Mitinge su kauke? Taip. Ir būtinai!

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2018-12-12 20:15:24, skaitė 324, komentavo 2

Mitinge su kauke? Taip. Ir būtinai!

Medicininė kaukė. Skirta apsaugoti kvėpavimo takus nuo visokių infekcijų, gripų ir kitokių tiuberkuliozių.

Medicinine kaukę galima dėvėti bet kokiu metų laiku ir paros laiku ir visose vietose: Seime, seniūnijoje, ligoninėje, miesto aikštėje, viešajame transporte, policijoje. prekybos centre ir t.t. ir pan.

Susirinkimuose mitinguose piketuose taip pat. Joks policininkas negali reikalauti nusiimti medicininės kaukės. Nebent trumpam sutikrinant su asmens dokumento nuotrauka. Jokios kitos priežasties nėra ir būti negali. Kam policininkui matyti kaip jūs atrodote? Dėl ko jūs nturėtumėte demonstruoti savo dantų sukandimą? Gal kompleksuojat...

Medicininę kaukę turėkite rankinuke ir automobilyje. Ją užsidėsite kai jus bandys filmuoti ar fotografuoti. Jei jums įgryso visokie filmuotojai medicininę kaukę galite visada užsidėti išeidami iš namų ir būdami bet kokioje viešoje vietoje.

Akinius nuo Saulės taip pat galite nešioti. Gal jūsų jautrias akis erzina šviesa...

Štai jums teisėtas ir teisiškas būdas išvengti nesankcionuoto jūsų veido filmavimo o po to ir viešinimo visokiuose portaluose ir institucijose.

Įsivaizduokite  mitinge tūkstanti dalyvių su vienodomis medicininėmis kaukėmis. Įspūdį "skverneliams" turėtų padaryti reikiamą... Galima flomasteriu ką nors užrašyti, pvz "NE".

Medicininėmis kaukėmis gali pasirūpinti susirinkimo organizatoriai ir jas išdalinti prieš mitingą. Siekiant išvengti užsikrėsti kvėpavimo takų ligomis.

Policinkas gali būti viešoje vietoje kaukėtas? Gali, bet su viena salyga. Ant jo ekipiruotės turi būti skaičiai. Pagal kuriuos bus galima susirasti , jei naudos perteklinę jėgą. Išduodant numeruotą ekipiruotę sandėlininkas privalės registruoti kam koks numeris išduotas. Paprasta ir aišku. Taip yra Europos Sąjungoje...

Dabar jūsų ovacijos kritika komentarai ir laikai. Nepatingėkite kliktelti. Tai rašau dėl jūsų. Ačiū.