Kiek dar teisėjų paaukosi, Magnolija? (1)

Anonimusas
+ 17 - 0
Autorius: Steponas Valdemaras Prūdas II
Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr...
7536-11-18 (2018 m.), skaitė 299
1

Eugenijus Pukėnas viešino vaiko atėmimo ir suluošinimo bylos aplinkybes, bylai vadovaujanti teisėja nebeatlaikė kritikos, ir….numirė.

Nesu nei bandito, nei stribo vaikas, esu tiesiog kaimietis Steponas Valdemaras, o Prūdas buvo mano tėvelio pravardė. Nežinau, kodėl jį taip vadino, o jaugi kaime mane antruoju pavadino, ir tiek.

Skaičiau tas visas baisias vaikų atiminėjimo istorijas, ir galvojau, kada gi tai liausis, ir žinai, Magnolija, žvelgdamas į tave, bevaikę, bešeimę, aš supratau – tu Dievo pakeiksmas mūsų Tėvynei, galgi netgi duobėse kalkėmis užpiltų mirštančiųjų šauksmas tu esi, juk kažkada girdėjau iš duobės, tada buvau vaikas, o juos gi žudė tavo dabar garbinamieji banditai “paskęsite vieni kitų kraujyje, tapsite vergais, pardavinėsite vieni kitus, iš Lietuvos neliks akmens ant akmens”.

Man ausyse skamba šitie žodžiai, ir aš suvokiu, jog tu, Magnolija, priklausau tai Pasaulio Pabaigos Sektai, ir esi atsakinga už Lietuvos Pabaigą.

Kaip pabaigti kažkokią šalį, valstybę, miestą, kaimą, galų gale, gimtinę? Išdraskant šeimas, atimant žemes, atimant nuosavybes, algas, išvarant nuo gimtų vietų.

Jeigu per 9 metus, tu Stalino Magnolija, vykdei aklai savo pirmtako politiką, tai į paskutinius metus visiškai nudurnėjai ir nuprotėjai.

Tau nebeužteko, kad 1 milijonas ir virš yra išvaryta ir niekada nebegrįš Tėvynėn, stebės ją kaip valkata, elgeta tamsią žiemos naktį per stiklą – taip jie probėkšmiais, jau ugdydamiesi savyje neapykantą Tėvynei (nes stengsis niekada nebesugrįžti, kad ir kaip širdis verstųsi kūliais).

Tau nebeužteko, jog Lietuvoje – antra nuo apačios minimali alga Europoje, po nuskurdusios ir apačioje besivelkančios Bulgarijos.

Neužteko tau ir to, kad žemė nebuvo ir nebus grąžinta savininkams, o išsiparceliavus miškus, jie pateko Ikėjoms, ir kitokioms užsienio fėjoms. Juk asmeniniai ūkiai, apie kuriuos tu rašei savo disertaciją, gudrių aferistų buvo suforminti net Labanore.

Tau nebeužteko šiaip sau atiminėjamų vaikų iš tevų, kurie visiškai nebegalėjo apsiginti – tu užsimanei jau ir gerų šeimų vaikučių, juk pasaulio pabaigai reikia sunaikinti būtent inteligentų vaikus, nes Stalinas būtent tą ir darė.

Tavo planams labai dirbo atskiri teisėjai, o kartais ir visas jų susivienijimas.

Visiškai nekontroliuodama jų ir neturėdama jokio balso, kai jie kaip kokie idiotai darydavo bylose nesąmones, savo neveikimu tu nuvarei į kapus visai dar jauną vaikų atiminėjimo teisėją.

Todėl aš, Steponas Valdemaras Prūdas II, tavęs negerbiama Magnolija, ir klausiu: kiek dar teisėjų tu paaukosi, rėkaudama tarptautiniuose kongresuose tas absoliučias nesąmones, jog “Lietuvos teismuose įvyko proveržis”?

Ar tu turėjai galvoje, jog teisėjai, kurie neatlaiko bylininkų aktyvaus bylinėjimosi, viešinimo ir kritikos, ir tiesiog numiršta – tai ir yra tas teismų proveržis? Tai paaiškink plačiau, negerbiamoji ir tautos nekenčiama Magnolija.

Steponas Valdemaras Prūdas II

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
17   0
Komentarai: 1
1. Algimantas 2018-11-21 15:00:23

Mums Lietuvos tevynes pilieciams ,didziule geda,kad musu tevyne valdo prakeikta Dievo leisbiete,kuri uz kasni parsidavinejo sovietinei KGB sistemai,o siandiena su kiaules akimis kaip niekur nieko ,vaidina jog myli lietuvos tevyne???Ar tai yra meile,isvaryti is tevynes milijona savo pilieciu,ar tai yra meile panaikinti tautos valiuta,ar tai meile,laikyti skurde tauta ???Visa tai girdeti ir matyti yra skaudu, bet zinojimas jog tai laikinas etapas musu tevynes ,kelia vilti.Kiek zmonijos istorijoje buvo isgamu kurie kankino savo tautas?Ir kur jie siandiena leidzia amzinybe?O kur visiems yra aisku,nes prakeiktieji leis amzinybe pragare ir tures laiko permastyti savo elgesi,bet ten jau ju atgailos niekas nebegirdes ir is ten kelio atgal nebera!!!

0 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
R. Juknevičienė panikoje: Strekoza 2. Kur vyriausybės nariai?
Ukraina atmetė Rusijos palaikomą JT migracijos paktą
Egipto prezidentas: migracija nėra žmogaus teisė
Kapitalizmas be stabdžių / Капитализм без тормозов
Lietuvai BVP teoriškai peržengus 75 proc. ES vidurkio ribą, Komisija siūlo net 24 proc. sumažinti mūsų šaliai skirtą ES paramą (1)
Šventasis Naglis išmetamas iš Seimo viešbučio : nuslėpė turintis butą VILNIUJE? (1)
Esi prieš Barnevernet praktikų taikymą Lietuvoje? – Tai tu už smurtą prieš vaikus
Atvirai konservatoriams TS-LKD partijai ir už ją balsuojantiems (5)
A. Širinskienė. Apie pagarbą ir aroganciją
A. Švarplys. Prievartinis pažiūrų diegimas yra ne tolerancija, o bolševizmas (2)
Visuomenės pakantumas transseksualams: nuo neapykantos iki meilės
Lenkija ir Vengrija blokuoja seksualinių iškrypėlių privilegijų įtraukimą į ES teisės aktus
Žmonių partijos lakštingala kreipėsi į tautą
NSGK pirmininko Vytauto Bako prašoma atsakyti į klausimus, tarp kurių – ir jo tarnystė kitoms valstybėms
S. Dambrauskas. Miškų fronte: Sisteminė kova prieš saugomas teritorijas?
Lietuvos šeimas atstovaujančios organizacijos, priešingai nei jų oponentai, reikalauja, kad Seimas keistų Vaikų teisių įstatymą (2)
Parodomasis susidorojimas su kitaminčiais: Titovui dėl "Ramanausko bylos" uždrausta išvykti iš Lietuvos (1)
Gediminas Merkys. Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat
Vilniaus mero rinkimai — favoritai aiškūs? (1)
Rolandas Paulauskas. Kas čia daros? Nr. 11
Mitinge su kauke? Taip. Ir būtinai! (1)
Naglis Puteikis: Visiškai palaikau Eglę ir Gintarą Kručinskus (3)
V. Vobolevičius. Šeimų organizacijos turėtų siekti didesnio sutelktumo
Seimo ŽT komitetas susirūpino vaiko interesų ir moters teisių apsauga smurto šeimoje atvejais

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI