Socialinių reikalų ministerija, Vidaus reikalų ir Finansų jau pateko į George Soros NVO tinklo įtaką (1)

Anonimusas
+ 14 - 0
Autorius: Rima Palubinskienė Juškūnė
Šaltinis: https://facebook.com/rima.palu...
7536-11-07 (2018 m.), skaitė 451
1

Apie visus "nepriklausomus" nuo Lietuvos(?) žurnalistus galima aptikti Soros fondų (žr. vikipedją - ALF įkurtos organizacijos), įkurtame "Žurnalistikos centre": R. Valatką, S. Černiauską, M. Garbačiauskaitę, Jakilaitį, Pugačiauską, Miliūtę, Radzevičių ir kt...

Dovilė ŠakalienėVisų jų “skėtis” - D. Pūro UAB “Žmogaus teisių stebėjimo institutas. D. Pūras samdė direktore Dovilę Šakalienę. Vėliau pasiuntė ją į Seimą

ŽURNALISTIKOS CENTRĄ globoja kitas "filantropo" NVO - TRANSPERANCE INTERNACIONAL. Čia jie kviečiami "žurnalistų pusryčiams". "Transperance" finansuoja įvairūs fondai, grantai, o taip pat užsienio šalių ambasados…

Nors dauguma filantropo padėtų NVO kiaušinių perėt paliekama biudžetui… Kai "Transperance" vadovavo Juozapavičius, jis prasitarė, kad jam liepta stambių ryklių negaudyti, tik susitelkt ties “mažom žuvytėm” korupcijoj. Taip atsirado “baltos pirštinės”, kovojančios prieš kyšius.

Ambasados kreipiasi į "Transperance", norėdamos sužinot stambios korupcijos lygį, prieš šaliai investuojant. Taigi, "Transperance Internacional" “pavairuoja” investitorius.

Šiandien stebim “nepriklausomų” žurnalistų persigrupavimą. Tie, kas dirbo D. Mockaus, Kurlianskio Info tv, Baltijos, LNK, TV1, TV6 perėjo į Nacionalinį transliuotoją, o iš ten, pvz. Jakilaitis į D.Mockaus su ofšorinio "Amber Trust ltd" valdomas TV. V. Bako tyrimai atskleidė "MG Baltik" ryšį su sukarinta KGB kompanija RosAtom (siekiančia išsiurbti 3 milijardus iš ES mokesčių mokėtojų), bandymus užvaldyt valstybę, Vilniaus Meriją.

Kaip žinom, nepelno siekiančios organizacijos - vienos pelningiausių. Tokios kaip D. Mockaus steigtas Leontjevų LLRI su deimantiniais donorais... jos atleistos nuo mokesčių...

Iš 25 Sorošo fondų isteigtų NVO net 12 susiję su vaikais ir švietimu. Visų jų “skėtis” - D. Pūro UAB “Žmogaus teisių stebėjimo institutas". D. Pūras samdė direktore Dovilę Šakalienę. Vėliau pasiuntė ją į Seimą. Per šį skėtį perskirstomi fondų EEA Grant, Norvay Grant, Open society fundation pinigai. Trys ministerijos jau pateko į šio NVO tinklo įtaką - Socialinių reikalų ministerija, Vidaus reikalų ir Finansų.

Dėl ko ir nuotraukose matom I. Šimonytę apsikabinusią D. Šakalienę. "TRANSPERANCE INTERNACIONAL" globoja “Maisto banką” ir Soros padalinį “Save Children” - “Gelbėkim vaikus”, kuriame dirba Jakilaičio bei Langaičio žmonos, o vadovauja R. Didžpetrienė. Didžpetrienės vyras dirbo rods, o gal tebedirba Norvegijos ambasadoje. Po labdaros koncertų jų puslapyje nulis finansinių ataskaitų… sudėtinga, juk aukoji ir Zambijos vaikučiams… įvaikinimui ir t.t.

Anglai tyrė pas juos įregistruotą “Save children”. Metinis pelnas siekė 2 milijardus. Nors internete ir daugiau tyrimų, kur ir kam tie pinigai panaudojami: NGO Fleet Bussing Migrants Into The EU Has Ties To George Soros, Hillary Clinton Donors.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
14   0
Komentarai: 1
1. Zero 2018-11-07 23:00:20

Visur viena ir ta pati šutvė, kurią vienyja pedofilijos skandalas, vaikų  "eksportas" iš šeimų ir "globos" organizavimas, juvenalinių įstatymų leidyba (ir ne tik), mass media bizniukas, Mockaus "brendžio dėžutės" ir dar daug nepamirštamų bendro sorošinių pinigų skaičivimo akimirkų. Klausimas būtų paprastas: ar suklestėjo nors viena valstybė, kur savo nagus įkišo Sorošas, neskaitant siauro rato degeneratų, šeriamų NVO fondų...

14 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (1)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"
ŠAKALIENĖS GAUJA skalbia savo mundurus, toliau kankindami ir tyčiodamiesi iš Kručinskų šeimos: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas (1)
Tokios gėdos Lietuva dar nematė! Kad Seimo narę reikėtų saugoti nuo jos rinkėjų - neregėtas cirkas (24)
Dėmesio! Šitie konservatoriai jau sulūžo - MUMS REIKIA NAUJŲ KONSERVATORIŲ!
Juodosios našlės - moterys iš kurių pagrobti vaikai
Dovilės Šakalienės apkaltai surinktų parašų įteikimas įvyko (2)
Policija pradėjo saugoti Dovilę Šakalienę (9)
Korumpuota aferiste Rima Baškienė teigia klinikose gavusi paslaugas be eilės
Seimo vicepirmininkė R. Baškienė parsidavusi fašistams ar šiaip beprotė?
Ministras L. Kukuraitis teigia, kad VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO sistema veikia puikiai, tik reikia daugiau pinigų, kad veiktų dar puikiau (1)
Užsakomoji TV3 "žurnalistika": kaip Dovilė Šakalienė idiote apsimetinėja - aš tokia gera, o manęs visi nekenčia!
Lietuvos valdžia sabotuoja derybas su mokytojais, teigia profesinės sąjungos vadovas
Dėl pasiekimų vaikų teisių gynimo srityje Lietuvą pasveikino net Švedijos karalienė
Šakalienės dėka Lietuvoje neįtikėtinai pagausėjo skundikų bei valdžios pačiulptukų, savo nepilnavertiškumo kompleksus bandančių kompensuoti grasinimais "pranešti vaikų teisėms"
LRTDELFI perspėja: susipriešinimas tampa grėsmingas
Komentaras: "Valdantiesiems tenka rinktis: nuosekli kova su girtavimu ar kapituliacija prieš stipraus alaus lobistus?"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI