Visi — ginti prezidentės! (12)

Anonimusas
+ 57 - 7
Autorius: SputnikNews.lt
Šaltinis: https://sputniknews.lt/satires...
7536-09-15 (2018 m.), skaitė 634
12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasmerkė valdančiosios koalicijos planus ištirti dviejų vyriausybių — konservatorių ir socialdemokratų — veiklą 2008-2016 metų laikotarpiu. Valstybės vadovė pareiškė, kad šiuo tyrimu valdantiesiems nepavyks "užčiaupti jai burną"

"Aš galiu labai aiškiai pasakyti, kad jei komisijos tikslas yra išgąsdinti mane ar priversti mane tylėti, kad aš nekritikuočiau valdančiosios koalicijos veiksmų, tai to tikrai nebus", — sakė Grybauskaitė interviu Nacionaliniam radijui.

Pabrėžtina, kad be prezidentės atvirai prieštarauja tyrimui tik konservatoriai. Jų vadovas Gabrielius Landsbergis visiškai palaiko Grybauskaitės nepasitenkinimą ir sako, kad Seimo darbas bus paralyžuotas šio tyrimo metu.

— Gediminai, atėjo laikas išeiti į gatves, organizuoti mitingus ir protestus, tam, kad apgintume mūsų prezidentę Dalią Grybauskaitę ir tikruosius Lietuvos patriotus — konservatorius. Valdantieji visai gėdą prarado ir ketina ištraukti į viešumą politinio elito intrigų "skeletus" ir "nešvarius aukščiausios valdžios skalbinius".

— Vytautai, aš nesuprantu, kas blogo tame, jei dabartinė vyriausybė atliks ankstesnių institucijų darbo auditą? Tai yra įprasta praktika demokratinėje visuomenėje. Jei visa, kas buvo padaryta ankstesnės vyriausybės ir asmeniškai prezidentės Dalios Grybauskaitės, buvo tik Lietuvos ir jos gyventojų labui, tuomet nėra ko bijoti. Aš nesuprantu, kodėl prezidentė taip susijaudino, sužinojusi apie planus pradėti parlamentinį tyrimą. Galų gale, rezoliucijoje dėl specialios komisijos įsteigimo kalbama apie vyriausybių darbą, o ne asmeniškai prezidentės. Dar daugiau, pagal Konstituciją prezidentas yra atsakingas tik už užsienio politiką ir neturėtų kištis į valstybės reikalus. Juk Dalia Grybauskaitė taip ir elgėsi? Juk ji kiekvieną dieną siekia pagerinti savo piliečių gerovę, duodama nurodymus ministrams ir ministrams?

— Na, Gediminai, neperlenk lazdos. Pats supranti, kad prezidentė negalėjo ramiai žiūrėti į visokius pareigūnų bandymus įlįsti į valstybės kišenę ir paveikti Seimo ir Vyriausybės priimamus sprendimus.

— Negalėjo? O kaipgi jos glaudaus bendradarbiavimo faktai, atskleisti per pastarąjį parlamentinį tyrimą, su politikais ir verslininkais (tarp liberalų ir koncerno "MG Baltic")? Ir kaip galima įvertinti Grybauskaitės dalyvavimą tokių privačių kompanijų kaip "Ikea" ar "Hitachi" palaikyme? Tegu parlamentarai pasidomi, kaip buvo patvirtinti tokie projektai, kaip Visagino atominės elektrinės statybos, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalas, kokiomis sąlygomis į Lietuvą atėjo didžiulės kompanijos, tokios kaip "Ikea", "Samsung", "IBM"? Kodėl taip atsitiko, kad visą prekybą Lietuvoje monopolizavo trys ar keturi dideli mažmeninės prekybos tinklai, o smulkios ir vidutinės įmonės buvo beveik pašalintos? Taip, vis dar gali kilti keletas klausimų, pavyzdžiui, kodėl Lietuva per 14 metų ES taip ir velkasi atsiliekančių šalių narių sąrašo gale pagal gyvenimo lygį, pajamas ir socialinę apsaugą. Aš labai noriu sužinoti atsakymus į visus šiuos klausimus.

— Nejaugi tu nesupranti, kad didelėje politikoje kartais reikia priimti sprendimus, kurių nauda šaliai bus tik po 10-20 metų? Jei mūsų prezidentė ir konservatoriai nuolat nerėktų apie Rusijos keliamą pavojų, seniausiai vėl būtume Rusijos imperijos sudėtyje, o šiandien Lietuva laisva ir nepriklausoma šalis — ES ir NATO narė! Vardan to visi žmonės turėtų atsisakyti kai kurių materialių vertybių. Dalia Grybauskaitė tame pačiame interviu "LRT" atsakingai pasakė: "Galiu labai aiškiai pasakyti, kad jei tarp komisijos tikslų bus ir tikslas mane išgąsdinti arba nutildyti, kad nekritikuočiau valdančiųjų veiksmų, tai tokia komisija šio tikslo tikrai nepasieks. Jei matysiu antikonstitucinę elgseną, žmogaus teisių ir laisvių ribojimą bei neraštingus ar korumpuotus sprendimus, tai labai aiškiai ir įvardinsiu bei stabdysiu tokius veiksmus savo kompetencijos ir konstitucinių galių rėmuose". Bravo, prezidente! Aš su Jumis, Jūsų ekselencija!

89% Plius 89% Plus
11% Minus 11% Minus
57   7
Komentarai: 12
12. Darijus 2018-09-16 20:25:10

Fermeris gaus greitai galą laisvėje, bet Istorijoje jis jau su Dėdule apsišikę ir smirdi kapitaliai. Įdomu, kuris kris pirmas?

9 0
11. Bestijai 2018-09-16 13:28:41

Ta piz----dauskaitė pavogė geriausią banką s----norą...
Kad tu sena tarka niekada meilės ir artimųjų šilumos nepatirtum, kad senatvėje nebūtų kas tau, aferiste, vandens stiklinės, kai reikės nebūtų, kas paduoda...

13 0
10. KUBILIAU 2018-09-16 13:27:26

AR TIK NE IŠ SNORO PAVOGTAIS MILIJONAIS IKI ŠIOL KARTU SU OŽIU BEI GRYBAUSKAITE FINASAVOTE UKRŲ FAŠISTŲ CHUNTĄ?

12 0
9. jerinimas 2018-09-16 13:26:47

Landsbergine dinastija tikejosi,kad jiems viskas galima Lietuvoje,jie pasaulio virsune,ir gali daryti su Lietuva kas tik pasisapnuoja.Vos tik valstieciai pajudino sia teroristine vagiu part gauja,is karto pasipyle baime .Pirmyn,Ramunai,pirmynAgne ir visi bendrom jegom aiskinkites,kokiais istatymais ir kas suorganizavo ne tik snoro uzgrobima ir isvogima,bet ir mazeikiu naftos padovanojima amerikiniu zydeliu wiljamsui,kodel valstybes burelis skolinosi valstybes vardu milijardus nepamatuotai didelem palukanom?? Reiketu aiskintis ir kodel Landsbergis su savo parankiniais skubiai ir su baisiausia apsauga isveze kgb archyvus i Grigiskes??

18 0
8. RIMAS 2018-09-16 13:26:03

KONSERVATORIAI DESPERACIJOJE. VIEN TIK R.KARBAUSKIS PAMINĖJO SNORO BANKO AFEROS TYRIMĄ IR VISKAS: KONSERVATORIUS LAVONDĖMĖMIS IŠMUŠĖ IR PRADĖJO JIE TRIESTI SKYSTAI...AMEN.

14 0
7. DANUTĖ 2018-09-16 13:24:58

Po prezidentavimo, grybauskaitei labiausiai tiktu postas vienoje Panevėžio miesto valdiškoje įstaigoje...   

13 0
6. Nuomonė 2018-09-15 22:45:34

Galutine isterija tvartelyje prasidejo, kai Karbauskis pasake, kad ims tirti Snoro ir Ukio banku įtartinus bankrotus.Visi zino, kad Snoras buvo konservatorių tiesiog sunaikintas

22 0
5. Dzukas 2018-09-15 22:43:13

Sujudo ziurkes. Karbauskiui didelis aciu vien jau uz tai, kad pradejo priesintis landsberginiu mafijai. Konservatos, socdemu ir liberalu "grietinele", tai vienos gaujos nariai. Apie eilinius partiju narius nekalbesiu, nes nezinau. Manau tarp ju yra ivairus zmones ir jiems vertetu pagalvoti kas tokie ju vadai ir ko jie siekia. Tai nera Karbauskio karas pries opozicija, tai kova su Tautos pinigu grobstytojais ir nekompetencija. Nereikia tiketis is karbauskio, kad jis toks tyras "mesija", toks sventasis. Jis tik zmogus su savo klaidomis ir nuodememis, bet butent jis isdryso uzsimoti, "triju Lietuvos sventuju" atzvilgiu ir tai rimtas, nors labai sunkus, zingsnis. Visus, kas nori pokyciu pozityviu Lietuvoje, skatinu palaikyti Karbauskio veikla ir neleisti "Lieuvos sventuju trijulei" pasiekti sumaisti Visuomeneje. Pasikartosiu - Karbauskis nera sventas, nes nera sventuju sioje zemeje, Karbauskis pradejo rimta kova uz Lietuvos islikima. Mes negalime zinoti koks bus rezultatas, bet tai sansas atkurti Lietuva. Negalima leisti tiems brudams susidoroti su Karbauskiu, kaip buvo susidorota su Paksu.

19 0
4. Grybauskaitę 2018-09-15 22:40:30

už Snorą apkalta ir teisiamųjų suolas laukia...

19 0
3. ak47 2018-09-15 22:36:11

Man tai patiktu jei Magnolija Panevezy 15m.pabutu iseitu jau visai sena lezbe niekam neidomi atpirkus kalte pries lt liaudi,ten jos vieta.

15 0
2. jaronimas 2018-09-15 22:35:18

Saziningiausia Tulpei butu uzimti vienute Lukiskese.Vien uz snoro banko uzgrobima.Uz visa kita tik papyldomi metai.

15 0
1. Anonimas 2018-09-15 22:23:58

ku?rva

7 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
M. Puidokas reikalauja socialinės apsaugos ir darbo ministro paaiškinimų dėl įtarimų keliančio įvaikinimo atvejo (video)
Pateikiame situacijos apie mergaitės įvaikinimą įtėviams iš Naujosios Zelandijos išaiškinimą
Paneigimas: informacija apie skubiai įvaikinamą mergaitę porai iš Naujosios Zelandijos – klaidinanti
Seimas pritarė už 308mln. SGD laivo-saugyklos išpirkimui
Po svarstymo pritarta antialkoholinių variklio užraktų įteisinimui
Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą
Arvydas Juozaitis. „Kručinskų drama - sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne - tai tikrovė“ (5)
Savaitgalis su lėkšte sriubos badaujančiai Lietuvai ir Briuselio girtuokliu Junkeriu (3)
Advokatas prof. Stanislovas TOMAS: Lietuvos ministrai yra verti mirties (1)
Veryga pažadėjo apie 2,5 mln eurų alkoholizmu sergantiems žmonėms (2)
ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?
Justina Gafurova. Vaikų grobimo verslas (3)
Ramūnas Alaunis. Hibridinis karas prieš LVŽS vyriausybę
Čia tai bent. "Pagrindiniai Lietuvos patriotai" tarnauja Kremliui?
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu (2)
Kristina Stanevičiūtė. Super-herojai išgelbės Lietuvos vaikus?..
Mindaugas Puidokas: Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa!
Politologas: Vilnius mano, kad pats žodis "Maskva" gali sutraiškyti Lietuvą
NATO ir JAV bazės nėra „užsienio valstybės karinės bazės“ (1)
N16+ Pasakų poveikis Tautos charakteriui (1)
Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius (1)
Kručinskų šeimos pareiškimas (3)
Ministre L. Kukuraiti, neprisidenginėkite moterimis, atsakykite į paprastus klausimus
R. Juknevičienė panikoje: Strekoza 2. Kur vyriausybės nariai? (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI