Valdžiagyviai kibo vieni kitiems į gerkles (8)

Algimantas Rusteika
+ 21 - 0
Autorius: Algimantas Rusteika
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/labai-...
7536-12-04 (2018 m.), skaitė 377
8

Sisteminė valdžia ir Sisteminė opozicija - tie patys išgamos

Labai įdomiai ir pavojingai klostosi. Visi sisteminiai suinteresuoti apginti sistemą. Ir tuo pačiu metu suinteresuoti įkąsti konkurentui prie lovio. Iš čia žaidimėlis sužaisti masinio nepasitenkinimo korta ir jį nukreipti į politinį varžovą.

Visi landsbergiai, žemaitaičiai, kirkilai ir majauskai smaginasi puldami Karbauskį. Ir tikrai pastatė valstiečius į kampą, kur nėra sprendimų. Nes valdžia negali ir nenori išspręsti mokytojų problemos. O jei ir imtųsi spręsti - ateitų medikai, kultūros žmonės, gaisrininkai ir užimtų savo ministerijas.

Jėga išmesti iš ministerijos mokytojus reikštų Maidaną, neišmetus problema taptų vėžine, abiem atvejais – vis didesni ir masiškesni protestai. Protestuotojai jau atsikvošėja iš savo reikalavimų atskirties ir ima vienytis – tai ne mano noras, o realiai prasidėjęs procesas.

Landsbergiai ir kirkilai primityvūs – reikalauja Skvernelio atsistatydinimo. Tai reikštų pirminius rinkimus, nes naujos Vyriausybės sudaryti jokių šansų. Ir tuose rinkimuose po vaikgrobystės ir kitų pasityčiojimų iš visuomenės jie patys neturi šansų.

Artėjančių Europos lūžių kontekste situacija visiškai neapibrėžta. Šalies viduje ilgalaikių sprendimų nėra, o matant, kad ir trumpalaikių niekas net negalvoja imtis, akivaizdu, kad ateina politinės griūtys, didžiausia Nepriklausomybės laikų politinė krizė ir lėtas grimzdimas į chaosą.

Politinio elito aklumas, užsispyrimas, tarpusavio rietenos ir arogancija, absoliutus nesugebėjimas galvoti nei apie valstybės, nei apie savo pačių ateitį spartina įvykius. Nei tokio nesiskaitymo su visuomenės nuomone, nei tokios įtampos visuomenėje seniai nėra buvę.

Galime pradėti ruoštis – į areną neužilgo išeis ilgai tylėję, įtūžę ir viskuo nusivylę masės. Ten vyksta fermentacija ir slėgis kyla. Pakilusi banga iškels naujus lyderius, ir viskas priklausys nuo to, kaip mokėsim pasirinkti ir kur pakryps išsiveržusi galia.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
21   0
Komentarai: 8
8. APIE GERĖJANTĮ GYVENIMĄ LIETUVOJE :) 2018-12-06 16:40:57

 

Inga Bilevičienė pasidalinonuoroda grupėje Vieningi tėvai už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

16 val. · 

Aš gal ne visai į temą, bet kažkodėl manau ,kad viskas ,kas vyksta šiuo metu yra kažkaip susiję. Ar nebus viskas specialiai sukurstyta, kad kol mitinguoja tevai ,mokytojai ir t.t.Kol pilieciu mintys uzimtos kaip apsaugoti vaikus, bandoma patyliukais prastumti ,,totalias nesamones,,. Kip kad pvz globali migracija ir kiti velniai .Nuorodoje kuria ikeliu straipsnis suomiu kalba, bet trumpai aprasysiu minti... Danija derasi su Lietuva del kalejimo statybu , i kuri veztu pabegelius nusikaltelius. Ptys danai ruosiasi ikurti toki kaip migrantu centra nedideleje saloje priklausancioje danijai, tai nebutu kalejimas, bet butu viskas grieztai,ir ten jie privaletu sugrizti kasdien, buti nakti ir t.t. zodziu kad ,,neisimaisytu i visuomene ikurdins saloje, o visus nusikaltelius isgabens i lietuva. Patvirtinta kad danai tikrai planuoja toki migrantu kalejima baltijos salyse , ir siuo metu derybos vyksta su lietuva.Negi norima savo debiliskais istatymais atimti vaikus, isdraskyti seimas ir sali paversti pabegeliu kalejimu , nes nu kosmaras, pasirase ta nelemta migracijos pakta, tai jei dar ir kalejima pastatys i kuri is kitu saliu nusikaltelius ves tai jau virsune.

0 0
7. Anonimas > Zero 4-am 2018-12-04 22:28:08

Tai aš ir sakau - Volodia mus dabar imtų tik priverstas aplinkybių, nes Lietuva dar nesunoko.

O štai tuomet, kai išvažiuos dar pusė milijono aborigenų, ir vietoj rusų, vežamų iš Ukrainos skaičius Lietuvoje pasieks kritinę masę - tuomet užteks tik lengvai stumtelėti ir Lietuva pati pasiprašys prijungiama prie Kaliningrado...

0 0
6. Anonimas 2018-12-04 16:03:11

gabras mano kad jis perims valstiečių balsus- ne velnio- tuos balsus perims Rolando Paualausko partija

9 0
5. Zero 4-am 2018-12-04 14:37:18

Oje... lenkai dabar Lietuvos "strateginiai partneriai", kepantys abrozdėlius su "...Lenkijos širdimi..."  Aušros vartais Vilniuje...  :D

Tik dėl Volodzios abejočiau. nereikia jam ežio kelnėse, be to nematau ko jam čia galėtų prireikti - savų ubagų per akis, išėjimą Rusija į Baltiją turi strateginį ir be Lietuvos, o tranzitas į Kaliningadą veikia kaip laikrodis net rusofobų skalijimo fone. Už pinigus tas tranzitas, ale vis tiek pigiau gaunasi negu karas ar aneksija. Kas kita Lenkijos imperinių ambicijų renesansas, skebiantis Lenkijos Kresų atgimimą.  Lenkijos nacionalistai Lvovo kraštą atvirai vadina mažąja Lenkija...

6 0
4. Anonimas > Zero 2-am 2018-12-04 13:44:39

:) na, jeigu Volodia norėtų mus priglausti - tai tokios rietenos būtų puiki aplinkybė.

Tačiau dar per anksti - dar nebaigta tvarkyti Sirija ir nesusigrąžinta Ukraina. Mus darbar imtų tik tuo atveju, jeigu įvyktų kažkas netikėto - pvz., lenkai sugalvotų "susigrąžinti" Vilnių.

Bet tam jie irgi turi gauti kartblanšą iš aukščiau.

3 0
3. Zero 2-am 2018-12-04 12:29:48

Iš esmės sutinku, tačiau kartu žinu ir tai, jog niekuomet negalima tiksliai nusakyti įvykių eigos. Visuomet egzistuoja netikėtumo ir atsitiktinumo faktoriai, tikimybė, kad viskas išeis iš po kontrolės. Ypač, jei šiame kontekste atsiras didžiųjų gepolitikos žaidėjų interesai...

2 0
2. Anonimas > Zero 2018-12-04 12:02:29

Jie nesunaikins paties lovio - tik gerokai išpilstys jame esančio srėbalo.

Lovys - tai SISTEMOS VEIKIMO MECHANIZMAS. Nesunaikinus pačios sistemos, nesunaikinus tą sistemą sukūrusios pasaulėžiūros neįmanoma sunaikinti paties lovio.

Todėl jie taip drąsiai tarpusavyje kapojasi. Jeigu dabar Lietuvoje būtų tokių bolševikų kaip Iljyčius, kaip Džiugašvilis, jeigu būtų pogrindinės bolševikų kuopelės - tuomet taip, valdžiagyviams kiltų realus pavojus praradus kontrolę atsidurti kartuvėse.

Bet ir tai, bolševikų maištą turėtų leisti Globalus Parazitas - kitaip nykštukinės šalies maištautojus greitai sudorotų ir savo taikiomis kulkomis demokratizuotų JTO "taikdariai".

3 0
1. Zero 2018-12-04 11:52:28

Klounai vardan lovio, sunaikins patį lovį.... Bet tame nėra nieko naujo.  Dialektikos klasika byloja, jog vardan pelno, gobšumo ir valdžios, sisteminis liumpenelitas padarys tai, kas vėlesnės evoliucijos eigoje, sunaikins patį liumpenelitą...

6 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Vaikų grobikų išsaugojimo kaina – 3 ministrai ir suklaidinti mokytojai
Akimirkos iš Laisvosios Rusijos forumo, vykusio Vilniuje, prieigų
Guldydama vaiką šalia savęs mama kelia jam grėsmę, – tvirtina VTAT (3)
Algimantas Rusteika: Prieitas liepto galas
Profsąjungų organizuojamas mokytojų mitingas Vilniuje „Paskutinis skambutis“
Europos Taryba ragina Lietuvą atkurti Pakso teisę dalyvauti rinkimuose (1)
Lietuvai atėjo metas slėptis — nuo šalčių ir Rusijos dujų
Skambinimas varpeliais
Pilietinės organizacijos reikalauja panaikinti vaikų atiminėjimo įstatymą (1)
Mindaugas Puidokas: ,,Kodėl Šakalienės rėmėjai taip prieštarauja esminėms pataisoms vaiko teisių apsaugos srityje?"
Kreipimasis: 10 klausimų L. Kukuraičiui ir A. Jakavonienei (1)
Kęstutis. K.Urba: Svarbiausia gyvenimo pamoka
Alvydas Butkus. Tarptautinė migracija ir Seimo rezoliucija
Kas stumia lietuvius po guminėmis policijos kulkomis?
Vytautas Rubavičius. Kas ta „Kremliaus ranka“ ir kodėl ji „verčia“ Vyriausybę? (2)
Paremsime mokytojus, paremsime save! (1)
“Žaliųjų“ laidotuvės, arba kaip rusofobai valdžia dalinasi (4)
A. Daunys. Opozicija dabar ploja iš džiaugsmo, matydama, kaip Tapinas sėkmingai, žingsnis po žingsnio, perima vadovavimo pedagogų protestui vadeles (2)
K. Krivickas apie A. Tapino pseudo pagalbą mokytojams: "Darbas jo, Tapino, toks - bangas gaudyti visuomenines ir ant tų bangų vis prasiplaukti po biškį" (6)
Pasilikite sau po milijoną, o likusius teks atiduoti.
Algimantas Lebionka. Matrica: konservatorių partija su Žygimantu Pavilioniu, kaip "moteris" su peniu (1)
Pavojų šeimoms kelia Norvegijos išlaikytiniai (1)
Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaus ir Rusijos piliečiai (1)
Kazimieras Garšva. Trečią kartą kuriama Vilniaus krašto autonomija (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI