Išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraštis išsityčiojo iš propagandinės rusų žiniasklaidos (1)

Ekspertai.eu
+ 4 - 2
Autorius: Ekspertai.eu
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/isgalv...
7536-11-22 (2018 m.), skaitė 152
1

Išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraštis lrytas.lt išsijuokė iš nevykusių propagandinės rusų žiniasklaidos bandymų pasišaipyti dėl sugedusio Lietuvos karinio lėktuvo „Spartan“, kuriuo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė neišskrido į Latvijos nepriklausomybės šimtmečio renginius, o premjeras Saulius Skvernelis užstrigo Briuselyje.

Apie tai skelbiama išsamioje publikacijoje „Dėl sugedusio lėktuvo propagandinė rusų žiniasklaida išsijuokė iš Lietuvos“.

Straipsnyje atskleidžiama, kad „progos pasišaipyti nepraleido propagandinė rusų žiniasklaida, kuri žarstė karčias replikas“.

„Lėktuvo istorijoje kaip vandens laše pasirodė visa šiuolaikinė Lietuva: nuolat gendantis lėktuvas yra skirtas krovinių, o ne valstybės vadovų, gabenimui, o tuo metu S.Skvernelis Briuselyje prašo NATO apsaugoti Lietuvos oro erdvę“, – lrytas.lt cituoja propagandinį rubaltic.ru.

Teigiama, kad propagandinis rubaltic.ru pareiškė, jog „naudoti karinį „Spartan“ Lietuvos pirmųjų kelionėms yra tolygu JAV prezidentui Donaldui Trumpui keliauti po pasaulį „kukurūzniku“.

„Virš Rusijos teritorijos Lietuvos vadovai lyg ir neskraido, tad ir naudoti karinį lėktuvą būtinybės nėra. Tačiau, matyt, kitų variantų irgi jie neturi. Reikia tik tikėtis, kad lėktuvo vidus pritaikytas keleivių vežimui. Jeigu Lietuvos prezidentė į ES susitikimus ir Vašingtoną pas D.Trumpą vyksta ant medinės dėžės su dujokaukėmis, nieko keisto, kad ji tokia bloga“, – pašaipiai pastebi propagandinio rubaltic.ru teksto autorius Aleksandras Nosovičius, praneša lrytas.lt.

„Pribaltikos, Ukrainos ir Baltarusijos ekspertu“ save vadinantis autorius nestabdo: „Viskas būtų gerai – skraidytų Lietuvos valdžia griuvenomis ir niekas nė nepastebėtų. Tačiau dabar karinis-krovininis „Spartan“ genda kasdien ir taip savo buvimu daro gėdą Lietuvos nacionalinei garbei“, - rašo lrytas.lt.

Pasak lrytas.lt, „A.Nosovičiui, kurio biografija pasižymi ir tokia knyga kaip „Kodėl miršta Pribaltika“, užkliuvo ir tai, kad į Rygą D.Grybauskaitė nepasiryžo važiuoti automobiliu“.

„Kritikos strėles jis svaidė į premjero S.Skvernelio nelabai pavykusį skrydį į Briuselį, tiksliau į vėl sugedusį „Spartan“, kai Lietuvos premjeras su delegacija turėjo grįžti reisiniu skrydžiu“, - rašo lrytas.lt.

Lrytas.lt leido Rusijos propagandistams suprasti, jog „juokiasi puodas, kad katilas juodas“ ir priminė: tiek JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) tiek ir NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas yra pagyrę Lietuvą kaip pavyzdį dėl gynybos finansavimo – skiriame šalies gynybai 2 proc. nuo BVP ir skirsime dar daugiau.

Su visu išgalvotos pedofilijos ir realių žudymų istorijos metraščio pasityčiojimu iš nevykusių propagandinės rusų žiniasklaidos bandymų pasityčioti iš Lietuvos vadovų ir jų karinio lėktuvo, galite susipažinti čia:

222333-02.png

66% Plius 66% Plus
34% Minus 34% Minus
4   2
Komentarai: 1
1. Anonimas 2018-11-22 20:31:37

Tyciojasi ir lietuviai is piderasinio lietuvos rezimo. Jie to verti. Tegul dziaugiasi kad su dalgiais i gatves dar neina. Bet tuoj eis.

1 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Odos ligų gydytoja: aknės neišgydys nei dantų pasta, nei kosmetologai
Jeigu jūsų FB draugai kelia nuotraukas iš sporto salės – jie turi rimtų problemų
Ar vaikai vertina savo tėvus kaip smurtautojus? – Ne! Tai kodėl tą daro valstybė?
Mitas visam gyvenimui
Gydymas medicininėmis taurėmis vis sparčiau grįžta į madą
Kaip stiprinti imunitetą atšalus orams?
Grėsmės jūsų santykiams
Algimantas Lebionka. Vaikai kaip prekė (2)
Pasiskiepijęs nuo gripo, vyras negalėjo kalbėti, vaikščioti, matyti ir net kvėpuoti
Vyras ir jo meilė
Ką slepia troškimas įvesti tvarką bute?
Po metų prilygsite savo artimiausiai aplinkai
Užmirštamas šimtmetis (Lietuvos Laikinajai Revoliucinei vyriausybei – 100) (1)
Kodėl knygą reikia perskaityti kelis kartus?
Gyvenimas, kurį verta gyventi
J. Vaiškūnas. „Tautosakos vartai“ kelias į dvasines protėvių lobių erdves
Mano vyras – mano nuosavybė
Nereikia šypsotis kai liūdna
Inga Stumbrienė „Miss Multiverse“ vadina įdomiu nuotykiu: tai buvo karinė stovykla rojaus kampelyje (1)
Laisvės premija už taikių gyventojų ir vaikų žudymą (1)
Keli faktai apie meilę
Ką slepia blogos mergaitės?
Nuo darbo nebūsi bagotas, tapsi kuprotas.
Įstrigti praeityje – nugyventi gyvenimą tamsoje

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI