Narkotikų ir velnio apsėsta Aušrinė Armonaitė. Būtinas egzorcizmas! (9)

Algimantas Lebionka
+ 18 - 6
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2...
7536-11-28 (2018 m.), skaitė 192
9

Katalikų bažnyčia pripažįsta velnio išvarymo praktiką - egzorcizmą. Seime velnių išvarymas vadinasi kitaip – apkalta. Lietuvos visuomenė jau kelios savaitės reikalaują įvykdyti seimo narės Dovilės Šakalienės egzorcizmą. Visuomenė kviečiama pasirašyti peticiją, kad ši užsienio įtakos agentė būtų išmesta iš Seimo, o nepaprastai žalingas vaikų atiminėjimo įstatymas, norvegiško Barnevernet replika, būtų atšauktas.

Šis velnioniškas įstatymas, dar vadinamas „Matuko įstatymu“, pavadintas berniuko, kurį nužudė mamos sugyventinis narkomanas. Vaiko nužudymo priežastis – narkotikai! Narkotikus vartojantis ir nuo jų apsvaigęs žmogus nužudė vaiką!

Seime yra dar viena velnio apsėsta narė - Aušrinė Armonaitė. Lapkričio 26 dieną ši narkotikų legalizavimo lobistė suorganizavo skandalingą konferenciją seime (žiūr. video), kurios tikrasis tikslas – narkotizuoti Lietuvą, naikinti mūsų valstybę.

Šioje konferencijoje dalyvavo trys narkotikų platinimo lobistai iš Čekijos, Norvegijos ir Sakartvelo, diegiantys narkomaniją savo valstybėse. Savo velnioniškus tikslus šie degeneratai dangstė rūpesčiu, neva žalojami likimai jaunuolių, kurie platina narkotikus ir už šį nusikaltimą baudžiami. Šio Armonaitės šabašo moto – sukurkime šiltnamio sąlygas narkomanams ir narkotikų platintojams.

O kaip su Matuku ir kitais mažyliais, negyvai uždaužytais „jaunuolių“, kuriems Armonaitė sudarys sąlygos viešai vartoti narkotikus, kurie už narkotikų platinimą nebus baudžiami, dangstantis melu apie „narkotikus asmeniniam naudojimui“.

Ar ne seimo narė Armonaitė yra nusikaltimo prieš vaikus bendrininkė? Matuką juk nužudė narkotikai, kuriuos ji nuolatos propaguoja! 

Kodėl tūkstančiai šeimų turės kentėti, kad kažkokia moralinė išsigimėlė ir jos bendrai legalizuos narkotikus, o kiti išsigimėliai iš blaivių žmonių atiminės vaikus?

Aš siūlau dar vieną egzorcizmo seansą Seimui! Šį kartą narkotikų lobistei Armonaitei.

https://youtu.be/Roy7HTtgOIA

Dienraščio „Respublika“ nuotrauka.

75% Plius 75% Plus
25% Minus 25% Minus
18   6
Komentarai: 9
9. Zero Audriui 2018-11-29 08:27:04

Tai kam vartoti, jei nesukelia... ??? 

0 0
8. Anonimas > Laurynas > Anonimas... 2018-11-29 08:09:16

Ragelski nustok zmones kirsint ir priesint, tu kaip koks uzkalnis, tik po kita veliava. Komunistas, zmoniu baudejas ir teisejas, narkomanu zudytojas :)) 

0 0
7. Anonimas > Audrius > Zero 2018-11-29 08:04:46

10 metu rukau ir patikek, kad sukelia psichologine priklausomybe, tik tai nereiskia, kad atsiduri gyvenimo dugne.  Viso per savaite surukau apie 20g, turiu mylima seima, vaikus, darba. Vienas dirbu, zmona augina vaikus, visi patenkinti.  Daznai kyla mintys, kad reiktu atsisakyt rukymo, vistiek vaikai auga, kam to. Ir nelabai iseina atsisakyt. Ne tai kad negali sustot, bet nerukai savaite ir niekas galvoj nepasikeicia, tad galvoji ai jeigu man patinka tai kodel as negaliu rukyt :D toks uzburtas ratas. Zmonos ir mano gimines, aplinkiniai ir pasistami musu seima kaip pavyzdi pateikia, vaikai faini ir pavyzdiniai, mano ir zmonos santykiai stiprus. Nezinau ar ta zole ir priklausomybe jai turi daugiau teigiamu ar neigiamu aspektu mano ir mane supanciu zmoniu  gyvenimams. Man tai daugiau teigiamu. Ta zole kazkaip astrinanciai veikia. Jeigu esi tinginys ir rukysi - busi isvis kelmas. Jeigu darbstus ir rukysi - darbstesnis busi. Ir nustokit jus visi zole su alko lygint :)) 

P.S. Mano zmona NERUKO, bet man del mano iprociu nieko nesako. 

0 0
6. Audrius > Zero 2018-11-29 00:05:10

Marihuana nesukelia nei fizines nei psichines priklausomybes.

0 0
5. Zero 2018-11-28 23:30:35

Bet kokia priklausomybė atima protą ir  individą nužmogina iki gyvulio lygio. Priklausomybe galima vadinti bet kokį produktą, kuris sukelia organizmo ne tik fizinę, bet ir psichinę priklausomybę. Visi tie, kas proteguoja bet kokios formos kvaišalus yra nusiklatėliai.

1 0
4. Audrius 2018-11-28 22:10:38

Straipsnio autoriau Armonaite yra ne uz kokaina, heroina ar amfetamina jinai yra tik uz marihuana o marihuana yra ne narkotikas ir zmones jos pavartoje nedaro nusikaltimu.

0 4
3. Laurynas > Anonimas... 2018-11-28 14:39:07

Glušiau, tai kad du narkotikai (alkoholis ir nikotinas) yra legalūs, tai nereiškia, kad reikia dar daugiau jų legalizuoti.

Būtų mano valia - įvesčiau mirties bausmę VISIEMS BET KOKIŲ narkotikų gamintojams ir platintojams.

Bet gi šimtai tūkstančių Lietuvos ALKOdurnių apsitries kruvinom ašarom, jeigu nebegalės į save piltis tą narkotinį šūdą.

Ir gerbiamas Lebionka, šiuo atveju yra visiškai teisus, rašydamas apie išgamas stumiančius KUO DAUGIAU, ir KUO ĮVAIRESNIŲ NARKOTIKŲ nuodyti Lietuvos žmones.

20 0
2. Anonimas... 2018-11-28 13:46:27

Eik tu asilo galva geriau alkoholyje brink toliau čia juk legalu alkoholis! Kiek nx vaikų užmušė girti žmonės o keik narkotikų pavartoje.  vien girti už vairo kiek vaikų pražudo o cia VIENETINIAI ATVEJAI NARKOTIKŲ PAVARYOJES UŽMUŠĖ VAIKĄ. . ALKOHOLIO PRIPISE UŽMUŠĖ TŪKSTANČIAIS VAIKŲ!! !!  

0 0
1. Cato 2018-11-28 12:42:11

Debilas, nachui.

1 13

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Vaikų grobikų išsaugojimo kaina – 3 ministrai ir suklaidinti mokytojai
Akimirkos iš Laisvosios Rusijos forumo, vykusio Vilniuje, prieigų
Guldydama vaiką šalia savęs mama kelia jam grėsmę, – tvirtina VTAT (3)
Algimantas Rusteika: Prieitas liepto galas
Profsąjungų organizuojamas mokytojų mitingas Vilniuje „Paskutinis skambutis“
Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose (1)
Lietuvai atėjo metas slėptis — nuo šalčių ir Rusijos dujų
Skambinimas varpeliais
Pilietinės organizacijos reikalauja panaikinti vaikų atiminėjimo įstatymą (1)
Mindaugas Puidokas: ,,Kodėl Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?"
Kreipimasis: 10 klausimų L. Kukuraičiui ir A. Jakavonienei (1)
Kęstutis. K.Urba: Svarbiausia gyvenimo pamoka
Alvydas Butkus. Tarptautinė migracija ir Seimo rezoliucija
Kas stumia lietuvius po guminėmis policijos kulkomis?
Vytautas Rubavičius. Kas ta „Kremliaus ranka“ ir kodėl ji „verčia“ Vyriausybę? (2)
Paremsime mokytojus, paremsime save! (1)
“Žaliųjų“ laidotuvės, arba kaip rusofobai valdžia dalinasi (4)
A. Daunys. Opozicija dabar ploja iš džiaugsmo, matydama, kaip Tapinas sėkmingai, žingsnis po žingsnio, perima vadovavimo pedagogų protestui vadeles (2)
K. Krivickas apie A. Tapino pseudo pagalbą mokytojams: "Darbas jo, Tapino, toks - bangas gaudyti visuomenines ir ant tų bangų vis prasiplaukti po biškį" (6)
Pasilikite sau po milijoną, o likusius teks atiduoti.
Algimantas Lebionka. Matrica: konservatorių partija su Žygimantu Pavilioniu, kaip "moteris" su peniu (1)
Pavojų šeimoms kelia Norvegijos išlaikytiniai (1)
Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaus ir Rusijos piliečiai (1)
Kazimieras Garšva. Trečią kartą kuriama Vilniaus krašto autonomija (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI