Rinksis liberalai – jie turi didelį atsigavimo, atsitiesimo ir jėgų mobilizavimo potencialą (1)

Ekspertai.eu
+ 1 - 1
Autorius: Ekspertai.eu
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/rinksi...
7536-11-09 (2018 m.), skaitė 38
1

Į liberalus kreipėsi liberalas Arūnas Gelūnas kviesdamas į į liberalų manifesto pristatymą.

„Sveiki, liberalai,

kreipiuosi į jus šiuo keistu, abejonių ir blaškymosi paženklintu, metu su prašymu: neabejokite ir nesiblaškykite. Tuoj paaiškinsiu, kodėl.

Sutikite, Lietuvoje politinė arena jau seniai supanašėjusi su šou pasauliu, kurio esminiai skiriamieji bruožai yra du – žvaigždžių kultas ir nuolatinis alkis naujumui. Mums sako, kad mus paliko ryškiausios žvaigždės, kad mes esame nieko nevertos beveidės vidutinybės, negalinčios pasiūlyti nieko naujo, politiniai lavonai, „į kurių karstą jau dunksi žemės grumstai“. Baikit, nemanau: taip kalbantieji turi savų, labai savanaudiškų, tikslų. Be to žvaigždžių poreikis aktualesnis populistams – paksams ir uspaskichams pasitraukus, natūralu, jų vestos pajėgos kaip mat išskysta. Neabejoju, kad panašus likimas ištiktų ir valstiečius-žaliuosius, jei nebetęsti politinės veiklos nuspręstų Ramūnas Karbauskis.

Pas liberalus kiekvienas – asmenybė, individualistas, stiprus „ego“. Gal dėl to taip sunkiai besiburiantys į bendriją, sunkiai koordinuojami, dar sunkiau ištarti – „valdomi“. Asmens orumo, savarankiško veikimo, savo stiprios nuomonės turėjimo vertybės liberalams visuomet buvo itin svarbios, tad lyderio-žvaigždės, „vedlio“ ar tuo labiau „dvarponio“ mums niekad netrūko. Tarp mūsų gausu žmonių, kurie bet kada, iškilus reikalui, gali imtis lyderystės, kovoti su suvaržymais, neteisybėmis, kvailu pertekliniu reguliavimu. Tarp liberalų visuomet tokių buvo ir bus.

Kartu su kolegomis parengėme „Liberalų manifestą“ – senų gerų liberalizmo principų pakartojimą sau ir kitiems, o sykiu tai dokumentas, atkreipiantis dėmesį į gan unikalią situaciją: liberalų ir liberalizmo puolimą beveik visame pasaulyje, jau neminint mūsiškių valstiečių pastangų visus ir viską sukaustyti draudimais ir komisijomis. Asmenybės svarbios, tačiau idėjos yra amžinesnės ir tvaresnės. Nutolę nuo pamatinių liberalizmo idėjų neteksime ir mus palaikančių žmonių. Šiandien jie gerokai nuliūdę stebėdami mus, puolamus iš visų pusių. Nieko nuostabaus – Lietuvos liberalai yra vakarietiškiausia, šviežiausia, jokių sovietizmo šmėklų nepersekiojama politinė jėga, tad labai daug kam neparanki.

Noriu jūsų iš širdies paprašyti: atvykite į Liberalų manifesto pristatymą. Šis renginys šiandien turi milžinišką simbolinę svarbą – mus telkiančių liberalių idėjų paliudijimo galią. Jei salė bus pustuštė, suprasime, kad šios idėjos, skleidžiamos šių konkrečių žmonių, nebeteko vienijančios jėgos. Tai bus skausmingas, bet sąžiningas padėties konstatavimas. Vis dėlto esu įsitikinęs, kad turime didelį atsigavimo, atsitiesimo ir jėgų mobilizavimo potencialą. Šios jėgos išsidėsčiusios toli gražu ne tik Vilniuje, šis manifestas nėra skirtas tik Sostinės žmonėms. Būkite kartu“, - paragino libralus A. Gelūnas.

Liberalų manifesto pristatymas vyks lapkričio 14 dieną 18 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

50% Plius 50% Plus
50% Minus 50% Minus
1   1
Komentarai: 1
1. Šturmuotojas 2018-11-09 21:50:58

Tikrų liberalų  kurie gerbtų visų žmonių nuomonę sveiko proto ribose ir vadovautusi gamtos dėsniais , pagal klasikinę liberalizmo idealogija susiformavusę 19 amžiuje nėra .Yra tiktai neomarksistai pasisavinę liberalų vardą ir jiems svarbi tik jų pačių nuomonė ,o kas yra prieš multikultūrą, šeimos nykimą, narkomaniją, alkoholizmą, abortus, infliaciją ir procentinę vergovę, svetimšalių skaičiaus didėjimą ir svetimos kultūros įsigalėjimą, stiprėjantį materializmą, politikierių sukeliamus konfliktus, homoseksualizmą, religiją prieštaraujantčią gamtos dėsniams,yra nacistinis pravokatorius!

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
Rolandas ir jo anti svajoklių gretos
Laimonas Jakas. Ar D. Grybauskaitė stos krūtine už karius?
Advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas per Jungtinių Tautų Organizaciją siekia uždrausti asociaciją „Lietuvos advokatūra“, kaip grubiai pažeidžiančią žmogaus teises
Aurimas Guoga. Rita Miliūtė - Vienos tiesos žurnalistė (1)
G. Koryzna: grėsmės niekur nedingo, bet mes su jomis susigyvenome
Donatas Jančaras. Vergams nuolat reikia kartoti, kad jie yra laisvi, kitaip maištas
Laiškas skundikui. Nuo Anūko Diedelio
Vaikų grobimo sistemos "gerinimas" - gaisro gesinimas benzinu (3)
Algimantas Rusteika. Prasideda "skaidri" ir negailestinga kova už vaikų teisių apsaugos tarnybų teises ir munduro "skaidrumą"
ŠAKALIENĖS GAUJA skalbia savo mundurus, toliau kankindami ir tyčiodamiesi iš Kručinskų šeimos: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas (1)
Tokios gėdos Lietuva dar nematė! Kad Seimo narę reikėtų saugoti nuo jos rinkėjų - neregėtas cirkas (24)
Dėmesio! Šitie konservatoriai jau sulūžo - MUMS REIKIA NAUJŲ KONSERVATORIŲ!
Juodosios našlės - moterys iš kurių pagrobti vaikai
Dovilės Šakalienės apkaltai surinktų parašų įteikimas įvyko (2)
Policija pradėjo saugoti Dovilę Šakalienę (9)
Korumpuota aferiste Rima Baškienė teigia klinikose gavusi paslaugas be eilės
Seimo vicepirmininkė R. Baškienė parsidavusi fašistams ar šiaip beprotė?
Ministras L. Kukuraitis teigia, kad VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO sistema veikia puikiai, tik reikia daugiau pinigų, kad veiktų dar puikiau (1)
Užsakomoji TV3 "žurnalistika": kaip Dovilė Šakalienė idiote apsimetinėja - aš tokia gera, o manęs visi nekenčia!
Lietuvos valdžia sabotuoja derybas su mokytojais, teigia profesinės sąjungos vadovas
Dėl pasiekimų vaikų teisių gynimo srityje Lietuvą pasveikino net Švedijos karalienė
Šakalienės dėka Lietuvoje neįtikėtinai pagausėjo skundikų bei valdžios pačiulptukų, savo nepilnavertiškumo kompleksus bandančių kompensuoti grasinimais "pranešti vaikų teisėms"
LRTDELFI perspėja: susipriešinimas tampa grėsmingas
Komentaras: "Valdantiesiems tenka rinktis: nuosekli kova su girtavimu ar kapituliacija prieš stipraus alaus lobistus?"

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI