Gabrielius Landsbergis konservatorius, kurie protestuoja prieš VAIKŲ GROBIMĄ oficialiai paskelbė KREMLIAUS ĮRANKIAIS. O visą partiją - idiotais (7)

Anonimusas
+ 13 - 3
Autorius: Vytautas Sinica
Šaltinis: https://www.facebook.com/vytau...
7536-11-17 (2018 m.), skaitė 1047
7

G. Landsbergis vaikų gynėjus "kremlizmu" kaltino savo taip nekenčiamų "koloradkių" fone - čia tokia užuomina ar sutapimas pagal Froidą?

Gabrielius Landsbergis renkasi labai įdomią strategiją: pirma, pasiskelbia žmonių partija, antra, pasako, kad absoliuti dauguma šalies žmonių yra geriausiu atveju gana kvaili, blogiausiu atveju dirba Kremliui. Iš tiesų tai tą patį pasako ir apie absoliučią daugumą savo paties partiečių. Pasirodo, pasak Gabrieliaus Landsbergio, pasipiktinimas vaikų atiminėjimu iš tėvų ir LGBT propaganda Lietuvoje yra visai ne sveiko proto ar bent krikščioniškos kultūros atspindžiai. Ne, tai yra Kremliaus įtaka ir Kremliaus skleidžiamos vertybės. Kurias - aiškiai įvardyta - skleidžia ir pačios partijos parlamentarai. Kaip po šito partijoje gali toliau būti žmonės kaip Dagys ar Ažubalis, man nėra aišku.

Kelios straipsnio citatos atmosferai pagauti (rašoma, kad partiečiai po šito plojo nelabai entuziastingai):

"Tie konservatoriai, kurie protestuoja prieš valdžios institucijas, imančias iš šeimų vaikus bei vaikų apsaugą nuo smurto garantavusias reformas – Kremliaus, siekiančio suskaldyti Lietuvos dešiniųjų gretas, įrankiai. Tai iš konservatorių tarybos posėdžio tribūnos paskelbė partijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

Jis taip pat prisiminė ir šalyje jau masiškai platinamus lankstinukus ir vykstančią agitacijos kampaniją prieš, kaip ir kasmet, planuojamas viešas gėjų eitynes. Dešiniausieji konservatoriai taip pat remia protestus prieš šias eitynes bei kitaip „gina tradicinę šeimą“. G.Landsbergis, tuo tarpu, pasišaipė iš tų, kurie laiko tas eitynes dideliu pavojumi Lietuvai. „Kreipiuosi kolegas, ragindamas išlaikyti solidumą. Mūsų bendruomenė kūrė šią valstybę. O tokiais veiksmai siekiama išbandyti mus, suskaldyti ir susilpinti. Taigi, raginu atpažinti tikrąsias vertybes, taip pat atpažinti propagandą ir Kremliaus primetamas vertybes“, – kreipėsi į bendražygius partijos lyderis."

Tikrai, kad žmonių partija.

---

Vytautas Bruveris
G. Landsbergis Kremliaus ranką regi net savo partijoje

Tie konservatoriai, kurie protestuoja prieš valdžios institucijas, imančias iš šeimų vaikus bei vaikų apsaugą nuo smurto garantavusias reformas – Kremliaus, siekiančio suskaldyti Lietuvos dešiniųjų gretas, įrankiai.

Tai iš konservatorių tarybos posėdžio tribūnos paskelbė partijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

Kaip žinoma, tarp tų politikų, kurie stengiasi pasižaboti vis kylančią naują „vaikų ir šeimų gynimo“ bangą, sukeltą nesenų įvykių Kaune, kai iš šeimos buvo paimti du vaikai – nemažai konservatorių.

Pirmiausia, tai – toji partijos grupuotė, kuri skelbiasi „tradicinių, krikščioniškųjų vertybių“ gynėjais ir raginanti visą partiją kuo labiau pakrypti į dešinę.

Tarp tokių partijos Seimo narių – Paulius Saudargas, Laurynas Kasčiūnas, Audronius Ažubalis, Rimantas Dagys. Jie dažnai pasitelkia ir Bažnyčią bei jos įtaką.

Taip pat jie kaltina partijos vadovybę pernelyg pakrypus į „liberalizmą“ ir netgi „kairę“. Tokios kritikos dažnai sulaukia ir pats G.Landsbergis.

O pastarasis, aiškindamas, kodėl jis už tokių konfliktų partijoje mato Kremliaus ranką, prisiminė Italiją. Pasak jo, neseniai šią šalį sudrebino žiniasklaidos išsiaiškinta informacija, jog už kai kurių pagrindinių „katalikiškų vertybių gynėjų“ toje šalyje iš tiesų slypėjo galimas sąsajas su Rusija turtinčios organizacijos.

„Italijoje už pagrindinių vertybinių organizacijų stovi visiškai ne Romos katalikų bažnyčia. Ji nieko bendra su tuo neturėjo. Už to stovi labai toli į Rytus ir į Šiaurę nuo Vatikano esančios organizacijos“, – pareiškė G.Landsbergis.

Jis taip pat prisiminė ir šalyje jau masiškai platinamus lankstinukus ir vykstančią agitacijos kampaniją prieš, kaip ir kasmet, planuojamas viešas gėjų eitynes. Dešiniausieji konservatoriai taip pat remia protestus prieš šias eitynes bei kitaip „gina tradicinę šeimą“.

G.Landsbergis, tuo tarpu, pasišaipė iš tų, kurie laiko tas eitynes dideliu pavojumi Lietuvai.

„Kreipiuosi kolegas, ragindamas išlaikyti solidumą. Mūsų bendruomenė kūrė šią valstybę.

O tokiais veiksmai siekiama išbandyti mus, suskaldyti ir susilpinti. Taigi, raginu atpažinti tikrąsias vertybes, taip pat atpažinti propagandą ir Kremliaus primetamas vertybes“, – kreipėsi į bendražygius partijos lyderis.

Šie jo pareiškimai, užbaigę jo kalbą apie politinę padėtį, buvo palydėti ne itin entuziastingais plojimais.

81% Plius 81% Plus
19% Minus 19% Minus
13   3
Komentarai: 7
7. Anonimas argi g ch 2018-11-18 12:59:52

Kol tokie isgamos kaip landzbeginiu sutve kubiliniu, simoniniu, jukneviciniu ir t.t.valdys musu tauta, tol gyvensime taip kaip gyvename. Apvogti ir apvaginejami toliau.Melo pilnomis kisenemis,priverstinai tenkantiems issitremti kazkur... Skurdas, nepriteklius daugumos. Jiems rupi tik ju paciu asmenine gerove ir ju artimuju, pakaliku.Nenoras priimti kitu nuomones ir dirbti kartu su tais kurie visi yra atsakingi uz visus piliecius.Si partija ir jie patys jau seniai turejo buti patraukti i baudziamaja atsakomybe ir realiai sedeti kaleimuose. Tad pilieciai, susivokite uz ka balsuojate.Pasidomekite ka jie per visa savo  egzistavima dave tautai? Ogi nieko apsoliciai naudingo.Melavo,voge atvirai. Kure kazkokius apsurdiskus istymus tam igyvendinti. 

13 0
6. mano nuomone 2018-11-18 09:36:32

na,mano nuomone,tai anukas,kaip visada,apie kitus sprendzia pagal savo sugedimo laipsni.Kaip sakoma,nera nieko blogiau uz iniciatyvu kvaili,kuris isivaizduoja,kad gali visiems vadovauti.

13 0
5. Anonimas > Ona 2018-11-17 20:29:18

Jis bus pakankamai aukštas. Intelekto koficientas nieko neparodo, norint išsiaiškinti žmogaus gerumo, išmintingumo ir dvasingumo lygį.

7 0
4. psichikos svikata arba manipuliavimas(ta tautybė) 2018-11-17 17:41:32

Gabrielius Landsbergis renkasi labai įdomią strategiją: pirma, pasiskelbia žmonių partija, antra, pasako, kad absoliuti dauguma šalies žmonių yra geriausiu atveju gana kvaili, blogiausiu atveju dirba Kremliui. Iš tiesų tai tą patį pasako ir apie absoliučią daugumą savo paties partiečių.

21 0
3. Ona 2018-11-17 17:39:15

Pasaulio pabaiga nuprotėjimas ,štai tokie valdžioje.Ar negalima patikrinti intelekto koeficientą?

16 0
2. Zero 2018-11-17 17:11:45

"Žmonių partijos" vadas žmones išvadino Kemliaus agentais... Tis tikrai trenktas... Normalus būtų,tai suvoktų, kad tokios blevyzgos sudirbs visą dieduko įdirbį sukauptą per 27 metus mulkinant "žmones", ir tuomet,  po rinkimų, Landsbergiai galės riedėti į darbo biržą užsiėmimo ieškoti.. .:D

27 0
1. Anonimas 2018-11-17 16:08:12

Geriausiu atveju pats laikas visiem sukilt ir reikalaut isstojimo is europos sajungos ir atsikratyt tu skeriu seime. Laisva Lietuva be Laisves.Cia antausis idiotu gaujai kurie skundesi kad prie ruso buvo blogai.

 

48 1

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Kapitalizmas be stabdžių / Капитализм без тормозов
Lietuvai BVP teoriškai peržengus 75 proc. ES vidurkio ribą, Komisija siūlo net 24 proc. sumažinti mūsų šaliai skirtą ES paramą (1)
Šventasis Naglis išmetamas iš Seimo viešbučio : nuslėpė turintis butą VILNIUJE? (1)
Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus
Atvirai konservatoriams TS-LKD partijai ir už ją balsuojantiems (5)
A. Širinskienė. Apie pagarbą ir aroganciją
A. Švarplys. Prievartinis pažiūrų diegimas yra ne tolerancija, o bolševizmas (2)
Visuomenės pakantumas transseksualams: nuo neapykantos iki meilės
Lenkija ir Vengrija blokuoja seksualinių iškrypėlių privilegijų įtraukimą į ES teisės aktus
Žmonių partijos lakštingala kreipėsi į tautą
NSGK pirmininko Vytauto Bako prašoma atsakyti į klausimus, tarp kurių – ir jo tarnystė kitoms valstybėms
S. Dambrauskas. Miškų fronte: Sisteminė kova prieš saugomas teritorijas?
Lietuvos šeimas atstovaujančios organizacijos, priešingai nei jų oponentai, reikalauja, kad Seimas keistų Vaikų teisių įstatymą (2)
Parodomasis susidorojimas su kitaminčiais: Titovui dėl "Ramanausko bylos" uždrausta išvykti iš Lietuvos (1)
Gediminas Merkys. Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat
Vilniaus mero rinkimai — favoritai aiškūs? (1)
Rolandas Paulauskas. Kas čia daros? Nr. 11
Mitinge su kauke? Taip. Ir būtinai! (1)
Naglis Puteikis: Visiškai palaikau Eglę ir Gintarą Kručinskus (3)
V. Vobolevičius. Šeimų organizacijos turėtų siekti didesnio sutelktumo
Seimo ŽT komitetas susirūpino vaiko interesų ir moters teisių apsauga smurto šeimoje atvejais
Valstybėje bevaldystė (įspūdžiai po Seimo valdybos posėdžio)
Ramūnas Alaunis: Lietuvos mokytojų streikas prieš jų pačių išugdytą monstrą. Ar reikia palaikyti mokytojų streikus? (2)
Mindaugas Puidokas. Kovosime visi kartu (4)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI