Matriarchatas arba Kodėl p-Rezidentūroje viską būtinai persmelkia emocijos, spontaniškos reakcijos, kerštavimas, vienareikšmiškumas ir neklystamumas?

Autorius: Algimantas Rusteika Šaltinis: https://www.facebook.com/algim... 2018-12-19 20:14:32, skaitė 377, komentavo 3

Matriarchatas arba Kodėl p-Rezidentūroje viską būtinai persmelkia emocijos, spontaniškos reakcijos, kerštavimas, vienareikšmiškumas ir neklystamumas?

Kas beįvyktų, kai tik išeina komentuoti Prezidentės komanda - būtinai pamatysi dar apyjaunę blondinę ilgais, lygiais, be šukuosenos pėdsakų, plaukais iki pečių. Man įdomu pasidarė - kodėl?

Ir kodėl Prezidentūroje, kaip kokioje dominuojančios alfa moteriškės šeimoje, viską būtinai persmelkia emocijos, spontaniškos reakcijos, kerštavimas, vienareikšmiškumas ir neklystamumas?

Iš smalsumo pasidomėkim, kiek ir kokių ten jų esama. Ir štai - be V.Adamkaus favoritės Boženos, kuri vis dar sąraše ir tvarko eksprezidento korespondenciją ir kitus valstybei absoliučiai nereikšmingus reikalus, Prezidentūroje, įskaitant ir JE, kirba 109 mokesčių mokėtojų pinigų gavėjai (-jos).

Bendrųjų reikalų skyriuje, kuris sprendžia elektros lempučių keitimo ir auksinių tualetų valymo klausimus, kaip ir priklauso - 4 vyrai ir 1 moteriškė popieriukams dėlioti. Informacinių technologijų skyriuje, kad kompai suktųsi, pluša 4 vyrai. Transporto skyriuje, kad mašinos važiuotų - 2 vyrai ir viena dispečerė.

Na, o be šių tradiciškai vyriškų, ūkinių darbų, kaip yra kituose skyriuose, kurie sprendžia visos valstybės reikalus? O štai čia tai jau viešpatauja ilgaplaukės apyjaunės blondinės! Juose dirba 79 moterys ir tik 18 vyrų. Žiūrim.

Ekonominės ir socialinės politikos grupė 7 + 1, Nacionalinio saugumo grupė 3 + 1, Spaudos tarnyba 6 + 4, Švietimo, mokslo ir kultūros grupė 5 + 0, Teisės grupė 3 + 1, Kanclerio biuras 6 + 0, Asmenų aptarnavimo skyrius 5 + 0, Dokumentų valdymo skyrius 9 + 0, Finansų skyrius 5 + 0, Komunikacijos skyrius 6 + 0, Personalo skyrius 4 + 0, Valstybės pažinimo centras 5 + 3, Viešųjų pirkimų skyrius 4 + 1, Auditas 1 + 0.

Na, šioks toks paritetas lieka dar vidaus politikos grupėje - 1 + 1- ir užsienio politikos grupėse, kurių vienoje vyrauja vyrai 4 + 2, užtat kitoje tuo pačiu rezultatu atsirevanšuoja moterys 2 + 1.

Ir kur žiūri budri lygių galimybių tarnybos akis? Pasižiūriu - ogi ten irgi jos pasižymėję teritoriją, 11 gražuolių ir 6 vyrai.Taigi aišku - mes čia likom tik dėl kvapo, veislei, nes moterys valdo. O su jomis, jei atsižvelgsi į mėnulio fazes ir kitus ciklus, galima visai normaliai dirbti.

Inspiracija: p-Rezidentūros kontaktai

Susiję Lesbės reikaliukai. Pirmoji šalies dama (misterė) ar tik labai artima draugė?