Juodaodis pamokslininkas apie negroidinę rasę! (4)

Anonimusas
+ 31 - 2
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: https://knigogid.ru/books/4649...
7536-08-18 (2018 m.), skaitė 1088
4

Patys negrai pripažysta kad rasinė teorija yra teisinga .Juodaodis pastorius pasakė tokius žodžius už kuriuos jį gatvėje nušautu . Jisai akcentavo ,kad nors yra negrų dirbančių mokslo srityje ,bet tarp jų nėra nei vieno garsaus pasaulinio pripažinimo nusipelniusio mokslininko. Tos sritys ,kuriose negrai pasiekė tikrai daug, nėra tos kurias galima būtų pripažinti intelektualiomis (sportas, džiazo muzika ir pan.)Negrų kultūra nėra vien tik tai skirtinga nuo baltaodžių kultūros; tai mažiau išsivysčiusi kultūra, praktiškai kiekvienu aspektu žemesnė. Tai kultūra, kuri niekada neperėjo į rašytinę kalbą ar civilizuotą visuomenę. Ji niekada nepatyrė net menkiausių matematikos apraiškų ar rato išradimo.
Metalų lydymas ir panaudojimas, taip pat kaip ir akmens gabenimas ir apdorojimas yra amatai, kurių negrus išmokė kitų rasių asmenys. Melas, kuris dėstomas mokyklose apie šimtmečių senumo negrų "civilizacijas", remiantis rašmenimis rastais ant akmens luitų Zimbavėje, Rodezijoje, yra paprasčiausia rasinės lygybės propaguotojų nuomonė, kuri ignoruoja visus faktus, besikertančius su jų rasinės lygybės manija.Protiškai negrai yra žemesni už baltaodžius.negrai 8.5 karto dažniau nei baltaodžiai, įvykdo sunkių nusikaltimų, pagal jų skaičių bendroje JAV populiacijoje. Negrai 7.2 karto dažniau išprievartauja, 11.2 karto dažniau nužudo ir 14.1 karto dažniau apiplėšia. Sunkūs negrų nusikaltimai yra labiau spontaniški nei planuoti ir yra susiję su bendros drausmės ir įžvalgos trūkumais.

Visa tai ką parašiau nėra nepagrįsta rasistinė nacių  propaganda tai patvirtina patys juodaodžiai .Jei norite išgirsti apie tai iš juodaodžių lūpų pažiūrėkite ši video.

th?id=OIP.E5AUjr0qrqNQJDrAGl6HyQHaEK&pid=15.1&P=0&w=311&h=175

https://www.youtube.com/watch?v=mSjHVFayupM&t=2s

Чёрный проповедник о негроидной расе!

93% Plius 93% Plus
7% Minus 7% Minus
31   2
Komentarai: 4
4. Afrikos lietuvis 2018-10-30 17:23:33

Pes savo 25 gyvenimo metus PAR tris ketvirtadalius praleidau tarp juodų ir galiu visiškai atvirai ir su giliu įsitikinimu  (ir apmaudu) pritarti visam kas pasakyta (negatyviai) apie juodus. Jie beviltiški. Gal po kokių kelių šimtų metų kas nors pasikeis. Kas liūdniausia jie labai pavojinga rasė. Galima be galo pilstyti iš tuščio į kiaurą bet realybė yra tokia. Praktiškai visi atvažiavę į PAR po 1994 metų sutiks ( ir sutinka) su šia nuomone. Kitas dalykas kad apie tai pasaulis nenori perdaug kalbėti nors tai kas dedasi Europoje ir JAV komentarų nereikalauja.

0 0
3. Šturmuotojas 2018-09-10 08:07:36

Baltoji rasė nykstanti rūšis ji sudaro tik 10 procentų žemės gyventojų ir sparčiai nyksta prieš 100 metų baltųjų buvo daugiau nei 50 procentų pasaulio gyventojų . Problema yra tame kad demografinis sprogimas žemo IQ šalyse.
Per 50 metų Afrikos gyventojų skaičius išaugo nuo 0,3 iki 1,2 milijardo. Iki 2050 metų Afrikoje gyvens 2,5 milijardai protiškai atsilikusių žmonių. Niekas nežino, kaip spręsti šią problemą. Baisiausia tai, kad šitie protiškai atsilikę, neišaugantys iš 9-12 metų baltaodžio vaiko IQ žmonės, imigruoja į Europą ir naikina Europos civilizaciją. Taigi Europiečiai niekada negyvens saugiai kartu su afrikiečiais, nes žmogaus protiniai sugebėjimai yra užprogramuoti DNR
„skirtingų rasių atstovai turi skirtingas intelekto galimybes, kad tai apsprendžia genetiniai skirtumai ir, kad juodosios ir baltosios rasės žmonės skiriasi savo vystymosi keliais“.
 

0 0
2. aš nesididžiuoju, kad esu baltosios rasės, 2018-09-09 17:25:01

man gaila AFRIKOS dėl ten daromų įvairių bandymų, pradedant ligomis,  vaistais ir baigiant žydų nukankinto žydo JĖZAUS ideologijos platinimu, naudingų  iškasenų grobimu...

0 0
1. Laurynas 2018-08-21 11:00:59

Tikro arijaus rašinys :)

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Odos ligų gydytoja: aknės neišgydys nei dantų pasta, nei kosmetologai
Jeigu jūsų FB draugai kelia nuotraukas iš sporto salės – jie turi rimtų problemų
Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?
Mitas visam gyvenimui
Gydymas medicininėmis taurėmis vis sparčiau grįžta į madą
Kaip stiprinti imunitetą atšalus orams?
Grėsmės jūsų santykiams
Algimantas Lebionka. Vaikai kaip prekė (2)
Pasiskiepijęs nuo gripo, vyras negalėjo kalbėti, vaikščioti, matyti ir net kvėpuoti
Vyras ir jo meilė
Ką slepia troškimas įvesti tvarką bute?
Po metų prilygsite savo artimiausiai aplinkai
Užmirštamas šimtmetis (Lietuvos Laikinajai Revoliucinei vyriausybei – 100) (1)
Kodėl knygą reikia perskaityti kelis kartus?
Gyvenimas, kurį verta gyventi
J. Vaiškūnas. „Tautosakos vartai“ kelias į dvasines protėvių lobių erdves
Mano vyras – mano nuosavybė
Nereikia šypsotis kai liūdna
Inga Stumbrienė „Miss Multiverse“ vadina įdomiu nuotykiu: tai buvo karinė stovykla rojaus kampelyje (1)
Laisvės premija už taikių gyventojų ir vaikų žudymą (1)
Keli faktai apie meilę
Ką slepia blogos mergaitės?
Nuo darbo nebūsi bagotas, tapsi kuprotas.
Įstrigti praeityje – nugyventi gyvenimą tamsoje

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI