Lietuvos rusams rusiškai skleis melą apie Rusiją (1)

Anonimusas
+ 6 - 7
Autorius: Vladimiras Matvejevas
Šaltinis: https://sputniknews.lt/society...
7536-09-19 (2018 m.), skaitė 400
1

Lietuvoje atsirado rusakalbių televizijos programų transliavimo pakaitalas. Kartu su nacionalinėmis televizijos programomis iš Prahos pradėjo transliuoti rusakalbį naujienų ir informacijos kanalą "Current time", kurį finansuoja JAV vyriausybė

Kovos su "Rusijos propaganda" kulminacija gali būti laikomas modernus "Amerikos propagandos" skleidėjas, pats "skaidriausias" rusų kalba transliuojamas kanalas "Current time". Dabar rusakalbiai Lietuvos gyventojai visą tiesą apie pasaulio įvykius galės sužinoti iš pirmų lūpų, kalbančių iš Prahos už JAV Valstybės departamento pinigus. Šventinėje atmosferoje starto mygtuką penktadienį nuspaudė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall.

Nuo šiol viešai, o ne per kabelinius tinklus, už pinigus, pagrindinis Lietuvos patriotų ruporas Andrius Tapinas rusų kalba per šį kanalą nušvies ne tik įvykius Lietuvoje, bet ir baisiojoje Rusijoje, kur kiekviename žingsnyje nustatomi žmogaus teisių pažeidimai ir šimtai tūkstančių 15-20 metų amžiaus taikių Navalno vadovaujamų demonstrantų kasdien patenka į KGB kalėjimą. Jie juk vaikai!

Tarptautinių naujienų bloke papasakos apie Rusijos kariuomenės žiaurumus Sirijoje ir šventą "baltųjų šalmų", kurie rizikuodami savo gyvybėmis gelbsti mažuosius Sirijos gyventojus nuo klastingojo Asado cheminių atakų, misiją.

Ekonomikos naujienų bloke žiūrovai susipažins su suplėšyta į gabalus Rusijos ekonomika, kuri jau vos alsuoja. Apie nuodingas dujas iš "Gazprom" ir apie gyvybiškai svarbias SGD iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Kriminalinių naujienų skiltyje kanalas papasakos apie Rusijos šnipus-nuodytojus, kurie pasklido po visą Europą ir tepa nuodais nekaltų europiečių namų durų rankenas. Būkite budrūs ir atidarykite savo namų duris tik su guminėmis chirurginėmis pirštinėmis! Net jei eisite į netoliese esančią duonos parduotuvę ir grįšite po 15 minučių.

Kultūros naujienos bus skirtos sunkiam Rusijos režisieriaus Kirilo Serebrenikovo ir laisvo menininko Piotro Pavlenskio likimui Rusijoje. Juk šiems veikėjams Rusijos Federalinė saugumo tarnyba neleidžia kurti Europos aukštojo meno šedevrų.

O sporto naujienose, sąžiningi ir nešališki "Current time" žurnalistai papasakos rusakalbiams žiūrovams Lietuvoje ir visoje Europoje apie klastingus Rusijos sportininkus, kurie bėgimo ir slidžių trasose, teniso kortuose pasirodo prariję po pusę kilogramo dopingo.

Bloke "Naujienos iš Lietuvos" jums, mieli žiūrovai, papasakos apie tai, kiek dar pinigų pareikalaus Gynybos ministerija, kad apsaugotų jus nuo Rusijos lokio, kuris klaidžioja palei Rusijos-Lietuvos sieną ir ruošiasi proveržiui per Suvalkų koridorių. Ir tik griežta Dalia Grybauskaitės ir tūkstančių Lietuvos patriotų pozicija sutramdo šį lokį.

Būtent tokios objektyvios, anot Lietuvos užsienio reikalų ministerijos, informacijos trūksta ne tik "nedemokratiškų šalių gyventojams", bet ir sąmoningumo stokojantiems lietuviams, kuriems patinka Rusijos TV kanalai. Tai kanalai, kurių jūs, brangūs lietuviai, ieškosite skyriuje "mokamos televizijos kanalai", o "Current time" Lietuvos vyriausybė jums parodys nemokamai.

Taip pat, šis signalas gali būti prieinamas kaimyninėje Baltarusijoje. Tiesa, tokia laimė nusišypsos tik tiems, kurie gyvena 50 kilometrų zonoje nuo Lietuvos ir Baltarusijos sienos.

46% Plius 46% Plus
54% Minus 54% Minus
6   7
Komentarai: 1
1. Anonimas 2018-09-19 15:17:27

Ooo puiku! Ačių už reklamą, nabutumėte parašę, nebučiau žinojęs kad atsirado kanalas rusų kalba. Gera reklama!

20 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
M. Puidokas reikalauja socialinės apsaugos ir darbo ministro paaiškinimų dėl įtarimų keliančio įvaikinimo atvejo (video)
Pateikiame situacijos apie mergaitės įvaikinimą įtėviams iš Naujosios Zelandijos išaiškinimą
Paneigimas: informacija apie skubiai įvaikinamą mergaitę porai iš Naujosios Zelandijos – klaidinanti
Seimas pritarė už 308mln. SGD laivo-saugyklos išpirkimui
Po svarstymo pritarta antialkoholinių variklio užraktų įteisinimui
Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą
Arvydas Juozaitis. „Kručinskų drama - sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne - tai tikrovė“ (5)
Savaitgalis su lėkšte sriubos badaujančiai Lietuvai ir Briuselio girtuokliu Junkeriu (3)
Advokatas prof. Stanislovas TOMAS: Lietuvos ministrai yra verti mirties (1)
Veryga pažadėjo apie 2,5 mln eurų alkoholizmu sergantiems žmonėms (2)
ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?
Justina Gafurova. Vaikų grobimo verslas (3)
Ramūnas Alaunis. Hibridinis karas prieš LVŽS vyriausybę
Čia tai bent. "Pagrindiniai Lietuvos patriotai" tarnauja Kremliui?
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu (2)
Kristina Stanevičiūtė. Super-herojai išgelbės Lietuvos vaikus?..
Mindaugas Puidokas: Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa!
Politologas: Vilnius mano, kad pats žodis "Maskva" gali sutraiškyti Lietuvą
NATO ir JAV bazės nėra „užsienio valstybės karinės bazės“ (1)
N16+ Pasakų poveikis Tautos charakteriui (1)
Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius (1)
Kručinskų šeimos pareiškimas (3)
Ministre L. Kukuraiti, neprisidenginėkite moterimis, atsakykite į paprastus klausimus
R. Juknevičienė panikoje: Strekoza 2. Kur vyriausybės nariai? (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI