Sausio 13-osios byla: kad anūkas nežino – nenuostabu, tačiau kodėl tyli senelis bei kiti anušauskjuknevičiniai patriotai?

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/sausio... 2018-12-21 08:17:14, skaitė 186, komentavo 2

Sausio 13-osios byla: kad anūkas nežino – nenuostabu, tačiau kodėl tyli senelis bei kiti anušauskjuknevičiniai patriotai?

Žmonių partijoe patriarchas, profesorius Vytautas Landsbergis, generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Žmonių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

Žmonių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis nuo 2015 m. niekaip nesugebėjo atsakyti į klauismą apie apie skandalingą Generalinės prokuratūros 2014 lapkričio 3 d. nutarimą (visas gėdingas nutarimas ČIA), kuriuo patyliukais nutrauktas ikiteisminis tyrimas dalyje dėl 1991 m. sausio 13-osios įvykių ir kitų TSRS agresijos prieš Lietuvos Respubliką aktų, t. y. valstybės perversmo organizavimo ir vykdymo, kitų nusikalstamų veikų, susijusių su TSRS kariuomenės ir vidaus kariuomenės, okupantams talkinusių kolaborantų veikų.

Tai nestebina, žmogus jaunas, ne apie viską gali nusimanyti ir žinoti. Tačiau jis turi patį garsiausią Lietuvos senelį, pas jį būtų galima pasiklausti ir kažką sužinoti.

Galu gale, Žmonių partijos gretose yra ir daugiau to meto garsių liudininkų-patriotų, kurie žinodami tokį skandalingą prokuratūros sprendimą, tokioje jautrioje, kaip sako dabartinis generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, byloje tikrai galėtų prabilti, tačiau ir jie tyli. Įdomu kodėl tyli?

Štai šis klausimas į kurį iki šio neatsakė G. Landsbergis ir jo grupuotės nariai:

Turbūt ne visi žino, kad daugeliui proceso dalyvių prokuratūra net neatsiuntė pranešimo apie patyliukais nutrauktą ikiteisminį tyrimą devyniose sausio 13-osios bylos tyrimo dalyse. Ką apie tai manote jūs, draugas generalini prokurore E. Pašili?

Prisiminkime šį legendinį nutarimą dar kartą:

3nutarimas-03.png

Susiję:

„Neįtikėtina: konservatorių lyderis nieko nežino ir nieko negirdėjo apie beprecedentį teisėsaugos sprendimą dėl Sausio 13-osios bylos“