Algimantas Rusteika: Sužinok, kaip ir kur vaikšto pinigai - sužinosi viską. Ir galėsi sau ramiai iškristi pro langą

Autorius: Algimantas Rusteika Šaltinis: https://www.facebook.com/algim... 2018-12-23 13:13:19, skaitė 557, komentavo 5

Algimantas Rusteika: Sužinok, kaip ir kur vaikšto pinigai - sužinosi viską. Ir galėsi sau ramiai iškristi pro langą

Vergų prekyba - nuo žilos senovės vienas pelningiausių verslų

Pakalbėkim apie esmę.

Kada užsimojo naikinti valstybinę globos įstaigų sistemą, visi nuo šakalienių iki Baltųjų Rūmų panelių aiškino, jog valdžiai išlaikyti tuos vaiknamių pastatus, juos remontuoti ir šildyti, vaikučius rengti, gydyti ir maitinti, mokėti algas gausiam personalui yra labai labai brangu.

O štai atidavus vaikus globotojams į namus bus labai smarkiai sutaupyta, nes tada reikės mokėti N kartų mažiau. Logiška? Taip.

Tačiau dabar praktiškai tos pačios kalbančios galvos ir taip pat logiškai aiškina, kad reformai trūksta pinigų ir be jų sistema niekaip, na niekaip negali veikti kaip sumanyta!

Metų pradžioje L.Kukuraičiui reformai trūko 1 mln, dabar jau trūksta 300 mln eurų. Ir tai tik "baziniam paslaugų paketui". O tai kiek trūks kitąmet ir "pilnam paketui" - milijardo?

Tai kurgi dingo tie sutaupymai? Ar privatizavus valstybės funkcijas sistemai reikia daugiau pinigų? Ar čia prigalvota naujų, brangių paslaugų begalei privačių jų teikėjų?

Svarbiausias revoliucijos klausimas yra valdžios klausimas - taip mus mokė Iljičius. O mes jam atsakysime iš savo kapitalistinės varpinės - po to, kai valdžia yra paimta, svarbiausias jos klausimas yra pinigų klausimas.

Sužinok, kaip ir kur vaikšto pinigai - sužinosi viską. Ir galėsi sau ramiai iškristi pro langą.