Didžiausiame Ispanijos regione rinkimus laimėjo už žmogaus gyvybę kovojanti partija (0)

Anonimusas
+ 3 - 0
Autorius: LVI
Šaltinis: https://laisvavisuomene.lt/did...
7536-12-07 (2018 m.), skaitė 21
0

Prancūzų filosofas Žozefas de Mestras rašė, kad kontrrevoliucija yra ne prieštaravimas revoliucijai, o gyva oponuojanti revoliucija.

Paskutinis moderniam sekuliariam globalizmui oponuojančios revoliucijos ženklas pasirodė sekmadienį, kai rinkimuose Andalūzijoje pirmą kartą nuo šalies modernios konstitucinės eros pradžios (1982 m.) buvo nugalėta Ispanijos Socialistų partija.

Viešosios nuomonės apklausų organizatoriams visiškai nepavyko nuspėti Andalūzijos rinkimų rezultatų. Jie leido centro dešiniosioms partijoms gauti pakankamai vietų, kad iš vadovaujančių pozicijų išstumtų beveik 40 metų piečiausią ir tankiausiai apgyvendintą Ispanijos autonominį regioną valdžiusią Socialistų partiją.

Pagrindinė priežastis nulėmusi rinkimų Andalūzijoje baigtį yra partijos Vox iškilimas. Tarptautinės žiniasklaidos vieningai priskiriama prie antiimagracinių, kraštutinės dešinės partijų, iš tikrųjų tai yra atvirai už žmogaus gyvybę nuo pradėjimo iki natūralios mirties pasisakanti (angl. pro-life) ir patriotiška krikščioniškų konservatorių partija. Ji užpildė vakuumą, kurį paliko drovi ir prieštaringa centro dešinioji Populiarioji partija.

Žvelgdami giliau nei liberalios žiniasklaidos skleidžiama informacija pamatytume, kad partija Vox pasižymi esminiais elementaraus konservatizmo komponentais. Ekonomikoje Vox siūlo mokesčius laikyti kuo mažesnius ir pašalinti verslo vystymąsi ir auginimą ribojantį reglamentavimą. Socialiniuose klausimuose partija gina stiprias šeimas ir tradicinį požiūrį į santuoką bei stiprią religijos laisvės apsaugą. Jie ragina nutraukti abortus ir ginti teisę į gyvybę.

Kalbėdama apie suverenitetą partija Vox siūlo griežtesnę imigracijos kontrolę, ypač – iš Šiaurės Afrikos, taip pat visiškai atmeta katalonų ir baskų separatizmą. Švietimo klausimu jie siūlo leisti tėvams spręsti, į kokią mokyklą leisti savo vaikus. Kai kurie Vox aspektai yra unikalūs ispaniškam konservatizmui ir neturi atitikmenų kitur, tačiau jų esmė tokia – Dievas ir Šalis.

Bet kuriam amerikiečių konservatoriui yra pažįstami naujai išrinktų partijos atstovų profiliai. Vienas iš jų yra į pensiją išėjęs policininkas, kita – gydytoja ir septynių vaikų mama, trečia – namų šeimininkė. Taip pat yra šeimos teisės teisininkas, patyręs politikas, IT profesionalas ir smulkusis verslininkas. Iš esmės tai yra tipiškas pavyzdys tradicinės Ispanijos, kuri pirmą kartą per 40 demokratijos metų turi galimybę balsuoti už partiją atstovaujančią jų, o ne Europos ar pasaulio elito vertybes.

Andalūzijos rinkimai yra svarbūs nacionaliniu mastu, nes jie yra tvirtas priekaištas neseniai paskirtam socialistų ministrui pirmininkui Pedro Sanchezui, kuris birželį į valdžią atėjo po buvusio centro dešiniųjų pažiūrų premjero apkaltos. Žiūrint globaliu mastu, nors Andalūzijos rinkimai nėra tokie svarbūs kaip JAV ar Brazilijos rinkimai, jie reikšmingi, nes parodo, kad kultūrinis marksizmas net ir Vakarų Europoje nebeturi hegemonijos.

versta pagal Pro-life party ends 40 years of socialist rule in Spain’s largest region

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
3   0
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Eurazijos Sąjunga plečia tarptautinius ryšius / ЕАЭС расширяет международные связи
„Pažangiosios“ Japonijos realybė: protu nesuvokiamas išsigimimas (6)
Didžiausiame Ispanijos regione rinkimus laimėjo už žmogaus gyvybę kovojanti partija
Venesuela sudėtingoje situcijoje kreipėsi į Rusiją / Венесуэла в сложной ситуации обратилась к России
Pirmasis žodis - Ateizmas / Первое Слово - Атеизм
Valstybės vykdomas vaikų grobimas iš šeimos – tai globaliai veikianti sistema?
Vašingtonas ir Pekinas skelbia paliaubas / Вашингтон и Пекин заключили перемирие
„SpaceX“ sausį išbandys naują daugkartinio naudojimo erdvėlaivį: jei viskas pavyks, JAV prasidės nauja kosmonautikos era (2)
Pasaulio organų prekybos centras randasi Izraelyje (1)
Italija pasisako prieš Globalų migracijos paktą (1)
Prancūzijoje – gatvių mūšiai, Lietuvos žiniasklaidoje – lyg niekur nieko (3)
JAV pajėgos Meksikos pasienyje panaudojo ašarines dujas prieš besiveržiančius migrantus
Migracijos paktą ruošiasi pasirašyti tik Grybauskaitė, Merkel ir didžiausi pasaulio diktatoriai-kraugeriai
Globalus migracijos paktas - įsiveržimo į Europą legitimizacija. Už jo stovintys tarptautiniai nusikaltėliai (1)
JTO Globalus migracijos paktas įteisina masinę imigraciją ir kriminalizuoja migracijos kritiką, perspėja Europos parlamento nariai iš ENF grupės
Pasaulio centriniai bankai supirkinėja auksą / Мировые центробанки скупают золото
JAV-ų vadovaujama okupacinė koalicija Sirijoje panaudojo šaudmenis su baltuoju fosforu, kurie yra oficialiai uždrausti
Laukia ne tik migracijos paktas, bet dar ir pabėgėlių paktas! (2)
Afganistane partizanai apšaudė okupantų karinę bazė, kurioje tarnauja teroristai iš Lietuvos (1)
Dr. Paul’as Craig’as Roberts’as: “JAV karas su terorizmu iš tiesų yra karas prieš musulmonų šalis, vykdančias savarankišką nuo Vašingtono ir Izraelio užsienio politiką” (1)
Kodėl Makronui nacionalizmas ir patriotizmas yra skirtingos sąvokos
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)
Rublio kaip regioninės valiutos įsitvirtinimas - žingsnis kovoje su dolerio hegemonija / Развитие рубля как региональной валюты – шаг в борьбе с гегемонией доллара
Libiją pavertė antruoju Somaliu / Ливию превратили во второе Сомали

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI