Taikios demokratijos priemonės (1)

Anonimusas
+ 38 - 1
Autorius: Kibirkštis
Šaltinis: http://kibirkstis.blogspot.com...
7536-10-09 (2018 m.), skaitė 202
1

Visuomeninės nuomonės formavimo organai pavydėtinu atkaklumu perša mintį, jog tik taikiomis priemonėmis galima pasiekti visuotinės darnos. Įstatymais griežtai uždrausta kviesti į ginkluotą kovą už darbo žmonių teises, naudoti smurtą prieš kapitalistus ir jų parankinius, net bent kiek aštresnė ir mobilizuojanti antikapitalistinė replika veidaknygėje ar youtūbėje sulaukia tvarką prižiūrinčių institucijų reakcijos.

O jei dar pasirodo koks spausdintas lapelis!

Kratos privačiuose būstuose, preventyviniai sulaikymai, kompiuterinės technikos konfiskavimai, administracinės baudos už netinkamą žodį, komentarą ar išspausdintą knygą tampa kasdienybe.  Bet tai nėra smurtas ar kova su demokratinės valstybės piliečiais. Tai tik taikios demokratijos priemonės (toliau - TDP) santarai išsaugoti.

Be paminėtų, išsivysčiusiose demokratinėse valstybėse yra ir kitokių, plačiai taikomų TDP. Tai ašarinės dujos, vandens patrankos, guminės kulkos ir guminės lazdos, permatomi ir nepermatomi skydai, šalmai ir kaukės, dujokaukės, dronai, šarvuoti automobiliai ir autobusai užtamsintais langais, raitoji policija ir t.t., ir pan….  Tai vadinamosios v* tipo TDP.

Šalia išvardintų, TDP priskiriami ir pavieniai piketai, badavimai (p.s. - tik su iškeltais teisingais šūkiais), spontaniški susibūrimai prie tam paskirtų užsienio valstybių ambasadų, mitingai ar eitynės su atitinkamais leidimais, iš anksto paskirtomis vietomis bei suderintomis datomis.

Šios ir panašios TDP priklauso vadinamajam k** tipui.

Taigi, nors TDP spektras yra labai platus ir, atrodytų, kad išnaudojamiesiems belieka tik pasirinkti tinkamas savo reikalui priemones, jie kažkodėl visą laiką renkasi tik k variantą. Demokratiškai gi, išrinkti valdžios pareigūnai – visur ir visada taiko tik v tipo  būdus. Akivaizdu, kokios klasės rankose yra valdžia. O gal kas matė piketuojančius prie Vyriausybės prekybos centrų savininkus su reikalavimu nemažinti kainų? Ar TV rodė badaujančius prie Seimo Lietuvos miškų naikintojus su šūkiu „Iškirst Labanoro girią!“?

Kodėl yra taip, o ne kitaip? Atsakymas socialiniame moksle pateiktas seniausiai. Kapitalistinė valstybė – tai prievartos aparatas valdančios klasės rankose. O kapitalo politika valstybėje – tai valdančios klasės kova dėl valdžios išsaugojimo ir įtvirtinimo, įvedant kapitalo diktatūrą***. Žinoma, tik taikiomis demokratinėmis v tipo priemonėmis.  Na, o garų išleidimui ištikimai tarnauja k tipo TDP

Paaiškinimai:

* v - valdžios pasirinktos;

** k - kvailiams parinktos;

*** kapitalo diktatūra - jokiais įstatymais nesuvaržyta (jei koks įstatymas trukdo turtėti, jis tuoj pat keičiamas ar tiesiog jo nepaisoma), niekaip neapribota susivienijusių kapitalistų valdžia. Seimai, Vyriausybės, kariuomenė, policija, teismai, advokatūra, žiniasklaida, profsąjungos ir slaptosios tarnybos griežtai prižiūri ir tuoj pat panaikina bet kokias jų valdžią ribojančias iniciatyvas. Pvz. Garliavos įvykiai ar Žemės referendumas... 

97% Plius 97% Plus
3% Minus 3% Minus
38   1
Komentarai: 1
1. Antanas Damaševičius 2018-10-10 12:13:11

Visa Europos Sąjunga, valdoma nerinktų uzurpatorių, tapo totalitarine policine supervalstybe, o Lietuva, praradusi suverenitetą ir valstybingumą, tapo paklusnia vasaline teritorija. Tiesa, Lietuvos valdančios klikos šalininkų jokia nusikalstama veika niekada nebuvo ir nebus persekiojama ir tie turi visas galimybes viešai plėšikauti, grobstyti ir Valstybinį turtą, ir Europos Sąjungos dotacijas.

Tačiau, dauguma Lietuvos gyventojų, kurie nepriklauso klikos „Saviems“, priversti skursti, yra absoliučiai beteisiai ir neturi jokios galimybės ką nors pakeisti. Visų pirma šis beteisiškumas yra „įteisintas“ ir Konstitucijoje, ir įstatymuose. Tai teisės į žodžio laisvę apribojimai, pašto korespondencijos slaptumo pažeidimai, internetinių svetainių cenzūra bei blokavimas be teisminio leidimo, areštai, padaryti ne teismine tvarka, asmeninių sąskaitų bankuose kontrolė ir t. t., ir t. t. Tokios totalitarinės tvarkos ir cenzūros pavydėtų net Stalinas, nes tada dar nebuvo tokių techninių galimybių… Ir vienintelė galimybė Lietuviams išlikti yra „balsuoti kojomis“,- kol nevėlu, nes bet kokia kita rezistencijos režimui forma yra neįmanoma.

O „taikiomis priemonėmis galima pasiekti visuotinės darnos“, kaip kad teigia Masinės Melo Priemonės, yra JUODAS MELAS!

Ir kuo Lietuva skiriasi nuo Rusijos? Neturi Sibiro! Tai gal gali susitarti su Rusija, kad galėtų į ten ištremti visus dar likusius Nepriklausomybės siekiančius Lietuvius?

Tad kur Europos Sąjungos demokratija? Ar mums reikia būti tokioj supuvusioj totalitarinėje sąjungoje.

25 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Gintaras Radvila: „The Economist“ prognozės, D. Šakalienės ir M. Majausko laukia sėkmė (1)
Rasa Juknevičienė neslepia, kad dirba rusams (1)
Šalies ekonominė gerovė prasideda šeimoje
Mokytojai streikuoja, vaikai linksminasi, tėvai piktinasi
Dešimt įdomiausių faktų apie mediciną, kurie gali tapti tikrai smagiu atradimu
Vaikų neturėjimo poveikis vyresnio amžiaus žmonėms
Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai
Živilė Pipinytė. Kuriant tautos kančios mitą
Socialdemokratų spindesys ir skurdas katastrofos išvakarėse
ABORTAS - pagrindinis vėžio rizikos faktorius, apie kurį moterys nenori girdėti
Toks mažas, o jau atsikalbinėja!
Kodėl protingi žmonės priima kvailus sprendimus?
Amerikos hegemonija ir Naujoji Pasaulio Tvarka (3)
V. Vyšniauskas. Filosofo tragedija
Vakarų informacinio karo nusikaltimų technologijos
Lidžita Kolosauskaitė. Parazitinė ekonomika vs. naudingumo ekonomika (4)
Valdas Vižinis. Kodėl vien pamačius šias MOTERIS-REIŠKINIUS apima nenusakomas jaudulys? (3)
Jurga Lago. Nebalsuosiu už bevaikį prezidentą – tokie šiandien valdo ir ES (5)
Medikai pyksta: elektroninės cigaretės dar pavojingesnės, nei įprastos! (1)
10 būdų kaip pakeisti blogus įpročius
Apie knygų skaitymo naudą
Užsikrėčiau tavimi
Tikroji frazės „Neturiu laiko“ prasmė
Didįjį Spalį prisimenant (5)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI