Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/vyriau... 2018-12-17 15:29:16, skaitė 172, komentavo 0

Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą

Prezidentas V. Adamkus. Nuotr. lrs.lt

Kaip yra informavusi Vyriausybė, Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimo Lietuvai vertimas į valstybinę lietuvių kalbą, dėl slapto prezidento V. Adamkaus kalėjimo, turi būti išverstas iki kitų metų balandžio mėnesio.

O baudą Lietuva be teismo slaptame kalėjime kalintam ir kankintam žmogui bei jo advokatams privalo sumokėti iki 2019 m. sausio 9 d.

Apie tai skelbėme publikacijoje „EŽTT sprendimas Lietuvai, dėl slapto prezidento V. Adamkaus kalėjimo, turi būti išverstas iki kitų metų balandžio mėnesio“.

Praėjusią savaitę ekspertai.eu kreipėsi į Vyriausybės kanceliariją ir pasiūlė paslaugas, kad svarbaus dokumento vertimas dienos šviesą išvystų iki sausio 9 d. ir tautiečiai galėtų susipažinti, už kokius nusižengimus jiems reikės solidariai mokėti pinigus.

Vyriausybės kanceliarija informavo, kad „pasiūlymą labai rimtai nagrinėja“.

„Kaip tik išnagrinėsim, taip informuosim jus“, - nurodė kanceliarijos atstovas.

Atsakydamas į klausimą, „kiek tie nagrinėjimai trunka“, Vyriausybės kanceliarijos atstovas atsakė, kad tai „sudėtingas klausimas“.

„Sudėtingas klausimas. Čia, žinot, patys matot​, vertimas sudėtingas dalykas. Parašysim būtinai jums, kai bus aišku jau“, - patikslino Vyriausybės kanceliarijos atstovas.