Valstietis Robertas Šarknickas siūlo vaikus leisti įsivaikinti be tėvų sutikimo (8)

Anonimusas
+ 2 - 23
Autorius: Valstieciu atviras genocidas
Šaltinis: http://kauno.diena.lt/naujieno...
7536-11-04 (2018 m.), skaitė 2765
8

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos atstovas turintis keistą potraukį vaikams, Robertas Šarknickas siūlo plėsti atvejus, kai vaiką galima leisti įsivaikinti be tėvų sutikimo.

Seimo narys Mindaugas Puidokas:

"Visi beveik Mato reformos poįstatyminiai aktai neatitinka įstatymo ir iš esmės yra nukopijuoti nuo Norvegijos... Pataisysim ir saugiklius sudėsim, bet skandalas baisus... man baisu - šitaip Šakalienė, Majauskas, Šarknickas ir co visus apgavo. Juk balsuoti Seime nereikėjo už juos. Užteko ministro parašo. Atimti vaiką galima, jei rūbai nešvarūs, nesutinki su nuomone VTAS pareigūno, tampymas už drabužių, įžeidimas, nepakankamas materialinis aprūpinimas... žodžiu, absurdas."

Civilinį kodeksą Robertas Šarknickas siūlo papildyti nuostata, kad įvaikinamo vaiko tėvų sutikimo nereikalaujama, jeigu vaikas nuo gimimo negyvena su tėvais, tėvai jo neaugina, nelanko valstybinėje institucijoje daugiau nei vienerius metus, taip pat vaikas tampa galimu įvaikinti, jeigu teismo keliu yra padarytas atskyrimas nuo tėvų.

Šiuo metu Civiliniame kodekse įrašyta, kad įvaikinamo vaiko tėvų sutikimo nereikalaujama, jeigu tėvai yra nežinomi ar mirę, jeigu tėvams neterminuotai apribota tėvų valdžia arba jeigu tėvai pripažinti neveiksniais arba paskelbti mirusiais.

Savo pataisą parlamentaras argumentuoja, kad šiuo metu yra kliūčių įvaikinti vaikus, kurių tėvai turi psichikos negalią ir nesugeba patys pasirūpinti savo vaikais, tačiau teismo nėra pripažinti neveiksniais. Kaip teigiama pataisos aiškinamajame rašte, tokių vaikų tėvams teismo keliu dažniausiai nustatomas statusas – atskyrimas nuo tėvų, bet jis nesuteikia juridinio pagrindo įvaikinti vaiką.

„Tokiu būdu nuo tėvų atskirti vaikai yra pasmerkti augti valstybinėse institucijose ir nebūna įvaikinti“, – teigia parlamentaras.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat siūlo priimti pataisas, kurios numatytų konkrečius terminus pasitaisyti tėvams, o to nepadarius būtų sudarytos galimybės vaikus leisti įsivaikinti, kad jie „nestrigtų“ globos namuose. Pagal projektą, tėvams nesitaisant savivaldybėse veikiantys vaiko teisių apsaugos skyriai turėtų po dviejų mėnesių nuo vaiko paėmimo iš šeimos kreiptis į teismą dėl laikino tėvystės teisių ribojimo. Tėvams nepasitaisius dar per 12 mėnesių, jų tėvystės teisių ribojimas galėtų tapti nuolatinis, tad vaikai galėtų būti įvaikinami.

Robertas Šarknickas

8% Plius 8% Plus
92% Minus 92% Minus
2   23
Komentarai: 8
8. Anonimas 2018-11-09 14:57:31

Kiek dar sitas cirkas tesis? Prisirenka debilu i ta seima ir daro ka nori blet nei vieno urodo nereikia isrinkti ir neit i rinkimus jokius nes mums nieko gero vistiek kuo toliau tuo baisiau

3 0
7. Anonimas > lgbt aktyvistai 2018-11-09 09:28:29

Va cia tai geras:D

0 0
6. Tikrai 2018-11-09 09:17:44

Sukalens kalasnikovai jei taip toliau...

0 0
5. Anonimasmociute 2018-11-08 17:53:46

Ar tie istatymu leidejai visai jau nuzmogejo? Vaikui,mama ir tetis svarbiausi,kad ir kokie jie butu.Sitas seimas tikra stalinizmo apraiska...

20 0
4. Anonimas 2018-11-08 08:37:25

Taisykit pataisas tokias, kurių reikia, kad nebūtų atiminėjami vaikai, gintų šeimas...Dar vienas priekvaišis. Ten kur ištikro reikia gelbėti vaikus-numojama ranka. Tėvų negina niekas. Maištaujantis pauglys iš keršto pasiskundžia ir atima vaikus

14 0
3. Anonimas APIE ŽALIUKUS 2018-11-05 23:01:04

iškart, pirmas įstatymas leidžiantis atidirbusias moteris sėklinti laboratorijose apmokant iš ligonių kasų SUKĖLĖ ĮTARIMĄ - KAS ČIA VYKSTA? KAS BUS TOLIAU?

13 2
2. lgbt aktyvistai 2018-11-05 07:40:31

reikalaujame, kad įstatymiškai leistų naudotis roberto pasturgaliu be jo sutikimo.

35 0
1. Zero 2018-11-04 18:55:32

Kad tokie nepilnamečių kirkintojai tokie kaip Majauskas trinasi tarp landsbergistų, o socdemai išskėstom kojom ir rankom sutiko Šakalienę - čia viskas aišku, nes konservatoriai su socdemais dalyvvo beveik visuose aferose/ skandaluose, kuriuose tik galėjo dalyvauti. Bet iš kur tokių degeneratų  Karbauskis pririnkt sugebėjo...?

44 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (1)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"
ŠAKALIENĖS GAUJA skalbia savo mundurus, toliau kankindami ir tyčiodamiesi iš Kručinskų šeimos: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas (1)
Tokios gėdos Lietuva dar nematė! Kad Seimo narę reikėtų saugoti nuo jos rinkėjų - neregėtas cirkas (24)
Dėmesio! Šitie konservatoriai jau sulūžo - MUMS REIKIA NAUJŲ KONSERVATORIŲ!
Juodosios našlės - moterys iš kurių pagrobti vaikai
Dovilės Šakalienės apkaltai surinktų parašų įteikimas įvyko (2)
Policija pradėjo saugoti Dovilę Šakalienę (9)
Korumpuota aferiste Rima Baškienė teigia klinikose gavusi paslaugas be eilės
Seimo vicepirmininkė R. Baškienė parsidavusi fašistams ar šiaip beprotė?
Ministras L. Kukuraitis teigia, kad VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO sistema veikia puikiai, tik reikia daugiau pinigų, kad veiktų dar puikiau (1)
Užsakomoji TV3 "žurnalistika": kaip Dovilė Šakalienė idiote apsimetinėja - aš tokia gera, o manęs visi nekenčia!
Lietuvos valdžia sabotuoja derybas su mokytojais, teigia profesinės sąjungos vadovas
Dėl pasiekimų vaikų teisių gynimo srityje Lietuvą pasveikino net Švedijos karalienė
Šakalienės dėka Lietuvoje neįtikėtinai pagausėjo skundikų bei valdžios pačiulptukų, savo nepilnavertiškumo kompleksus bandančių kompensuoti grasinimais "pranešti vaikų teisėms"
LRTDELFI perspėja: susipriešinimas tampa grėsmingas
Komentaras: "Valdantiesiems tenka rinktis: nuosekli kova su girtavimu ar kapituliacija prieš stipraus alaus lobistus?"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI