Algimantas Rusteika. Tai ne mokslinė fantastika, ne Kremliaus propaganda ir ne košmaras, iš kurio atsibundama - tai paprasto fašizmo kasdienybė (5)

Algimantas Rusteika
+ 30 - 0
Autorius: Algimantas Rusteika
Šaltinis: https://www.facebook.com/algim...
7536-11-08 (2018 m.), skaitė 468
5

Kas auklėja vaikus - tas sprendžia, kokia bus ateitis

Galvojat, sugrąžins po pusmečio už kieme žaidžiant gautą mėlynę pagrobtą, kasnakt per sapną verkiantį vaikelį ir siaubo filmas pasibaigs? Ne, absurdas tik prasidės.

Jūsų šeimą ims 4 - 5 kartus per savaitę lankyti "specialistai", kurie jums skirs privalomus vykdyti "nurodymus". Jie padės jums gerinti socialinius ir kitus (?) įgūdžius.Išmokys "save atstovauti institucijose", t.y. išsitempti "ramiai!" ir vykdyti visus "specialistų" nurodymus.

Nurodys, kaip bendrauti tarpusavyje, šeimoje, ir net "su atskirais specialistais", matyt, kiekvienam "specialistui" reikia atskirų įgūdžių ir yra atskira, konkreti instrukcija..

Turėsite taip pat lankyti "pozityvios tėvystės kursus", kur jus išmokys "bendrauti su aplinka". Surinks į salytę tuziną apsibliovusių, sustingusių iš patirto siaubo mamyčių ir "specialistai" paskaitys paskaitą, kaip reikia "pozityviai jaustis", kada iš tavęs atimti vaikai.

Ką jau bekalbėti, kad bus kontroliuojamas kiekvienas šeimos gyvenimo žingsnis. Suskaičiuos šaukštus, pamatuos, ar tinkama patalpų temperatūra, ar ne per stori ar ne per ploni jūsų vaikučiai, ar gerai rūpinatės, sveikai maitinat ir rengiat. O jei rūpinatės per daug - gali vėl atimti už pernelyg intensyvią, perteklinę globą.

Ir visi šie puikūs reikalavimai galios tik jums. Bet nebus niekada taikomi (nors pagal įstatymą ir turėtų) globėjams, kuriems buvo nugabenti kaip kokie kaliniai į lagerį klykiantys iš siaubo jūsų vaikai.

Tai ne mokslinė fantastika, ne Kremliaus propaganda ir ne košmaras, iš kurio atsibundama. Tai vyksta čia ir dabar, už lango stiklo mano jaunystės mieste, gatvėms važinėjant blizgiems automobiliams ir vaikštant senukams.

Artėja Kalėdos ir nelabai kam tas rūpi - pakalbėsim ir praeis. Valstybės galvos jau išpilstė bėdžiams maltiečių sriubas ir nupirko makaronų. Jaunimas eina į kiną, perka nesveikus gėrimus ir bučiuojasi laiptinėse. Lyja, bet, sako, dar bus bobų vasara.

Taip dar niekada nebuvo, bet buvo labai panašiai, dar yra gyvų, kas atsimena. Tokia paprasto fašizmo kasdienybė.


Tinkamai išaugintas ir lojalus pilietis - kiekvienos valdžios svajonė

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
30   0
Komentarai: 5
5. Laurynas > Šturmuotojas 2018-11-08 19:25:20

Pasidalinai savo mėgiamaiusiu video?

0 0
4. Šturmuotojas 2018-11-08 18:51:55

Žydroji ES nori sukurti i šiukšlinį „kiekybės žmogų“. Iš civilizuoto europiečio mūsų akyse kūriamas degradantas, funkcinis beraštis, lytinis iškrypėlis, betautis, bedievis, be tėvynės, be papročių, be lyties, bukas vartotojas, visiškas degradantas, šabatgojus, tinkantis tik patarnauti Kalergi „kokybės žmogui“ – pinigų maišui ,sionistui ,religiniam fanatikui ,talmudo garbintojui .Taip dabar ir vyksta , prieš 50 metų jei negras išniekintų baltąją moterį jo lauktų linčo teismas , tačiau šiais laikais tokie santykiai laikomi normaliais ir kas baisiausia vakaroidiniai vyrai ne tik stebi kaip jų žmonas, motinas , dukteris išniekina negrai , bet ir patys  baltieji vyrai  čiulpe  savo išniekintų moterų akivaizdoje negrų pimpalus . Manau tokia nacija yra visiško sunaikinimo, tačiau jinai yra dirbtinai  išvesta kaip kiekybės žmonės , vergų vergai ..https://www.xnxx.com/video-2ykvxea/cuckold_humiliation_interracial_sissy_orgy_wife_big_cock_milf_slut_sissyhorns.com

4 0
3. Šturmuotojas 2018-11-08 18:19:43

Dabartinės valdžios sistema ne ištolo nekvepia nacionalsocializmu . Tai labiau panašu į neomarksizmą .Manau, kad neomarksistai tarnauja ES „tėvo“ Kudenhove Kalergi idėjai ir jos diegėjams - „pinigų šeimininkams“.

ES „tėvas“ masonas Richard Nicolaus Coudenhove Kalergi, savo veikale „Praktinis idealizmas“ (Praktischer Idealismus, 1925) rašė: „Tolimos ateities žmogus bus sumaišyto kraujo. Rasės ir klasės išnyks pasekoje įveikimo erdvės, laiko, prietarų. Būsima eurazijinė-negroidinė rasė, išoriškai panaši į senovės egiptiečių, pakeis tautų įvairovę asmenybių įvairove“. T.y. Europos vystymasis Kudenchove-Kalergi atrodė tokiu būdu: europiečiai susimaišo su kitomis rasėmis ir tautomis ir išnyksta kaip skirtingos nacijos, o jų elitas bus pakeičiamos žydų dvasine vadų kasta, vadinamais "kokybės žmonėmis". Lietuviams, kaip ir kitoms Europos tautoms, ES "tėvas" skyrė vergų, arba "kiekybės žmonių", rolę.

4 0
2. Anonimas 2018-11-08 16:36:49

normalus talmudinis elgesys su gojais.

8 0
1. Kaunietis (54m.) 2018-11-08 15:06:43

Puikus straipsnis.

7 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (1)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"
ŠAKALIENĖS GAUJA skalbia savo mundurus, toliau kankindami ir tyčiodamiesi iš Kručinskų šeimos: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas (1)
Tokios gėdos Lietuva dar nematė! Kad Seimo narę reikėtų saugoti nuo jos rinkėjų - neregėtas cirkas (24)
Dėmesio! Šitie konservatoriai jau sulūžo - MUMS REIKIA NAUJŲ KONSERVATORIŲ!
Juodosios našlės - moterys iš kurių pagrobti vaikai
Dovilės Šakalienės apkaltai surinktų parašų įteikimas įvyko (2)
Policija pradėjo saugoti Dovilę Šakalienę (9)
Korumpuota aferiste Rima Baškienė teigia klinikose gavusi paslaugas be eilės
Seimo vicepirmininkė R. Baškienė parsidavusi fašistams ar šiaip beprotė?
Ministras L. Kukuraitis teigia, kad VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO sistema veikia puikiai, tik reikia daugiau pinigų, kad veiktų dar puikiau (1)
Užsakomoji TV3 "žurnalistika": kaip Dovilė Šakalienė idiote apsimetinėja - aš tokia gera, o manęs visi nekenčia!
Lietuvos valdžia sabotuoja derybas su mokytojais, teigia profesinės sąjungos vadovas
Dėl pasiekimų vaikų teisių gynimo srityje Lietuvą pasveikino net Švedijos karalienė
Šakalienės dėka Lietuvoje neįtikėtinai pagausėjo skundikų bei valdžios pačiulptukų, savo nepilnavertiškumo kompleksus bandančių kompensuoti grasinimais "pranešti vaikų teisėms"
LRTDELFI perspėja: susipriešinimas tampa grėsmingas
Komentaras: "Valdantiesiems tenka rinktis: nuosekli kova su girtavimu ar kapituliacija prieš stipraus alaus lobistus?"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI