Pasaulis su įtampa žiūri į Rusiją – mirtinas šokis prasideda, reikia ruoštis branduoliniam karui

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/pasaul... 2018-12-11 08:59:13, skaitė 149, komentavo 2

Pasaulis su įtampa žiūri į Rusiją – mirtinas šokis prasideda, reikia ruoštis branduoliniam karui

JAV atominių bombų sprogdinimas Japonijoje – kol kas vienintelis precedentas, kai buvo panaudoti tokie ginklai. Dabar pasaulis sulaikęs kvapą laukia, kada branduolines bombas sprogdins Rusija virš Baltijos, ar kitų Europos valstybių sostinių.

Daugiau nei 30 metų galiojusi branduolinių pajėgų sutartis (INF) tarp JAV ir Rusijos byra į šipulius, abi šalys vėl rengia realistiškas pratybas, kuriose mokosi sunaikinti viena kitą. Ar to pavyks išvengti ir atvėsinti įkaitusias galvas? O jei atgrasymas nesuveiks – ar sutiksite žūti branduoliniame Holokauste už Rygą, Taliną ar Vilnių?

„Tokie šiurpūs klausimai Lietuvos sostinėje kelti neatsitiktinai“, - skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo delfi.lt analitinėje analizėje „Branduolinio karo šmėkla Vilniuje: kokias pamirštas pamokas prisiminė NATO planuotojai“.

Publikacijoje informuojama apie mirtino šokio pradžią.

„Ruoškitės branduoliniam karui: pasirengimo jam pratybos – vėl tikros, o mirtinas šokis tik prasideda“, - Vilniuje neviešame renginyje pasakė vienas ekspertas iš JAV, kurį cituoja delfi.lt.

Pranešama, kad „deja, eksperto pavardės atskleisti negalima: sudalyvauti renginyje „Atgal į branduolinį amžių?“, kurio metu aukšti NATO karininkai, ekspertai iš įvairių šalių dalyvavo Baltijos gynybos koledžo organizuotuose mokymuose, išskirtinę galimybę DELFI gavo tik sutikęs laikytis Chatham house taisyklių: galima dalintis informacija, tačiau neleidžiama atskleisti pranešėjų ar dalyvių tapatybių, siekiant atviros diskusijos jautriais klausimais.

22222222-02.png

Keli susiję:

Virš Baltijos šalių kybo branduolinio smūgio grėsmė: labiausiai nukentėtų Latvija arba Lietuva

Iškeltas Didysis klausimas, nes Rusijai agresyvėjant Baltijos šalių laukia reikšmingiausias išbandymas