Eurostat’o statistika: kaip “suklestėjo” Lietuva valdant landsberginiams JAV 5-os kolonos menedžeriams

Autorius: Jonas Kovalskis Šaltinis: https://jonaskovalskis.com/201... 2019-01-05 16:57:00, skaitė 585, komentavo 2

Eurostat’o statistika: kaip “suklestėjo” Lietuva valdant landsberginiams JAV 5-os kolonos menedžeriams

Remiantis Europos statistikos agentūros „Eurostat“ pranešimu spaudai, Estija bendroje namų valdų išlaidų struktūroje didžiausia santykinė dalis išlaidų tenka …. alkoholiui. Remiantis paskelbtais Eurostato duomenimis, Europos namų ūkiai 2017 m. alkoholinių gėrimų įsigyjimui išleido daugiau kaip 130 milijardų eurų.

„Estijos namų ūkiai alkoholiui išleidžia vidutiniškai 5,2% savo pajamų, o tai yra didžiausias rodiklis ES. Latvija užėmė antrą vietą (4,9%), o Lietuva užtikrintai laikosi trečioje vietoje (4%) srityje, kur ilgą laiką pirmavo. Toliau seka Lenkija – 3,5%, Čekijos Respublika – 3,3%, Vengrija – 3% ir Suomija – 2,8%. Mažiausiai leido pinigų alkoholiui Ispanijos (0,8%), Italijos, Graikijos (0,9%) ir Nyderlandų (1,2%) “, – teigia statistikos agentūra.

Alkoholio suvartojimas

Yra manoma, jeigu šalies gyventojai išleidžia maistui daugiau nei 13 procentų savo pajamų, tokia valstybė yra skurdo valstybė. Lietuvoje tuo tarpu maistui išleidžiame beveik trečdalį šeimos pajamų - 31,5 %. Taigi, vakariečių supratimu mes esame triskart skurdžiai.

Pažiūrime, ką nuveikė ir kiek pasiekė dešinieji landsberginiai “efektyvūs” menedžeriai, ekonomikos guru, krizių suvaldytojai per savo 30 metų JAV globalizmo tarnyboje naikinant Lietuvą. Tai reikia žinoti, kai visokie nausėdos, šimonytės, maldeikienės, kubiliai, kreiviai, masiuliai, šimašiai, zuokai vėl lenda į prezidentų, merų ir kitus renkamus organus, brukasi vėl prie valdžios lovio.

landsbergio Lietuva

Daugiau informacijos apie gitanų-šimonyčių-kubilių “pasiekimus” Lietuvoje galima rasti čia – https://countrymeters.info/en/Lithuania#literacy

Valdžiagyvių chunta

Vis dar galvoji, “Rusai puola!”?

Vis dar atrodo, kad dėl Lietuvos katastrofiškos padėties kalta “tarybinė okupacija”?