Straipsniai skaityti per paskutines 24 valandas

laikas

1

Gyvybei pavojingas gailestingumas. Jos norėjo padėti „pabėgėliams“ ir buvo nužudytos

Vasario 11 dieną Vokietijos Ahaus mieste Angelos Merkel svečias iš Nigerijos nužudė 22 metų merginą. Banditas auką norėjo išprievartauti, o šiai pasipriešinus, subadė ją peiliu į kaklą ir krūtinę. Liudininkas išgirdo jaunos moters šauksmą ir iškvietė pagalbos tarnybos, bet užpuolimo aukos gyvybės išgelbėti nepavyko, nes ji nukraujavo. Vėliau Bild pranešė, kad po jaunos moters nužudymo nusikaltėlis pabėgo iš Vokietijos ir buvo areštuotas Šveicarijoje. Dar pranešta, kad nužudytoji buvo pabėgėlių prieglaudos darbuotoja, kilusi iš Indijos ir į Vokietiją emigravusi su šeima, jos vardas Soopika P.

2

„Alternatyvioji istorija“: intelektualinis onanizmas, masinė psichozė, politinė technologija...

Šiandiena daugeliui atrodo nepelnytai kenksminga jų atžvilgiu, o kadangi dabartis – praeities pasekmė, tai ir praeitis tuo pavidalu, kokiu ji įvyko tikrovėje, taipogi priimtina toli gražu ne visiems ir ne visais savo aspektais. Ir žmonių psichika reaguoja į šį nepasitenkinimą praeitimi ir dabartimi.

3

Šungrybiuko kolonijos himnas

Tegyvuoja EUSSRS! Kapitalistinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai.

4

Apie valstybės veidą

Vienas delpio zombis labai pasipiktijo savo piliečiais. Pamatė lietuvių eiles kaimyninėj Lenkijoj ir neatlaikė. Viskas beveik aišku. Jeigu negali išgyventi šitoj valstybėj, važiuoji tenai, kur išgyvensi. Milijonas su kaupu jau išvažiavo. Ar tai nusikaltimas? Net delpio zombiai supranta - ne, tai ne nusikaltimas.

5

"Lietuvos rytas" - tai ne žiniasklaidos priemonė, o viešnamis uždirbinėjantis iš šantažo ir persekiojimo

Susipažinkite, elitinė Šūdryčio prostitutė Barselonoje - Kristina Nastopkaitė. Savo kurviškas paslaugas ji teikia sausakimšose Barselonos gatvėse, kuriose įsimaišiusi tarp daugybės praeivių - vietinių ir turistų, ji aptarnavo iškrypėlį-vojeristą vyr. redaktorių Tautvydą Mikalajūną.

6

Visiems, kuriems rūpi, ką apie mus pamanys ar pasakys ponai JAV, Didžiojoje Britanijoje ar dar kokiam gale

„Nemanau, kad ant šieno gulintis šuo turi kokią nors teisę į tą šieną, netgi jei ilgai ant jo gulėjo. Nepripažįstu jam tokios teisės. Nepripažįstu, pavyzdžiui, kad raudonųjų Amerikos indėnų ir juodųjų Australijos ar Afrikos aborigenų atžvilgiu įvykdyta kokia nors neteisybė. Nepripažįstu, kad su jais buvo pasielgta neteisingai, todėl kad stipresnė rasė, labiau išsivysčiusi rasė, išmintingesnė rasė atėjo ir užėmė jų vietą“. Vinstonas Čerčilis

7

Skandalingoji politikė Šakalienė - pilkoji žiniasklaidos kardinolė? Tokio žurnalistinės korupcijos skandalo Lietuvoje dar nebuvo!

Tai sakote, sąmokslo teorijos apie už virvučių tampomą žiniasklaidą ir nežinia kieno pinigais apmokėtą įstatymo stūmimą - gryna nesąmonė? Deja, dokumentai ir faktai sako, kad būtent taip ir yra!

8

Lietuvoje veikia teroristų rėmykla - koordinatorius Jonas Omanas

J. Ohmann remia terorizmą užsienio šalyse. Tai pamatysime iš jo kalbos. Lietuvoje yra organziuojama karinės ekipuotės, pinigų rinkliava, užsienio teroristams remti. Ohmann pavyko dalį Lietuvos žmonių užzombuoti, ir šie taip pat ėmė remti terorizmą. Tai atsispindi iš suneštų daiktų kiekio.

9

Veidmainystės era

Tai, apie ką prieš tris mėnesius kalbėjo kaip apie teoriškai įmanomą kuriozą, panašu kad tampa realybe. Pax Americana mėgins gyventi toliau be Amerikos. Bent abiejuose „ES lokomotyvuose“ – Prancūzijoje ir Vokietijoje – išsivysčiusio globalizmo epochos elitai tvistai nusprend...

10

O.N.Četverikova: Migracijos „krizė“ Europoje pilnai valdoma

Šiandien prieš mūsų akis vyksta eilinė mistifikacija – visa pasaulio žiniasklaida mirga nuo pranešimų apie nelauktai ES užgriuvusią „migracijos krizę“ ir ateinantį dėl šios priežasties Europos susiskaldymą. Vienok nuodugniau žvelgiant į šią problemą tampa akivaizdu, kad ši taip vadinama krizė – pilnai valdoma ir pas ją yra konkretūs autoriai ir užsakovai… Europos politikai labai gerbia Paneuropinės sąjungos pradininką, suvienytos Europos ideologą R. N.

11

Lietuvos atstovas Ukrainoje: ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus

Lietuvai Ukrainoje atstovaujantis Švedijos pilietis Jonas Ohmanas informavo, kad Ukrainos kariniai daliniai stengiasi žudyti būtent rusų tautybės kovotojus. „Ukrainiečiai pradeda specialiai stengtis žudyt būtent rusus“, - nurodė Lietuvos atstovas. Į klausimą, o kaip kovos zonoje, mūšiuose galima atskirt rusų tautybės žmones nuo ne rusų, specialistas atsakė, kad labai nesunkiai atskiria.

12

Lietuva jau sugriauta

Lietuva atsisveikino su „Lietuvos“ kino teatru. Atrodo, kas čia tokio - jis jau seniai stūksojo apgriuvęs, nebenaudojamas. Vis dėlto ši netektis turi milžinišką simbolinę prasmę. Kodėl pas mus nebeliko kinų, kodėl tikrąją kultūrą stelbia mužikiški jos pakaitalai?

13

24 puikios idėjos, ką galima pasidaryti iš senų CD diskų

Although CDs may be obsolete when it comes to how you listen to music, there is currently a decor revolution occurring that uses old CDs to create beautiful, unique pieces of art around your home. If you’ve got dozens of CDs stored away in your house and you’re not sure what to do with them, why not try some of these great DIY projects! From bird baths to christmas decorations, and lamps to jewellery there’s a CD design here for you.

14

Lietuva ir „demokratų“ pasaulis – pederastų ir žydų rankose

Iškrypėlius palaiko tokios struktūros kaip Europos Sąjunga, „antifa“, internacionalinis kapitalas, kapitalistinė mafija. Efektyviai kovoti prieš pederastijos ir kosmpolitizmo ir rasinio arijų genocido sistemą įmanoma tik einant prieš sistemą, o ne jai pataikaujant ir einant pagal jos rėmus.

15

Kai prasidės baltarusiškasis maidanas, Lietuva turi veikti taip pat aktyviai, kaip 2014 m. Ukrainos revoliucijos metu

Nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt svarsto, kas laukia Baltarusijos ir kokios pozicijos Baltarusijos atžvilgiu turėtų laikytis Lietuva. Paaiškėjo, kad Lietuva iš Baltarusijos po kruvino Rusijos įsikišimo gali sulaukti 1,5-2 mln. pabėgėlių.

16

Kaip veikia propaganda: melas ir šmeižtas

Kaip tik Vasario 16 išvakarėse pasimatė vėl naujos propagandos bangelės. Ir šįsyk kai kurios buvo žymiai keistesnės, jau ir nematytas formas įgaunančios – gal netgi tai būtų ir smagu dėl absurdiškumo, bet nesmagu dėl to, kad iš to jau galima daryti kai kokius spėjimus apie būsimus propagandos metodus.

17

Kaip mūsų supermamytės sutramdytų tokį vaiką esamoje situacijoje, nepažeisdamos naujo Šakalienės įstatymo nuostatų?

Taigi, Šakalienės įstatymas uždraudė kišti nagus prie vaikų. Klausimas visų genderių supermamyčių chorui: kaip siūlote sutramdyti tokį vaikiuką? Pasižiūrėkite šį 2 minučių trukmės video iš Brazilijos įstaigos, į kurią porelė atsivedė savo be smurto auklėjamą sūnaitėlį.

18

Maksimas Gorkis. Legenda apie liepsnojančią Danko širdį

Legenda apie liepsnojančią Danko širdį – neilgas, bet vienas žymiausių ir reikšmingiausių rusų rašytojo–bolševiko, M. Gorkio (1868–1936), kūrinių. Tai – Gorkio jaunystės kūrinys, pirmą kartą pasirodęs 1885 m., kaip dalis moldavų tautosakos motyvais paremto apsakymo „Senė Izergilė“. Danko legenda – pasakojimas apie narsų ir savęs negailėjusį herojų, tamsiausią valandą nepabijojusį stoti liaudies priešakyje ir kautis už jos išsivadavimą bei šviesesnę ateitį, dėl kurios jis paaukoja savo paties gyvybę.

19

Bronislovas Lubys buvo nužudytas. Sekantis eilėje Ramūnas Karbauskis.

Bronislovo Lubio mirtis įvyko pagal klasikinį KGB vadovėlį. Noru už nuosavas lėšas pasistatyti didžiulį nuosavą dujų terminalą jis sumokėjo savo gyvybe. Jis tą terminalą būtų pastatęs už trigubai mažesnę kainą, nei buvo išleista ant "Independence" laivo ilgametei nuomai.

20

Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti?

Dėkokite išmintingajai Šakalienei! Dabar nebe tėvai baus vaikus už alkoholį ir narkotikus, bet vaikai tėvus - už trukdymą girtauti ir šniaukšti? Naujasis Vaikų teisių apsaugos įstatymas dar nespėjo įsigalioti, o kai kurie vaikučiai jau džiaugiasi tomis galimybėmis, kurias jiems suteikė išmintingoji Šakalienė ir jos supermamyčių choras.

21

Eurovizijos atrankoje šviesos pragiedruliai: idiotas iš Šiaulių pagaliau išeliminuotas

Kiekviename mieste atsiranda po savo idiotą, kiekviename miestelyje, kaime. Idiotų yra keli procentai, tokia statistika. Vieni idiotai yra ramūs, bet pasitaiko tokių, kurie siekia paviešinti savo idiotizmą. Toks buvo pretendentas į Eurovizijos konkursą iš Šiaulių miesto.Gal kas mano, kad tai yra pokštas vyrui moterimi rengtis, ar belzabūbo ragus prisisegti? Tai ne pokštas, kai imama žaisti sodomijos ir satanizmo kortomis. Tai nieko bendro su menu neturintis idiotizmas, siekiant įtikti žemiausiems Europos iškrypėlių poreikiams.

22

Konservatorių partija yra vos kelių Vytauto Lanzbergio pasekėjų įkaitė

Ar Dalia Grybauskaitė būtų turėjusi nors menkiausią šansą tapti Prezidente, be galingiausios tuometinės valdančiosios partijos palaikymo? Žinoma, kad ne! Ar Konservatorių partija Vytauto Lanzbergio komandos įkaitė? Žinoma, kad taip!

23

Visa Tiesa apie Gabrielių!

Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?

24

„Patriotai“ šventė Lietuvos išdavimą

Atėjo ir praėjo vasario 16-oji – „valstybingumo atkūrimo diena“ – pompastiškas V. Landsbergio ir D. Grybauskaitės pasimaivymas Vilniuje bei tuščiagarbiai valdiški minėjimai kituose Lietuvos miestuose. Lyg ir nieko ypatingo, bet ne visai: pačiose tariamos „nepriklausomybės“ dienos išvakarėse, Seimas vieningu balsavimu eilinį kartą išdavė Lietuvą.

25

Agonija - pasiruošimo JAV kolapsui etapas

Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d

26

2017 vasario 15-ą virš Vilniaus ir Rytų Lietuvos - gausiai tręšiamas dangus

Šiandien, 2017 vasario 15-ą, nuo pat pietų virš Vilniaus ir Rytų Lietuvos gausiai purškiami chemikalai. 16:00 buvo užklotas praktiškai visas dangaus virš Vilniaus ir nesustojant tręšiama toliau. Chemikalų trasos klojamos - pietvakarių-šiaurės rytų kryptimi.

27

111-a Lietuvos Respublikos seimo narių pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją ir Baudžiamąjį Kodeksą

Skelbiame pilną sąrašą seimo narių, kurie SĄMONINGAI ir VEIKDAMI TYČIA pažeidė Lietuvos Respublikos Konstituciją bei pasikėsino į Lietuvos Respublikos suverenumą. Dėl šio nusikaltimo jie turi būti pasodinti į kalėjimą 7-8 metams.

28

Vaikų laiškai Dievui

Galima, aš Tau retkarčiais sapnuosiuosi? Austė 1kl. / Į mūsų klasę atėjo naujokas. Jis toks, na Tu žinai. Galima, visos mano pragyventos dienos iki praėjusios savaitės nesiskaitys? Gabija / Norėčiau paprašyti proto savo tėvams, o tai jie visai manęs nesupranta. Alvydas 3 kl.

29

Nacionalsocializmas ir Vokietijos ekonominis stebuklas

ši sveiko proto politika yra beveik visur tvirtai atmetama egzotiškų infliacijos teorijų šalininkų. Tikroji priežastis yra banko sektoriaus pageidavimas traktuoti aukštą bedarbystės lygį kaip ekonomikos išorės veiksnį, kas leidžia korporacijoms uždirbti pelną iš aukštos bedarbystės ir mažų algų. Aukštos bedarbystės pelnas lieka privačiose rankose. O aukštos bedarbystės kaštai yra socializuoti valdžios išlaidų pavidalu.

30

Ar Vaidas Lekstutis bus pirmasis nepriklausomos Lietuvos politinys kalinys?

Jeigu ne naujai išrinkta Valstiečių valdžia, Vaidas Lekstutis būtų buvęs įkalintas. Kad ir kaip lakoniškai nuskambės, bet kietasprandis žemaitis Vaidas, net ir tuos pačius žemaitišku pagrindu suvienytus Valstiečius kritikuoja. Lekstuciui mūsų spec tarnybos siūlė bendradarbiauti su juo ir jo vadovaujamu judėjimu „Būkime vieningi“, bet jis kategoriškai atsisakė.

31

Neįmanoma uždirbti milijonų, nenužudžius vieno kito žmogaus

Ramūnas Karbauskis iš visų žiniasklaidos pusių yra puolamas, ne dėl to, kad nugalėjo Konservatorius. Netgi ne dėl to, kad išvaikė LIETUVOS GELEŽINKELIAI šutvę. Ne dėl savo ryšių su Maskva. Aš jums dabar papasakosiu kaip viskas yra iš tiesų.

32

Lietuva kaip pasaulinės masonijos internacionalinio kapitalo kolonija

Pagalvokime, kodėl mūsų nacijos turtas turi būti svetimšalių rankose, kodėl mes turime atiduoti savo darbo vaisius internacionalinių kapitalistų klikai ir dar dėkoti jiems už tariamai naudingą demokratiją? Demokratija iš tiesų yra Europos tautų žudikė, žydijos įrankis, vykdant ariškosios rasės genocidą. Tam yra pasitelkiamas ne tik liberalizmas, marksizmas ir kosmopolitizmas, bet ir ekonominis-materialinis tautos nuskurdinimas, pažeminimas.

33

1997 metų Lietuvos Prezidento rinkimų įkarštyje vos neįvyko karinis perversmas

Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.

34

Ar mus visus traukia panašūs žmonės ar priešingybės?

Kodėl Lietuviai vyrai dievina slaves, o mūsų moterys juodukus, arabus, pakistaniečius ir italais apsimetinėjančius albanus. Tai yra natūrali atranka. Nuo mūsų moterų, ir tik nuo mūsų merginų ir moterų priklauso Lietuviškas genofondas.

35

Visi globalistų valdomi zombiai tiesiog drąskosi masinėje ekstazėje dėl kiekvienos iš šių mirčių

Per labai trumpą laiką Rusijos diplomatinis korpusas prarado daug savo darbuotojų: 2016-12-19 - Turkijoje demonstratyviai nužudomas Rusijos ambasadorius Andrejus Karlovas. Tą dieną oficialiai buvo patvirtinta D.Trampo pergalė prieš globalistų klano atstovę H. Klinton JAV prezidento rikimuose.

36

"Elfas" Ričardas Savukynas organizuoja interneto serverių atakas ir įsilaužimus

Oponentų moralinis veidas aiškus, tik įdomu iš draugų, kurie užsiima teisine veikla, sužinoti kokias pasekmes ponui Savukynui galėtų sukelti toks raginimas?

37

Pora žodžių apie "madas" ir tendencijas kultūrizme

as atsitiko su kadaise itin estetišku sportu, agliškai vadinamu "kūno statyba" (bodybuilding)? Ką gi mes čia "statėme, statėme ir pagaliau pastatėme"? Panašu, kad bet kokia kaina (pabrežiu!) didinant raumenų apimtis ir gal net dar didesne kaina mažinant poodinį riebalų sluoksnį, buvo "pravažiuoti" visi fiziologiniai ir anatominiai stop ženklai - ne tik pravažiuoti, bet ir išvartyti...

38

Matant Karbauskio puolimą, pradedu galvoti, kad ir su Romanovu, Uspaskichu, Paksu, ir galybe kitų buvo panašiai susidorota

Norint sužinoti, kas vyks Lietuvoje po metų, dviejų užtenka pasižiūrėti į tai kas šiuo metu vyksta JAV. O JAV atsitiko taip, kad verslo žmogus, televizijos žvaigždė ir vykdomasis prodiuseris Donald Trump tapo prezidentu. Žmonėms patiko, kad jis visą savo rinkiminę programą finansavo už savo babkes. Karbauskis irgi viską finansavo už savo babkes. O kas finansavo Konservatorius ir Liberalus?

39

Skundikų eros sugrįžimas

Po dvidešimt penkių metų nepriklausomybės, stojimo į NATO ir ES, ta era sugrįžo – nūnai vėl tapo naudingi visokie skundai, e-policijos, foto policijos, karštosios VSD linijos. Yra tik viena įdomybė – retas iš tokių labai jau pilietiškais ir dvasingais besijaučiančių tapinoidų iškvies policiją dėl triukšmaujančių kaimynų, arba įduos neblaivų už vairo sėdusį pažįstamą* – nesulauksi niekada gyvenime.

40

Kiberkaras: visi prieš visus

Киберпреступность выходит на планетарный уровень / Число кибератак на государственные структуры России возросло троекратно / Страшная бесшумная война / Тотальная слежка и сбор личной информации — это ещё не самое опасное, что ждёт человечество

41

Po zombių gimtadienio

Vakar zombiai sveikino vieni kitus su... Lietuvos gimtadieniu! Dar visai neseniai jie šventė Lietuvos tūkstantmetį, o dabar, pasirodo, Lietuvai vos 99! Lietuva jiems prasidėjo nuo Antano Smetonos. Gali būti, Antanas ją ir pagimdė, sugulęs su ponia Smetoniene?

42

Pažinimo kelias per savastį - Laiko tėkmė ir artėjančios Rasos

Šiame skyriuje, pasiremdami Laiko arba Rėdos ratu, kalbėsime toliau apie pagoniškosios pasaulėžiūros ciklinį Laiko tėkmės suvokimą, apie pagrindines Rėdos Rato šventes, jų tradicijas, papročius, gilumines prasmes, taip pat apie religijos raidą, pirmaprades gamtines įdomiausias religijas, lyginsime su savuoju, lietuvišku Tikėjimu. Pamokos padės atskleisti Visatos dėsnių universalumą ir pritaikymą žmogaus dvasiniam tobulėjimui, padės išsiaiškinti ir suvokti gyvenimo prasmę bei atsakomybę už kiekvieną savo mintį, žodį, veiksmą.

43

Mocartas ilsisi. Vunderkindas iš Afganistano viršijo visus austrų lūkesčius

Prieš du su puse šimto metų Zalcburgą pasaulyje garsino muzikos vunderkindas Volfgangas Amadėjus Mocartas, o štai mūsų dienomis šį miestą išgarsino kiek kitokių talentų genijus, kuris Angelos Merkel pakviestas atskubėjo į Europą ir čia ėmė kelti Zalcburgo kultūrinį lygį.

44

„Jorkšyro terjerai“ persivadinę „Jorkšyrų elfais“ kaip ir anksčiau išliko „pavlikai morozovai“

2015 metų pradžioje, Facebook socialiniame tinkle siautėjo „Jorkšyro terjerų veisėjais“ pasivadinę „pavlikai morozovai“, skundę Facebook administracijai visus tuos, kas tik neatitikdavo išpažįstamų grupės viduje politinių pažiūrų.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Žmogau, ar tu tas Žmogus?
149
Trumpai rinkimų ir bendro bloko klausimu
1754
Gabrielius Landsbergis: „Man atrodo, kad net karvė atpažįsta beatodairišką veržimąsi į valdžią“
257

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: