Straipsniai skaityti per paskutines 24 valandas

laikas

1

Spalvotas 1985-ųjų metų britų kurorto pragaras - čia jums ne tarybinė Palanga, o jEvropa!

Niu-Braitonas - tai miestas Lamanšo sąsiaurio pakrantėje ir arčiausiai sostinės esantis kurortas. jame gyvena viso labo 15-a tūkstančių žmonių. Gretimų apylinkių gyventojams Niu-Braitonas - visiškai tipiškas ir patrauklus kurortas. Suprantama, pasiturintys britai bei nepraradę sveikos nuovokos asmenys, tenai kojos nekelia.

2

Rusija planavo perversmą Juodkalnijoje. Šiurpinantys faktai iš 15min

Svarbiausias cia – Aleksandaro Sindeliciaus, PSICHINIŲ PROBLEMŲ TURINČIO serbo liudijimas

3

Lenkijos premjerė Beata Šidlo po Mančesterio teroro akto: Europa, kelkis nuo kelių arba tu verksi dėl savo vaikų kiekvieną dieną

Lenkijos premjerė perspėjo, kad Europa turi pastatyti į savo vietą „politines elitas“, „stiprius politikus“ ir nutraukti nelegalią migraciją. Šidlo pasakė: „Mes norime padėti žmonėms, bet mes nesiruošiame dalyvauti Briuselio elitų beprotybėje“. „Kur ritasi Europa?“ - paklausė ji. „Kelkitės nuo kelių ir buskite iš letargo miego, arba jūs apverksite savo vaikus kiekvieną dieną“.

4

Adolfas Hitleris :VALSTYBĖS PILIEČIAI IR PAVALDINIAI

Valstybės Prezidentas gali atlikti šį stebuklą. Ko pats Dievas negalėtų padaryti, yra padaroma kažkokio Teofrasto Paracelso, Valstybės tarnautojo su papraščiausiu rankos pasukimu. Niekas,bet tik rašiklio pajudinimas ir mongolas vergas yra taip paverčiamas tikru vokiečiu.

5

Gerdas Vildersas Mančesteris: „Mes privalome suprasti, kad islamas mums paskelbė karą“

Aš rašau šiandien šį straipsnį po to, kai mes, Olandijos parlamento nariai, dalyvaujant Britanijos pasiuntiniui, paminėjome Mančesterio aukų atminimą trumpa premjero kalba ir viena tylos minute. Prieš du mėnėsius mes darėme tą patį nukentėjusiems Stoholme. Praeitų metų gruodį, tiems, kas žuvo Berlyne. Ir, anksčiau, kas Nicoje, Briuselyje, Kopenhagoje... sąrašas bus begalinis, tuo metu, kai eilė vakarų pasiuntinių, kurie dar neaplankė mūsų parlamento per vieną iš tų liudnų įvykių, bus vis trumpesnė.

6

Santykis yra viskas

Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų.

7

Agonija - pasiruošimo JAV kolapsui etapas

Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d

8

Visa Tiesa apie Gabrielių!

Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?

9

Nėra baisesnio melo, kaip klaidingai suprasta ir dar klaidingiau aiškinama tiesa

Gegužės 28 dieną sukanka 87-eri, kai gimė žinomas lietuvių rašytojas ir mąstytojas, buvęs aktyvus Sąjūdžio dalyvis, daugybės romanų, apsakymų ir apysakų paaugliams ir vaikams, o taip pat garsiosios trilogijos - „Durnių laivas“, „Durniškės“ , „Prakeiktieji ir pateptieji“ autorius – Vytautas PETKEVIČIUS (1930-2008). Nuolatinis, be atvangos ir išlygų TIESOS sakymas buvo tapęs antrąja Kūrėjo prigimtimi. „Tiesa – sielos vaistai. Visos blogybės kyla iš melo ir baimės.

10

Sąjūdžio Lietuva – nevykęs smetonmečio atkūrimo projektas

Chaoso avatarai Castor&Pollux tyčiojasi iš Sąjūdžio, iš smetonmečio, tapusio neginčijamu dešiniųjų ideologijos fetišu ir iš dainuojančios revoliucijos, kuri buvo tik grįžimas penkiasdešimt metų atgal…

11

Rusija planavo perversmą Juodkalnijoje. Faktai iš 15min

Rusija siekė „smurtu nuversti vyriausybę ir paskelbti opozicinio Demokratinio fronto pergalę, taip pat neleisti Juodkalnijai prisijungti prie NATO“

12

Štai ir vėl gavome „juodojo aukso“ made in Eritrea porciją

Lietuva šią savaitę gavo eilinę porciją „juodojo aukso“ iš Eritrėjos, devynias juodų dykaduonių burnas. Iš valstybės, į kurią žmonės iš viso pasaulio vyksta ilsėtis dėl jos gerų pliažų (žiūr. Booking.com), kur niekas nesprogdina, kaip Mančesteryje, netraiško žmonių sukvežimiais, kaip Berlyne. Kažkas kažkur sugalvojo, kad tuos puslaukinius žmones ten skriaudžia, ir pasileido jie visi bėgti lėkti į Europą, kaip lietuviai į Angliją, o mūsų valdžia, mylinti visą pasaulį, tik ne lietuvius, ėmė semti šiuos nelegalus rieškučiomis iš Italijos ir vežti šitą „juodąjį auksą“ į Lietuvą.

13

V.Mickevičius-Kapsukas. Kur toji nepriklausomybė?

Kauno ponai ir kunigai nuolat kala, kad Lietuvos baltieji kareiviai kariaują už nepriklausomybę ir laisvę; kariaują, kad nieks lietuvių skriausti negalėtų, kad apgynus savo šalį nuo svetimų plėšikų. Kiti dar prideda, kad kariaują už žemę. Pagalvokite, kiek tame yra teisybės.

14

Elitinė prostitutė Asta Kuznecovaitė dirbdama VSD tapo narkomane ir bomže, tačiau liko ištikima Saugumui

Mūsų tyrėjų biuras pagaliau prisikniso prie jėgų, kurios kelia sumaištį Lietuvos politinėje arenoje. Tai yra korumpuoti žurnalistai, tai yra ir tų žurnalistų sąsajos su VSD, iš ten gaunama informacija. VSD teikia duomenis Ričardui Savukynui, ir jo koordinuojama programuotojų-hakerių grupė pasivadinusi Jorkšyrų Elfais organizuoja facebook atakas.

15

V.Mickevičius-Kapsukas. „Demokratinės laisvės“ ir tikrovė

Laikinojoje Lietuvos valstybės konstitucijoje, 16 str. sakoma: „Visiems lietuvos piliečiams laiduojama asmens, buto ir korespondencijos neliečiamybė bei tikybos, sąžinės, spaudos, žodžio, streikų, susirinkimų ir draugijų laisvė.“ Lietuvos buržuazija ir jos agentai pasididžiuodami kalba apie „laisvą“ ir „demokratinę“ Lietuvą, nurodydami jos konstituciją, kuri Lietuvos piliečių neskirsto į ožius ir avis. Lietuvoje, sakoma, ne taip, kaip Tarybų Rusijoje: čia visi piliečiai turi laisvę…

16

Vladimiras Putinas įteikė Rimui Tuminui Garbės ordiną

Rimas Tuminas gavo Rusijos Garbės ordiną už didelį įnašą į teatro meno plėtrą ir ilgametę veiklą, rašoma dokumente. Vachtangovo teatro aktoriai pasveikino savo vadovą su garbingu apdovanojimu. Rusijos valstybinio akademinio Vachtangovo teatro meno vadovas Tuminas apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija.

17

Venesueloje JAV organizuoja valstybinį perversmą

JAV karo nusikaltėliai , ekonominiai kileriai ir banksteriai surengė dar vieną "maidaną, tahrirą, sąjūdį", o tiksliau eilinį valstybinį perversmą. Šį kartą JAV išsigimėlių kruvinos letenos nusitaikė į Venesuelą - ten taip pat yra naftos, todėl, Vašingtono nuomone, nėra demokratijos, kol tautos turtas nafta tarnauja tautai.

18

G. Landsbergis: Asta Kuznecovaitė buvo mano pirmoji auklė. O dabar man šlykštu ir gėda dėl žurnalistikos ir dėl Lietuvos

Vakar su kolega Mykolu Majausku kavinėje gurkšnojome vyną, aptarinėjome Seimo realijas, kai suskambo mano mobilusis telefonas. Skambino Asta Kuznecovaitė. Atvažiuok sako, linksma čia. Asta buvo mano pirmoji auklė.

19

Kim Ir Seno gimimo metinėms

Šiandien, balandžio 15-ąją, sueina 103 metai nuo korėjiečių tautos vado, Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos (KLDR) įkūrėjo ir Prezidento Kim Ir Seno gimimo dienos. Šią progą iškiliai mini ne tik visi KLDR piliečiai ir korėjiečių tauta, bet ir daugybė socialistinių ir anti-imperialistinių judėjimų visame pasaulyje, kuriems Kim Ir Seno gyvenimas ir darbai – įkvėpiantis kovos už savos tautos bei žmonijos laisvę pavyzdys.

20

Startavo prezidentės globojama iniacityva – 4 milijonai lietuvių perpieš tipinio lietuvio portretą

Gegužės 24 d. oficialiai prasidėjo prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirta iniciatyva „Lietuva 4.000.000”, kurios tikslas – apjungti pasaulio lietuvius į vieną virtualią bendruomenę. „Tikimasi, kad šis projektas taps atsvara negatyviam viešajam naratyvui, kuris pasakoja, kad Lietuva yra nykstanti tauta“, - informuojama iniciatorių pranešime.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: