Rusijos karinis orlaivis su 14 karių – numušė sirai (2)

Anonimusas
+ 3 - 3
Autorius: Anonimusas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-09-18 (2018 m.), skaitė 248
2

 Virš Viduržemio jūros pirmadienį vėlai vakare dingo Rusijos karinis orlaivis Il-20, kuriuo skrido 14 karių, pranešė Gynybos ministerija. JAV pareigūnai netrukus paskelbė, kad rusų lėktuvą numušė režimo pajėgos, reagavusios į Izraelio aviacijos paleistas raketas. Patvirtinimo, kad būtent taip ir buvo, vėliau sulaukta ir iš Rusijos, kuri Sirijai pati ir perdavė priešlėktuvinės gynybos priemones.

Žvalgybos lėktuvas dingo tuo metu, kai Izraelis apšaudė raketomis Sirijos teritoriją. „Virš Viduržemio jūros, 35 kilometrai nuo Sirijos pakrantės, nutrūko ryšys su Rusijos orlaivio Il-20 įgula. Tai įvyko lėktuvui grįžtant į Hmeimimo oro pajėgų bazę“, – nurodė ministerija. Karių likimas nežinomas, vyksta orlaivio paieška, rašoma antradienį anksti ryte ministerijos išplatintame pranešime. Lėktuvas iš radarų ekranų dingo apie 23 val. Maskvos (ir Lietuvos) laiku, kai keturi Izraelio naikintuvai F-16 atakavo Sirijos infrastruktūros objektus Viduržemio jūros pakrantėje esančioje Latakijos provincijoje, iš kur kilusi prezidento Basharo al Assado šeima. Naujienų agentūra „RIA Novosti“ informavo, kad Sirijos oro erdvės gynybos sistema atrėmė raketų ataką. Tuo tarpu JAV televizija CNN savo ruožtu pranešė, kad Vašingtone manoma, jog rusų lėktuvas Il-20 buvo netyčia numuštas Sirijos oro erdvės gynybos sistemos. Anot televizijos šaltinio, orlaivis buvo „netyčia numuštas Sirijos oro erdvės gynybos priemonėmis, kurias šiai šaliai prieš kelerius metus pardavė Rusija“. Pasak jo, katastrofa įvyko, kai Sirijos vyriausybės pajėgos mėgino numušti į Sirijos teritoriją paleistas Izraelio raketas. Kitas šaltinis JAV administracijoje televizijai patvirtino, kad raketų ataką iš tiesų surengė Izraelio oro pajėgos. Netrukus Rusijos naujienų agentūra TASS irgi paskelbė, kad orlaivis iš radarų ekranų dingo per Izraelio naikintuvų ataką Latakijos provincijoje. Agentūra, tiesa, pridūrė, kad užfiksuoti raketų paleidimai iš Prancūzijos karo laivo Viduržemio jūroje. Paryžius tokią informaciją paneigė. Galiausiai Rusijos gynybos ministerija patvirtino, kad rusų orlaivį numušė būtent Sirijos priešlėktuvinės gynybos priemonės. Tiesa, Maskva apkaltino Izraelį „nustūmus“ lėktuvą į oro erdvę, kur šaudė Sirijos pajėgos. Oficialus ministerijos atstovas generolas majoras Igoris Konašenkovas pareiškė, kad Izraelio lėktuvų pilotai, prisidengdami Rusijos orlaiviu, „pakišo“ į po Sirijos oro gynybos priemonių ugnimi. „Šiuos provokacinius veiksmus laikome priešiškais. Jie visiškai neatitinka Rusijos ir Izraelio partnerystės dvasios“, – pridūrė I.Konašenkovas. Pasak jo, Izraelis apie savo planą bombarduoti taikinius Sirijos Latakijos provincijoje Rusijos vadovybę informavo likus vos vienai minutei iki atakos, todėl rusų žvalgybos lėktuvas negalėjo pasitraukti į saugią zoną. Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu antradienį telefonu kalbėdamasis su Izraelio gynybos ministru Avigdoru Liebermanu taip pat pažymėjo, kad rusų lėktuvo sudužimą nulėmė neatsakingi izraeliečių pilotų veiksmai. Tiesa, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį pareiškė, kad Rusijos karinio lėktuvo su 15 žmonių įgula numušimą nulėmė „virtinė tragiškų atsitiktinių aplinkybių“. „Tai greičiau panašu į virtinę tragiškų atsitiktinių aplinkybių“, – sakė jis žurnalistams, atsisakydamas lyginti šį įvykį su 2015-aisiais įvykusiu incidentu, kai Turkijos pajėgos numušė Rusijos lėktuvą.
 
50% Plius 50% Plus
50% Minus 50% Minus
3   3
Komentarai: 2
2. Anonimas 2018-09-18 16:07:41

Putleris perdavė sąjunginiam sirijos teroristiniam rėžimuj "tobuliausias ir neturinčias analogų pasaulyje" oro erdvės ginybos sistemas, kurios neikarto nesuveikė kaip turėtų (Izraelio ir kitų šalių pajėgos jau atakavo taikinius sirijoj ne vieną dešimtį kartų), neturinčios analogų pasaulyje sistemos numušė rusų žvalgybinį lėktuvą, ne šeip kažkokį, o būtent žvalgybinį, tokį, kuris turėtų būt kimšte prikimštas radijo trugdžių, antiradarų sistemom, kad būtų nematomas priešininkų radaram ar antžeminėm oro erdvės ginybos sistemom, kontrapriemonėm prieš į jį paleistas raketas, tuo labiau, sistemom fiksuojančiom taikymąsi į jį, taippat kaip ir kiti orlaiviai savas/svetimas atpažinimo sistemom. Bet visa aparatūra matyt taippat buvo "neturinti analogų pasaulyje" :D O kalti Izraeliečiai, nes "nustūmė" lėktuvą :D Galėjo pasakyt kad ore virve prikabinę nubuksyravo.. Taippat jie kalti, kad nepranešė apie antskrydį, putleristai patys suvokia savo kalbų absurdiškumo lygį?:D

28 12
1. Anonimas 2018-09-18 16:06:08

Sveikinimai sirams pagaliau numušus pirmą lėktuvą!!!

29 21

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
A. Guoga: Didžiausia visų laikų afera
Kosovo armija - nauja grėsmė Balkanams / Армия Косова – новая опасность для Балкан и Европы
Nelegalai Romoje surengė demonstraciją prieš Salvinį. Salvini jiems atsakė Feisbuke
Algimantas Lebionka. Globalus valdomas chaosas: vykdytojai, tikslai, organizatoriai
Trampas perstato savo aparato vadovus / Трамп тасует руководство своего аппарата
Brazilija atmes JT migracijos paktą, sako ateinantis užsienio reikalų ministras
Neįtikėtinos permainos Jungtinėse Tautose – JAV-ų pastangos panaikinti abortus remiančias sąvokas
Trampui nieko neatleidžia / Трампу не прощают ничего
D. Trumpas išpuolį Strasbūre pateikė kaip argumentą sienos Meksikos pasienyje statymui
Žiniasklaida: V. Putinas turėjo „Stasi“ pažymėjimą
Australija nusprendė pripažinti Jeruzalę Izraelio sostine
Tai, ką SpaceX padarė praėjusią savaitę, yra išskirtiniai pasiekimai (1)
JAV medikai: Dėl pornografijos įtakos itin dažnėja vaikų seksualinė prievarta prieš kitus vaikus
Gallup duomenimis emigruoti nori 750 milijonų žmonių
Pasaulis su įtampa žiūri į Rusiją – mirtinas šokis prasideda, reikia ruoštis branduoliniam karui (2)
Globalaus migracijos pakto nepasirašys ir Čilė (3)
Eurazijos Sąjunga plečia tarptautinius ryšius / ЕАЭС расширяет международные связи
„Pažangiosios“ Japonijos realybė: protu nesuvokiamas išsigimimas (6)
Didžiausiame Ispanijos regione rinkimus laimėjo už žmogaus gyvybę kovojanti partija
Venesuela sudėtingoje situcijoje kreipėsi į Rusiją / Венесуэла в сложной ситуации обратилась к России
Pirmasis žodis - Ateizmas / Первое Слово - Атеизм
Valstybės vykdomas vaikų grobimas iš šeimos – tai globaliai veikianti sistema?
Vašingtonas ir Pekinas skelbia paliaubas / Вашингтон и Пекин заключили перемирие
„SpaceX“ sausį išbandys naują daugkartinio naudojimo erdvėlaivį: jei viskas pavyks, JAV prasidės nauja kosmonautikos era (2)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI