Marius Jonaitis: Nežinau kaip kiti tėvai, bet tie kurie kėsintųsi į mano šeimą automatiškai taptų taikiniais (13)

Anonimusas
+ 85 - 0
Autorius: Marius Jonaitis
Šaltinis: https://minfo.lt/lietuva/strai...
7536-11-03 (2018 m.), skaitė 742
13

Stebiu besivystantį konfliktą dėl vaikų atėmimo iš šeimų ir prisimenu dar 2015 metų istoriją kai iš Gražina Lesčinskienė buvo pagrobtas jos sūnus Gabrielius. Beje, jis vis dar negrįžo pas mamą ir yra kažkur Norvegijoje. Jau tada buvo Lietuvoje žmonių ir rodė į ką visa ta Norvegiška praktika gali nuvesti.

Tačiau 2017 metų rugsėjo 28 dieną Seimas vienbalsiai balsavo už Norvegiškos praktikos perkėlimą į Lietuvą. Nes gi tie kurie nebalsuotų būtų apkaltinti palaikę nekalto vaiko Mato žudikų pusę. Deja, bet kaip visada Seime nebuvo žmonių gebančių turėti stuburą...

Dabar turim ką turim. Mažiausiai 600 vaikų buvo paimti iš šeimų. Procesas įsibėgėja. Na o atsakas yra per menkas. Kažkur kažkoks protestukas, trumpalaikis žiniasklaidos dėmesys ir viskas. Galiu prognozuoti, jog nebus pokyčių, nes ši vaikų atėmimo politika yra labai pelninga. Galima visas tas struktūras drąsiai įvertinti kaip taurptautinį nusikalstamą susivienijimą. Arba elementarūs banditai.

Apie tai buvo rašoma net žiniasklaidoje:

https://www.facebook.com/…/vb.14268746208…/773017236376782/…

https://www.lrytas.lt/…/kauno-vaiko-teisiu-specialistas-n…/…

Prieš banditus nereikia protestuoti, juos reikia sutikti švinu.

Nežinau kaip kiti tėvai, bet tie kurie kėsintųsi į mano šeimą automatiškai taptų taikiniais. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ištisus metus ir dešimtmečius.

Nes teisė ginti savo šeimą yra aukščiau už bet kuriuos išleistus įstatymus ar primestas normas.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
85   0
Komentarai: 13
13. šturmuotojas 2018-11-06 19:41:02

Kokia prasmė gyventi jei atimami vaikai atiduodami , pedofilų tinklams arba organų prekybai ?Nusižudymas yra neišeitis , liberal fašistų pedofilų mafija tik taps dar įžulesnė atėmė vaiką iš jūsų, atiminės ir iš kitų žmonių .Vienintelis būdas sustabdyti šitą beprotybę , tai pasiųsti į ana pasaulį vaikų grobikus ir kuo daugiau tuo geriau .Gal būt gyvenimas bus sugadintas , teks sedėti kalėjime , tačiau jusų  auka nebus beprasmė gal būt po tokios rūsčios pamokos vaikgrobystė bus sustabdyta . Taigi mes neturime diskutuoti su pabaisa; mes turime jai suvaryti kulką į smegenis ir sukalti kuolą į jos širdį. Jei tai reiškia kraują ir chaosą ir kovą prieš priešą nuo namo iki namo degančiuose miestuose per visą šalį – tada, dėl Dievo meilės, geriau imkimės to dabar, o ne vėliau. Jei per valstybės galios priemones tauta yra vedama link sunaikinimo, tada sukilimas yra nebe tik kiekvieno tos tautos nario teisė – tai yra jo pareiga. Vienintelė valdžia, kuri galėtų teisėtai iš savo piliečių reikalauti ištikimybės iki mirties – tai tokia valdžia, kuri remiasi tokiu pagrindu. Teisingai sudaryta valdžia ir teisingai suprasta valstybė išreiškia kolektyvinę tautos valią, t. y. valią pakankamai dvasine ir fizine sudėtimi homogeniškų žmonių grupės, tik kurioje pamatinė „rūšies“ sąvoka tegali turėti tikrą prasmę kiekvienam tos grupės nariui.

3 0
12. Ceslovas 2018-11-05 23:03:01

Jei nors trecdalis teveliu is kuriu atimti vaikai pradetu partiznini kara, tiesiog grobtu vaikus tu kurie balsavo uz si banditiska istatyma, manau kad jis butu atsauktas.

2 0
11. Anonimas > Angelė 2018-11-03 22:16:37

mentai tai valdžios šunės

11 0
10. Anonimas > Demesio ! kiek mes to "švino" turime 2018-11-03 22:15:43

Tu tik vaikeli čia nesijaudink... O statistiką palikime policijos departamentui bei VRM, jie mus sukontroliuos. JAV jau valdžia suprato - ginkluotas pilietis - pavojingas žmogus. Jie iš jų ir atėmė ginklus. Buvo bemaž du reidai. Kaž kaip Lietuvoje. Siųlau įsijungt į diskusiją.

3 3
9. Dabar gal jau 2018-11-03 21:21:17

pradesit suprasti, kaip jautesi Drasius Kedys (amzina jam atilsi)

 

 

30 0
8. Angelė 2018-11-03 20:20:05

Koks baisus darosi pasaulis,nei karo nereikia,jau kraujo kvapas ore jaučiasi

16 0
7. Kimo 2018-11-03 19:18:16

nesu konfliktiska asmenybe, bet jeigu nutiktu taip, kad ateitu i namus kazkokios apsaugos paimti mano vaikus - ranka nesudrebetu palikti atejusiuju gaikus naslaiciais. Ne is karto i akis sokciau, bet jeigu neiseitu susisneket - vaikai is namu neiseitu tol kol mano plauciuose butu deguonies. ZODIS 

31 0
6. Anonimas > Demesio ! 2018-11-03 19:12:36

armatūros gabalą ar štankietą rasti ne problema.

33 0
5. Anonimas 2018-11-03 18:52:57

Tėvai jau nešiokitės su savimi nors stiprias ašarines dujas prieš grobikus.Kad galėtumėt nors tokiu būdu pasipriešinti ,prieš vaikų grobikus.Kol jie išsiplaus akis jūs spėsite pasislėti su vaiku .Kito kelio jau nelieka ,kaip gintis prieš tuos banditus ir vaikų grobikus.Gana jiems grobti ir kankinti vaikus.Iš svetimų vaikų darosi sau pinigus.Nei jie gimdo nei augina ir neturi teisės kėsintis į svetimus vaikus.O jeigu tėvams neatlaikys nervai ,kad gali ir rimtai pasikėsinti ,ginant savo brangiausią turtą vaikus.

 

56 0
4. Anonimas > Demesio ! 2018-11-03 17:21:03

MES PEILIAS IR KIRVIAIS PAIMSIM PEDOFILUS, TE TIK ATEINA, O JEI REIKS VITARIIŲ PAS DĖDĘ PUTINĄ PAPRAŠYSIM.

49 0
3. Mindė iš kaimo 2018-11-03 16:45:26

Šaukiasi vaikų grobikai iš vaikų teisių gestapo lietuviško Breiviko ar kokio naujai atgimusio Tado Blindos. Tiesiog prašyte prašosi  kad juos pradėtu pjauti. 

55 1
2. Demesio ! 2018-11-03 16:27:04

O dabar pats svarbiausias klausimas, nuimatis rozinius akinius!  Kiek gi mes to "švino" turime? Kiek jus pazystate šeimu, turinciu šaunamaji ginkla ir realiai galinciu pasipriešinti vaiku grobiku mafijai? Kiek? Laukiu atsakymo.

 

 

 

10 10
1. Zero 2018-11-03 16:01:03

O juk gali taip būti... kažkam nervai neatlaikys, ir po kiek laiko, vienas po kito vaikų grobimo specai pradės palikinėti šią ašarų pakalnę...

65 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (1)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"
ŠAKALIENĖS GAUJA skalbia savo mundurus, toliau kankindami ir tyčiodamiesi iš Kručinskų šeimos: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas (1)
Tokios gėdos Lietuva dar nematė! Kad Seimo narę reikėtų saugoti nuo jos rinkėjų - neregėtas cirkas (24)
Dėmesio! Šitie konservatoriai jau sulūžo - MUMS REIKIA NAUJŲ KONSERVATORIŲ!
Juodosios našlės - moterys iš kurių pagrobti vaikai
Dovilės Šakalienės apkaltai surinktų parašų įteikimas įvyko (2)
Policija pradėjo saugoti Dovilę Šakalienę (9)
Korumpuota aferiste Rima Baškienė teigia klinikose gavusi paslaugas be eilės
Seimo vicepirmininkė R. Baškienė parsidavusi fašistams ar šiaip beprotė?
Ministras L. Kukuraitis teigia, kad VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO sistema veikia puikiai, tik reikia daugiau pinigų, kad veiktų dar puikiau (1)
Užsakomoji TV3 "žurnalistika": kaip Dovilė Šakalienė idiote apsimetinėja - aš tokia gera, o manęs visi nekenčia!
Lietuvos valdžia sabotuoja derybas su mokytojais, teigia profesinės sąjungos vadovas
Dėl pasiekimų vaikų teisių gynimo srityje Lietuvą pasveikino net Švedijos karalienė
Šakalienės dėka Lietuvoje neįtikėtinai pagausėjo skundikų bei valdžios pačiulptukų, savo nepilnavertiškumo kompleksus bandančių kompensuoti grasinimais "pranešti vaikų teisėms"
LRTDELFI perspėja: susipriešinimas tampa grėsmingas
Komentaras: "Valdantiesiems tenka rinktis: nuosekli kova su girtavimu ar kapituliacija prieš stipraus alaus lobistus?"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI