Ugnius Kiguolis Šiandien sudalyvavau mitinge prieš smurtą ir valdžios institucijų savivalę (1)

Anonimusas
+ 46 - 0
Autorius: Ugnius Kiguolis
Šaltinis: https://www.facebook.com/ukigu...
7536-11-26 (2018 m.), skaitė 682
1

O taip, tai tas pats mitingas, kur sisteminė žiniasklaida ir norvegų pinigais remiami šunys lojo (nekurie iš jų netgi partijų lyderiai), jog bandomas sugražinti 19 amžius ir norimas pateisinti smurtas prieš vaikus. Daugybė suklaidintų žmonių galvojo, kad čia susirinko tie, kas nemoka auklėti savo atžalų be rykščių, arba tie patys profesionalūs protestuotojai, kurie ne tik išvijo Exxon, bet ir tie, remiami Rusijos, Putino pasekėjai.

Taip, aš ir esu profesionalus protestuotojas, mano draugas Vladimiras vis nurodo man tam tikras užduotis vykdymui: pvz saugoti ir tausoti savo sūnų, šeimą, saugoti medžius, kurie mums gamina deguonį, saugoti vandenį, kad jis staiga nepradėtų liepsnoti, dėl ne kurių asmenų godumo. Taip, man svetima Europinės Genderizacijos idėja, netgi pats Euras kiek svetimas ir jei mano heiteriams dėl to pasidaro ramiau gyventi, tai vadinkite mane vatniku, Rusijos agentu, ar šiaip [ įdėk bet kokį žeminantį žodį ].

Delfis šiandien parašė, kad į mitingą susirinko keli šimtai remiančiųjų smurtą, vėliau pataisė skaičius iki pusantro tukstančio. Realybėje žmonių buvo bent 3-4 tukstančiai.. bet taip, jų buvo per mažai, jie supriešinti. Vieni sugebėjo patikėti žiniasklaidos skleidžiamu melu, kiti savo dievukų, esančių opozicijoje melu, treti suklaidinti pačių tų, kurie jau gerus 6 metus semiasi patirties ir pinigų iš įvairių Norvegijoje čiurlenančių šaltinių.

Taip, ta pati žiniasklaida padarė pati didžiausią juodą darbą, prastumiant matuko reforma... Taip, bet kuris politikas bandęs tam priešintis, buvo vadinamas ne tik, kad idiotu, bet ir šiaip kažkokiu smurtą palaikančiu demonu. Visi paskubėjo ir, deja, įstatymas priimtas toks, koks yra, pilnas neapibrėžtumų, interpretacijų ir galios suteikimų ten, kur nėra būtina.

Ir dabar bus labai sunku atitaisyti klaidas.

Prasidėjo mėmių karas, kada 58 politikai, pasirašę po pataisomis, bandomi įvardinti kaip smurtą remiantys.  Mūsų lengvai paperkama žiniasklaida dar ne tokių nesamonių prirašys ir visaip bandys menkinti tuos aktyviuosius žmones ir politikus, kuriems nėra tas pats.

Man net šiurpu, kaip stiliaus ikonos, atrodo lyg mąstančios būtybės, bet prisideda prie šio melo skleidimo, kaip įvairūs pseudo celebričiai pasisako už vaikų atėmimus iš durnių ir atidavimus gėjams. Tai turbūt turėjo nuskambėti kaip bairis, bet, nenuskambėjo..

Kas suskirstys žmones į durnius ir nedurnius? Pagal kokius matavimo vienetus?

Ir dėl visos tokios situacijos, kurią padarė pati žiniasklaida ir opozicija, paskui verksime, kaip dvi susipriešinusios stambios grupės pradės pjauti vienas kitą, o tuo pasinaudoję žalieji žmogeliukai atkurs šlovingąją LTSR.

Atsipeikėkite žmonės, jūs vienas kitam ne priešai. Viskas ko nori abejos pusės, tai įstatymo, kurio visokie fašistinių polinkių turintys institucijų darbuotojai, dėl savo išsilavinimo stokos, negalėtų interpretuoti bet kaip. Nes juk manau visiems suprantama:

 • kad joks vaikas negali būti atimamas iš šeimos, gavus nepatikrintą anoniminį skundą;
 • kad, vaikas negali būti atimamas dėl to, kad yra per plonas, arba per storas;
 • kad už sąmoninga melą šeimos atžvilgiu, ar neteisėtą institucijų prievartą privaloma atsakomybė;
 • kad tyrimas dėl smurto negali tęstis mėnesius ar metus;
 • kad be teismo nutarties ir išankstinio supažindinimo su ja, negali i tavo namus veržtis jokie apsimetėliai (arba ne) gelbėtojai;
 • kad 2-3 metu vaiko parodymai apie smurtą negali būti pilnai adekvatus;
 • kad neserganti ir nelankanti poliklinikos šeima niekaip negali būti laikoma nesirūpinančia šeima;
 • kad šeima pasirinkusi veganų mitybą ir neskiepijanti vaikų toksinėmis medžiagomis, taip pat negali būti laikoma nesirūpinančia šeima;
 • kad apskritai nesinaudojanti valstybinėmis švietimo paslaugomis šeima, negali būti laikoma nesirūpinančia šeima;
 • kad šeimą ginantys nuo prievartos tėvai negali būti traktuojami smurtaujančiais tėvais;
 • kad drausminimas nėra tolygu smurtui;
 • kad informacijos rinkimas apie vaiko aplinkoje esancius televizorius, skalbimo mašinas ir kitus daiktus yra nelegalus ir pagal tai negali būti vertinamas aplinkos vaikui gerumas;
 • kad tokioje tarnyboje negali dirbti nusikaltėliai, kompetencijos ir žmogiškumo neturintys asmenys;
 • kad vaikas negali būti atskiriamas nuo tėvų pažeidžiant konstituciją, bei nekaltumo prezumpciją.

Nes visa tai dabar įmanoma, skaitant neapibrėžtumus įstatyme ir grėsmių vertinimo lentėlese.

Prisegu foto, kurioje nepabūgę susidorojimo politikai, bandysiantys šį įstatymą pakeisti. Atsiminkite juos, tai galimi kandidatai, kuriuos jūs rinksite artėjančiuose rinkimuose. Įsidėmėkite jų veidus ir pavardes, ant jų pils daug mėšlo...

Taip, atskirai kiekvienas iš jų turi savo istorijas, kai kurie turi ir prastų momentų savo politinėse karjerose, bet šį kartą, butent jie gali priimti teisingus sprendimus ir gauti po papildomą simpatijos tašką iš mūsų - rinkėjų.

Atminkit, tie, kurių šiame sąraše nėra, sėkmingai artėja politinio lavono link.

Dalinkitės šia informacija mielieji draugai, tai liečia mus visus. Tik patys galime pasidaryti savo valstybę geresne gyvenimui.

AČIŪ. 
Kiekvienam iš jūsų po 10 Karmos taškų.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
46   0
Komentarai: 1
1. geroji praktika iš geriausiųjų EGIPTO vergų 2018-11-26 22:48:30

Joana Noreikaitė Kuosia Vakar, 11:17 · VALDAS VASILIAUSKAS AR ŽODŽIAI "TĖVAS" IR "MOTINA" TAPS KEIKSMAŽODŽIAI?Kitaip tariant, visuomenė, jos didžioji ir sveikoji dalis tapo saujelės išgamų įkaitė, nes kiekvienas žmogus įtariamas kaip potencialus sociopatas, keliantis pavojų savo vaikams. Vaiko teisių apsaugos pagrindų Įstatymas užprogramavo visą Lietuvos vaiko teisių apsaugos sistemą ne padėti tėvams auginti atžalas , užtikrinti laimingą vaikystę šeimoje, bet atpažinti ir nukenksminti smurtininkus. Lietuviška tradicinė šeima de facto paskelbta vaikams nesaugi, smurto židiniu, todėl vaiko teisių apsaugos darbuotojų nuolat stebima ir kontroliuojama. Vaiko teisių apsaugos sistema Lietuvoje virto dar viena represine struktūra. Be kita ko, ir pelninga. Kalbu ne tik apie tuos legalius iš Norvegijos gautus milijonus , apie kuriuos prisipažino D.Šakalienė. Ji labai naivi ar labai gudri, kai sklandančius pasakojimus apie pardavinėjamus vaikus vadina kliedesiais. Šis “verslas” Lietuvoje turi tradicijas. Kai dar Lietuva nepriklausė Europos Sąjungai bei Šengeno erdvei ir niekas net nesapnavo masinės emigracijos, mano redaguoto savaitinio žurnalo “Ekstra” žurnalistai pastebėjo, kad pagausėjo emigruojančių vaikų ir net kūdikių. Per įvaikinimo institutą. Bevaikiams turtingiems užsieniečiams Lietuva pasidarė vaikų turgus. ”Ekstrai” pradėjus tirti, kas šiame “versle” dalyvauja- įvaikinimo tarnybos ir vaikų namų vadovai,vaikų psichiatrai ir psichologai, teisėjai- kilo sąmyšis, prokurorai skėsčiojo rankomis, girdi, tuo metu nebuvo reikiamo Baudžiamojo kodekso straipsnio. Įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo miniisterijos po skandalo išgaravo- buvo reformuota. Nemanau, kad “geroji praktika” būtų dingusi. Kadangi Lietuva D.Šakalienės bendraminčių ir nemąstančių žurnalistų jau skelbiama vaikiamušių kraštu, nacionalinė vaikų rinka darosi dar patrauklesnė. Sykiu tai klastinga ataka prieš šeimą, gal net klastingesnė nei brukama partnerystė ar genderizmas. Prisipažinsiu, šiurpinantį pavadinimo klausimą man įkvėpė Aldous Huxley “Brawe New World”, kuriame visi kūdikiai suvisuomeninami, žodžiai “tėvas” ir “motina” jau ne tik pasenę, bet pasidarę viešai nevartotinais keiksmažodžiais. Mūsų vaikai šakalienių ir majauskų dėka taip pat jau suvisuomeninami. Niūri A.Huxley antiutopija tampa Lietuvos tikrove.

20 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Vaikų grobikų išsaugojimo kaina – 3 ministrai ir suklaidinti mokytojai
Akimirkos iš Laisvosios Rusijos forumo, vykusio Vilniuje, prieigų
Guldydama vaiką šalia savęs mama kelia jam grėsmę, – tvirtina VTAT (3)
Algimantas Rusteika: Prieitas liepto galas
Profsąjungų organizuojamas mokytojų mitingas Vilniuje „Paskutinis skambutis“
Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose (1)
Lietuvai atėjo metas slėptis — nuo šalčių ir Rusijos dujų
Skambinimas varpeliais
Pilietinės organizacijos reikalauja panaikinti vaikų atiminėjimo įstatymą (1)
Mindaugas Puidokas: ,,Kodėl Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?"
Kreipimasis: 10 klausimų L. Kukuraičiui ir A. Jakavonienei (1)
Kęstutis. K.Urba: Svarbiausia gyvenimo pamoka
Alvydas Butkus. Tarptautinė migracija ir Seimo rezoliucija
Kas stumia lietuvius po guminėmis policijos kulkomis?
Vytautas Rubavičius. Kas ta „Kremliaus ranka“ ir kodėl ji „verčia“ Vyriausybę? (2)
Paremsime mokytojus, paremsime save! (1)
“Žaliųjų“ laidotuvės, arba kaip rusofobai valdžia dalinasi (4)
A. Daunys. Opozicija dabar ploja iš džiaugsmo, matydama, kaip Tapinas sėkmingai, žingsnis po žingsnio, perima vadovavimo pedagogų protestui vadeles (2)
K. Krivickas apie A. Tapino pseudo pagalbą mokytojams: "Darbas jo, Tapino, toks - bangas gaudyti visuomenines ir ant tų bangų vis prasiplaukti po biškį" (6)
Pasilikite sau po milijoną, o likusius teks atiduoti.
Algimantas Lebionka. Matrica: konservatorių partija su Žygimantu Pavilioniu, kaip "moteris" su peniu (1)
Pavojų šeimoms kelia Norvegijos išlaikytiniai (1)
Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaus ir Rusijos piliečiai (1)
Kazimieras Garšva. Trečią kartą kuriama Vilniaus krašto autonomija (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI