Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius

Autorius: Audrys Karalius Šaltinis: http://ldiena.lt... 2018-12-15 14:29:25, skaitė 450, komentavo 1

Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius

PILNĄ KALĖDINĘ EUFORIJĄ PATYRIAU probangiame Austėjos Landsbergienės sodelyje (vaikų darželyje Kaune) šiemet. 

Įventą atidarė jaunosios kartos numeris Džingil Bels in-ingliš, kurio atlikimas apsiribojo aritmiškais auklėtinių galūnių judesiais ir pastėrusiais nežinioje veidais pompastiškos fonūškės gausme. Ką lėmė tie keli angliški skiemenys banalybės išklotinėje - liko nežinoma.

Vėliau visą vakarą sruvo global-korektiškas kliedesys, o mažieji europiečiai, azijiečiai, afrikiečiai ir amerikiečiai (dulkini australai išdilytinti) (akur lietuviai..?!) krutėjo pagal Kauno maršrutkių anglosaksišką bumsą, kuriame atpažinti kontinentinius skirtumus mano, ragavusiai muzikos ausiai, taip ir nepavyko...

Viską gožė lemonadinė fonuškė. Vaikai nieko nedainavo ir nedeklamavo. Tik maivėsi fonuškės kisieliuje ir paklusniai šypsojosi vienodai jaunoms mokytojoms, pamojuodami tėtukams.
Jokios edukacinės priespaudos... Jokios archainės lietuvybės. Smūčiai su E621.

Čia gi Švedijoje užtaisytos Austėjos Landsbergienės edukacijos sistema, tolima nuo smurto, diskomforto ir noro būti atpažįstamu lietuviu...

Laimei, mano Audrys ir jo draugelis Laurynas užnugaryje pjovė grybą. Tyliai didžiavausi genu, atpažįstančiu ir ignoru atmetančiu komjaunuolišką falšą ir kultūrprocveto edukacinę politiką. Kur tautinį identitetą užkamšo košerinė L-pavardė, o turinio skurdą - išsamūs apyrašai nudrožti nuo barnevernetinių institutų.

Kalėdiniai spektakliai - geriausias būdas pažinti svetimą savo...

#prabangairskurdas