių“. Kaip nebūtų keista, nuo to laikmečio mažai kas pasikeitė, ir visos revoliucijos bei visuomenės transformacijos anksčiau ar vėliau prieina prie vieno vardiklio – paklusimo Aukso Veršiui. Kad argumentuočiau šį te...

4

Kodėl aš neaukosiu ukrainiečių vaikams

Sausio 13 dieną, mums sunkią prisiminimų dieną, viso svieto gelbėtojai renka pinigus Ukrainos vaikų gelbėjimui. Šioje šalyje, kurios vaikus prašoma gelbėti, prieš „Maidano“ valstybės perversmą gyveno 56 milijonai žmonių, šios šalies derlingiausi pasaulyje dirvožemiai, čia puikus klimatas, čia gyvena turtingiausias iš šiuo metu veikiančių pasaulio valstybių prezidentų Piotras Porošenka-Valcmanas, pasistatęs savo dvare prie Kijevo savo „Baltuosius rūmus“, savo nuosavą cerkvę, kurioje meldžia Dievo atleisti nuodėmes už jo padarytas piktadarybes.

5

Agonija - pasiruošimo JAV kolapsui etapas

Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d

6

Alkoholizmas - liga? Ir dar nepagydoma?..

Vienas alkoholikas internete panikuoja:- Išgirdau, kad sveikatos ministru paskirtas vegetaras, abstinentas bei silpnaprotis. Sakykit, ar čia rimtai, ar bajeris? Nes jeigu rimtai, tai gal jau laikas atsisakyt LT pilietybės...? Savaime suprantama!..Kad vegetaras ir silpnaprotis, tai dar, sakyčiau, nieko. Bet jeigu ne alkoholikas - tai visai po velnių!

7

Orbanas prieš Sorošą: Vengrija kontroliuos „pabėgėlių“ judėjimą ir iš užsienio finansuojamų NVO veiklą

Vengrija nori grįžti prie iki 2012 metų galiojusios praktikos ir riboti nelegalių imigrantų laisvą judėjimą. Po teroro akto Berlyne, Kalėdų išvakarėse, kurio metu žuvo 12 žmonių, o 50 buvo sužeista, paaiškėjo, kad Vokietijoje ir kitose ES valstybėse nėra jokios veikiančios „pabėgėlių“ registracijos tvarkos, nes tunisietis Berlyno teroristas Anis Amri buvo Vokietijoje užsiregistravęs 14 kartų kaip prieglobsčio prašytojas ir visur gavo pinigines išmokas, prekiavo narkotikais.

8

Vidas Mačiulis yra buvęs KGB etatinis agentas, toks pat kaip ir nusenęs Čekuolis

Pagaliau paaiškėjo, kad Vidas Mačiulis yra bekiaušis eunuchas kastratas, vaikystėje giedojęs bažnyčios chore ir kastruotas kaimo akušerės Vandos Kardamavičienės. Kad tai nejuokas ir, kad eunuchai yra itin vertinami valdančiojo elito suvokiau visai neseniai, kai mano buvęs grupiokas, dabar dirbantis chirurgu Anglijoje papasakojo, apie bekiaušių eunuchų sugebėjimus pradedant valstybės valdymu baigiant žurnalistika.

9

Ar Lietuvai reikalingas Prezidento institutas?

Labai palaikau valstiečių norus mažinti Seimo narių skaičių. Jų ten ženkliai per daug, todėl dykinėja, mūsų sąskaita sprendžia savo verslo klausimus, atostogauja ir t. t. Izraelio Knesete yra 120 deputatų, gyventojų Izraelyje – 8,5 milijono. Ne ką mažesnėje už Lietuvą Latvijoje – 100 deputatų. Pakanka, o gal ir per daug. Daug nereikalingų ministerijų, kurios galėtų tapti Ūkio ministerijos departamentais.

10

Jeigu žlugs doleris, skaitykite „Apokalipsę“

Prof. Valentino Katasonovas atsakė į portalo „Svobodnaja pressa“ (Laisva spauda) korespondento klausimus. Ekonomisto nuomone, Donaldas Trampas nepajėgs industrializuoti JAV. Jis pasakė: „Jei žlugs doleris, skaitykite „Apokalipsę“. Pateikiame šio interviu santrauką. Valentinas Katasonovas pasakė:„Donaldas Trampas nestandartinis kandidatas, ignoravęs politkorektiškumą. Jis ėmė svarstyti klausimus, kurie niekada nebuvo svarstomi balsiai.

11

Kada ten ES Prezidento rinkimai? Atduodu savo balsą Viktorui Orbanui

Nes tai vienintelis ES politikas, drįstantis nepaisyti Europoje ir JAV įsivyravusių kultūrinių marksistų primetamos darbotvarkės ir atvirai besielgiantis būtent taip, kaip liepia sveikas protas ir šalies interesai. Skaitau - ir širdis džiaugiasi:

12

Žozef Artur de Gobino rasinės-antropologinės mokyklos sociologijoje pradininkas

Nežiūrint į tai, kad XIX amžiuje Europa jau sirgo liberalizmo liga, kuria užsikrėtę Prancūzijos revoliucionieriai Žan Žak Ruso knygų turinį perkėlė į ,,Žmogaus teisių deklaraciją“, o JAV masonai - į JAV Nepriklausomybės deklaraciją, Ž. A. de Gobino buvo pirmasis, kuris viešai sukritikavo Ž. Ruso iškeltą teoriją apie prigimtinę visų žmonių lygybę ir jai priešpastatė savo teoriją apie žmonių rasių nelygybę.

13

Ir vėl masonai tyčiojasi iš lietuvių Tautos didvyrių

Sausio 13 didvyrių atminimas vėl niekinamas su masonų simbolika. Kiek kalbėta, kad šis visame pasaulyje žinomas masonų simbolis yra pats šlykščiausias pasityčiojimas iš mūsų tautos didvyrių, sudėjusių galvas už Lietuvos nepriklausomybę, bet šiais metais ir vėl masonai ir jų agentūra, televizijose dirbantys jų pastumdėliai, KGB-isto „dėdulės“ ir jo anūko klapčiukai, ar šiaip menko proto žmogeliai, vėl segi tą šetono tarnų simbolį.

14

Ką turi žinoti kiekvienas baltaodis apie rasinius skirtumus

Rasiniai skirtumai nėra vien tik odos spalva; jie yra persismelkę į žmogų ir reiškiasi kiekvienoje kūno ląstelėje. Jie yra milijonus metų trukusio skirtingo evoliucinio vystymosi, kuris labai tiksliai prisitaikė prie skirtingų aplinkos sąlygų, padarinys.

15

66 klausimai ir atsakymai apie "holokaustą"

Ką jūs galite pasakyti apie kaltinimus tiems, kurie drįsta abejoti holokausto istorija, kad jie antisemitai ir neonaciai? --Tai kliedesiai, skirti nukreipti dėmesį nuo faktų ir sąžiningų argumentų. Mokslininkai, kurie paneigia holokausto istorijos teiginius, yra pačių įvairiausių pažiūrų ir įsitikinimų, priklauso įvairioms religinėms konfesijoms ir etninėms grupėms [taip pat ir žydams]. Tarp „holokausto“ neigimo iš vienos pusės ir kaltinimų antisemitizmu ir neonacizmu iš kitos nėra jokio ryšio. Visa eilė žydų mokslininkų atvirai pripažįsta pagrindinių holokausto teiginių neįrodomumą.

16

Iš Laisve dvelkiančios palėpės, po 26 Lietuvos laisvės metų į masonerijos voratinklį.

Sakykite kas jus „niezabudkų“ mylėtojai pakeitė? Kodėl jūs tai kas mūsų tautai buvo nepriimtina nei caro laikais, nei bolševizmo laikais, išsaugoję savo tautos orumą, šiandieną pasinaudojote Lietuvos laisvės demokratija, netgi tie kurie žiūrėjo ir manau dabar dar žiūri į Kremlių, bet tai aš vadinu tautos moralinių vertybių išdavyste.

17

Lietuvos karinių jūrų pajėgų flotilė atnaujinta 27-erių metų senumo laivu

Lietuva įsigijo iš Danijos 27-erius metus tarnavusį laivą. Danijai šis laivas buvo nebetinkamas, nes ji atnaujina savo karinį laivyną. Su laivu įsigyta ir reikalinga papildoma įranga. „Tai viena iš Lietuvos kariuomenės modernizavimo dalių“, - informavo Krašto apsaugos ministras Raimondas Karoblis. Sausio 11 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilėje Klaipėdoje vyko laivo inauguracijos ir vardo suteikimo ceremonija.

18

1997 metų Lietuvos Prezidento rinkimų įkarštyje vos neįvyko karinis perversmas

Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.

19

Apie komjaunuolišką sindromą, J. Marcinkevičių, V. Landsbergį ir kitus

Jau senokai stebiu ir analizuoju Lietuvoje įdomų bei gana paplitusį reiškinį. Aš jį vadinu komjaunuolišku sindromu. Juo sergančius keturiasdešimtmečius ar penkiasdešimtmečius jungia nuostata – „Mes nebuvom komunistais“. Tuo jie nori pasakyti, jog jie netarnavo tarybinei sistemai, „nekolaboravo“ su tuometine valdžia. Todėl jų biografijos ir sąžinė yra visiškai švarios. Dar daugiau – skaisčios. O kai esi skaistus, suprask, turi teisę teisti ir bausti „blogiečius“.

20

Kniazius Vladimiras ir Lietuvos Dalia

Mūsų valdžia, kad mes nesijaustume tokiais baisiais ubagais ir nuskurdėliais, kokie esame (nekalbu apie puotaujančius maro metu vagis), mėgsta mus paguosti, kad Rusijoje dar blogiau negu pas mus. Kai valdžios nusamdyti propagandistai parodo apleista Rusijos kaimą – tarytum ta pati Lietuva, kai parodo duobėtas gatves, remontuojamas sningant (Šimašius Vilnuje) – irgi labai panašu, tie patys metodai. Kiek besistengtų mūsų valdžia, o esminių skirtumų nuo Rusijos nematyti.

21

Žemėlapiai pasako teisybę!

Turbūt mažai kas žino jog iki Spalio revoliucijos 1917 m., Rusijos istorijos vadovėliuose buvo aprašomos dvi Rusios: Русь Московская и Литовская (Maskvos Rusia ir Lietuvos Rusia). Tačiau nuvertus Rusios carą bolševikai perrašė istoriją ir neįtraukė Lietuvos Rusios į vadovėlius. Baltijos jūrą kaip žinia buvo pradėta vadinti Baltijos tik 17-18 amžiuose. Nepaisant to jog Baltijos jūros pakrantėj išsidėsčiusios 9 valstybės, tik tris valstybes Lietuvą, Latviją ir Estiją vadina Pabaltijo tautomis. Terminas 'Pabaltijo tautos' atsirado tik 19 amžiuje.

22

"Savi" šoviniai kalašnikovui

Priminsiu. Sušaudomas žmogus... Vyksta tyrimas... Pareigūnai bando nuslėpti nusikaltimą... Vyksta tyrimas... VRM Ministras Lietuvai viešai pareiškia - nieko neįvyko - pareigūnai pasielgė vaikiškai... Nu, biškį pajuokavo... Ministras tyrėjui pareiškia - tu ten nieko netirk... Viskas gerai... Pareigūnai biškį naiviai pasielgė. taip ir parašyk išvadose...

23

Slapti RFID mikročipai jau randami skiepuose

Mikročipai implantuojami į žmonių kūnus jau keletą dešimtmečių. Tai buvo slapti projektai, todėl implantų skaičius buvo nedidelis, o patys žmonės to net neįtardavo. Lygiagrečiai buvo atliekami bandymai su milijonais pelių ir kitų laboratorinių organizmų. Dabar pasiektas naujas etapas – mikročipai naudojami plačiai visame pasaulyje ir užsakovų tikslai neapsiriboja tūkstančiais individų. Metodas gali būti pritaikomas masiškai.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Viešas pareiškimas dėl politinių represijų
1870
Karolis Požela – kovotojas už tautos laisvę
411
Vilniaus tarybos rusofobijos priepuolis - tarp absurdo ir parodomojo "patriotyzmo"
603

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: