Kodėl neatleistas iš darbo Lietuvos Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas už melą ir valstybinių institucijų deskriditavimą?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-01-02 19:51:40, skaitė 285, komentavo 0

Kodėl  neatleistas iš darbo Lietuvos Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas už melą ir valstybinių institucijų deskriditavimą?

Ar atleistas iš darbo Lietuvos Radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas už melą? Ar už Lietuvos institucijų deskriditavimą ypač jautriu Lietuvai klausimu dėl Ostroveco atominės? Kas tikės tokiu direrktorium? Kas tikės Lietuvos radiacinės saugos centru po velniais??

Apie direktoriaus melą pradedam nuo kito galo. 2017 m. gruodžio 8 d. pranešama, jog "ekspertai iš tarptautinės komisijos skelbia išsiaiškinę, kad radioaktyvaus izotopo rutenio (Ru 106) koncentracija Rusijoje galėjo padidėti dėl atmosferoje sudegusio palydovo."

Ir prisimenam ką jums pasakojo Lietuvos radiacinės saugos centro direktorius Albinas Mastauskas 2017 m. lapkričio 22 d.:

- "Majak" čeliabinske tiesiog įvyko atskirų radionuklidų išmetimas, galbūt perdirbant branduolinį kurą arba gaminant atskirus radioaktyvius šaltinius.

MELAS- TAI BUVO SUDEGUSIO PALYDOVO PĖDSAKAI, Albinai.

- Čeliabinske "Majak" įvyko lokalus vieno radionuklido išmetimas. O dėl oro krypčių tie radionuklidai pateko į Europą: pradžioje – į pietinę dalį, paskui – šiaurinę. Nuėjus 2–3 tūkst. kilometrų nuo Čeliabinsko, jų pirminė koncentracija prasiskiedė.

MELAS, Albinai. MELAS TIK MELAS IR NIEKO DAUGIAU IŠSKYRUS MELĄ.

Pamelavęs ir naudodamas savo paties melą Albinas daro prielaidas ir išvadas. Viešai ir garsiai. Per LRT per Delfį ir per 15min:

-„Bet Baltarusijoje Astravo elektrinę stato „Rosatom“ – tai yra tos pačios sistemos padariniai.

ALBINAI - KOKIE PADARINIAI? PALYDOVO?

- jeigu atominė elektrinė Baltarusijoje bus pastatyta laikantis tų pačių tradicijų, įsivaizduoju, ką tai reikš Lietuvai, nes atstumas nuo mūsų – 40–50 km

ALBINAI- KOKIŲ TRADICIJŲ? KAD PALYDOVAS SUDEGĖ?

- Kaip, neturint informacijos, mums spėti sureaguoti, kaip apsaugoti Lietuvos gyventojus?“ – neslepia A. Mastauskas.

ALBINAI, NUO KO APSAUGOTI? NUO PALYDOVO? Palydovas buvo JAV?

- Daugiau susirūpinti turėtų Rusijos specialistai dėl tų žmonių, kurie gyvena netoli Čeliabinsko branduolinio komplekso „Majak“, ties kuriuo ir buvo nustatyti šimtais kartų didesni rutenio kiekiai.

ALBINAI - SUSIRŪPINTI DĖL KO?

- Bet svarbūs kiti aspektai – Rusija nepripažino įvykusių išmetimų.

ALBINAI - KAIP RUSIJA GALĖJO PRIPAŽINTI IŠMETIMUS, JEI TAI BUVO SATELITAS?

- Taigi kyla didžiulė abejonė tos šalies draugiškumu ir noru informuoti kaimynines valstybes kažkam atsitikus. O tai kaimyninėms valstybėms jau yra rizika.

ALBINAI? NEPERSISTENGEI MELUODAMAS?

- Radiacija prasiskiedžia oro masėse ir išsisklaido atmosferoje.

ALBINAI? Taigi tave po šitokio melo išvys iš darbo. Ir tavo visus gimines.

Klausimai Lietuvos Radiacinės saugos centro direktoriui:

- Kodėl melavote?
- Kas jus prievertė meluoti?
- Kiek kartų ęsate dar pamelavęs?
- Kodėl jūs meluodamas verčiate abejoti Radiacinės saugos centro skleidžiama informacija?
- Kaip vertinate savo melą ir kaip turėtumėte būti nubaustas?
- Finansuojamas centras iš biudžeto?
- Ar centre dirba jūsų šeimos nariai ir kokias pareigas užima?

Retorinis klausimas taip vadinamiems tyriamosios žurnalistikos žurnalistams (Pancerowui, Tapinui, Miliūtei, Jakilaičiui) - ištirsite šį Albiną kodėl jis melavo apie radiaciją neva pasklidusia iš Čeliabinsko? Žinoma, kad netirsite- gi jūsų tada nekvies uždavinėti iš anksto suderintų klausimų į Prezidentūrą...

Bet bandydami putlerio melą nugalėti dar didesniu melu atrodote apgailėtinai. Ir žlugdote savo kaip žurnalistų reputaciją. jei tokia buvo.

Supratote, klounai?

Melagis

Melagis

Melagis