Įstrigti praeityje – nugyventi gyvenimą tamsoje

Autorius: ŠeimaIrNamai.eu Šaltinis: http://seimairnamai.eu/istrigt... 2018-12-05 08:26:46, skaitė 82, komentavo 0

Įstrigti praeityje – nugyventi gyvenimą tamsoje

Maždaug 90% planetos gyventojų įstrigo praeityje. Tai gigantiška minia, kuri eina klaidingu keliu. Įstrigti praeityje reiškia nugyventi gyvenimą tamsoje.

Paleiskite praeitį!

Neleiskite praeičiai kariauti su jūsų dabartimi ir ateitimi, dėl to paprasčiausiai paleiskite ją ir imkite gyventi sąmoningai.

Daugybė bėdų ištinka tik dėl to, kad mūsų protas klaidžioja kažkur toli praeityje, vis iš naujo ir iš naujo išgyvendamas tas situacijas, kurių pakeisti nebeįmanoma. Norime priminti, kad žmonija kol kas neišrado laiko mašinos, dėl to protingiausia paleisti viską, kas jus jau ištiko.

Padaryti tai nėra lengva. Praeities įvykiai slegia širdį. Visų praeityje priimtų sprendimų, neteisingų idėjų, išsiskyrimų su brangiais žmonėmis, lūkesčių, troškimų, blogų įpročių, klaidingų įsitikinimų ir nesveikų santykių – viso to neįmanoma pakeisti vien tik proto pastangomis.

Tokių dalykų neįmanoma atšaukti, panaikinti, tačiau juos galima ištaisyti dabartyje arba ateityje. Tačiau jūs nieko nepakeisite, jei vien tik galvosite apie praeitį, tai bus tuščias laiko švaistymas, o laikas – be galo vertingas resursas. Be to, nuolatinė graužatis gali baigtis ligomis.

Visi nervai – nuo blogų minčių, o visos ligos – nuo nervų. Negatyvios mintys daro įtaką ne tik protui, bet ir kūnui. Negaudamas teigiamos energijos, organizmas sutrinka ir nebegali dirbti tinkamu režimu. Tai galima sulyginti su prasiskverbusiu į kompiuterį virusu, kuris sulėtina kompiuterio darbą ar netgi pažeidžia kai kuriuos jo elementus.

Elektronikos pasaulyje sugedusius elementus lengva pakeisti, o štai realiame gyvenime pažeistų organizmo dalių jau nebepakeisime.

Ir netgi jei visa tai suprasite protu, bus labai sunku pakeisti gyvenimo būdą. Žinoti ir padaryti – visiškai skirtingi dalykai.

Šiuolaikiniai žmonės detaliai žino, ką būtent reikia daryti, kad galima būtų paleisti praeitį. Tačiau jie ir praėjus keliems metams vis dar žvilgčioja į savo buvusių mylimųjų puslapius internete.

Žmones galima suskirstyti į tris grupes:

  • Žmonės, kurie kažką daro;
  • Žmonės, kurie stebi, kas vyksta;
  • Žmonės, kurie klausinėja: „O kas atsitiko?“

Jeigu priklausote pirmai grupei, rizikuojate pasukti klaidinga linkme, o paskui visą laiką klausinėti „kas atsitiko?“ Taip yra vien dėl to, kad smarkiai įstrigote praeityje ir nebegalite nieko nuveikti dabartyje.

Norint atsikratyti praeities, galima pasinaudoti keliais efektyviais metodais.

Pažvelkite į praeities situaciją tarsi iš šalies – kaip pašalinis žmogus. Išsiaiškinkite situaciją ir paprasčiausiai įdėkite ją į stalčių, kuriame saugote visą kitą sukauptą patirtį.

Ir atidarykite tą stalčių tik tada, kai prireiks gauti iš tos patirties vertingą pamoką.

Remiantis tuo, kas čia buvo pasakyta, nesunku išvesti sėkmės formulę. Anksčiau įgyta patirtis plius valios pastangos, dedamos šiuo momentu plius žvilgsnis į ateitį lygu gyvenimui, apie kurį visada svajojote.

Jeigu naudosite šią formulę realiame gyvenime, tapsite sėkmingas. Visada prisiminkite: „Užstrigti praeityje – tai nugyventi gyvenimą tamsoje“.

Šaltinis