Žmonių partijos lakštingala kreipėsi į tautą

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/zmoniu... 2018-12-14 08:26:03, skaitė 175, komentavo 0

Žmonių partijos lakštingala kreipėsi į tautą

R. Juknevičienė (kairėje). Nuotr. facebook.com

Seimo Nacionbalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja, Žmonių partijos narė Rasa Juknevičienė paprašė perduoti informaciją premjerui Sauliui Skverneliui.

„Perduokite, kas drauguose, S. Skverneliui. Skirmantai Malinauskai, gal jūs? D. Grybauskaitė: „Aš galiu dabar konstatuoti labai viešai: jokių pažymų, jokios informacijos iš žvalgybinių institucijų apie tai, kad Rusijos specialiosios tarnybos kartu su konservatoriais dalyvauja streiko organizavime arba kame nors, nėra. Netgi po to, kai šis pareiškimas buvo padarytas premjero, gal pasikarščiavus, gal įkarštyje debatų, jis gi kreipėsi vėliau. Pirma paskelbė, o paskui paprašė, kad jam surastų. Tai nesolidu. Tokio lygio pareigūnui yra neatsakinga ir labai nesolidu“, - visuomeniniuose tinkluose prezidentę D. Grybauskaitę pacitavo garsi moteris.

Čia viskas būtų kaip ir gerai, tačiau jei jau vadovautis tokia R. Juknevičienės logika, būtų dar geriau, jei ji pati su savo bendražygiais iš Žmonių partijos taip pat pateiktų pažymas ir informaciją iš žvalgybinių institucijų apie tai, kuo remiantis ši liūdnai pagarsėjusi bendruomenė nuosekliai ir ilgus metus kaltina, o kitaip tariant dergia ir šmeižia daugybę Lietuvos žmonių, kaltindami juos tarnyste Kremliui, KGB, Putinui, Rusijai ir t.t.