Tapinas sudoroja oponentus

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-01-07 20:16:22, skaitė 296, komentavo 1

Tapinas sudoroja oponentus

Kaip susidoroti su oponentu?

Oponentas neskatina. Nekursto. Neneigia. Oponentas tik pasako savo nuomonę apie įvykį ar reiškinį. Ir ta nuomonė yra kitokia. Kitokia ir labai nepatinkanti valdžiagyviams ir valdžiagyvių subinlaižiukams save vadinantiems "žurnalistais".

Pirma. Nors apie patyčias Lietuvoje prirašytas okeanas ir dėl patyčių Lietuvoje žudosi 12 (DVYLIKOS) metų vaikai - reikia pasityčioti pavadinti "skuduru" ir prikabinti visokių būdvardžių.

Antra. Subtiliai gėjui priminti, kad jis gėjus pasiūlant būti Kadyrovo dizaineriu. Kaip gėjai? Jums neužkliuvo Tapino nusistatymas prieš Juozą ir jus visus? Gal nesupratote užuominos? Gal bijote Tapino?

Trečia. Kai argumentų nėra, pabandyti paskųsti darbdaviui ir daryti viską kad oponentas netektų teisėtų pajamų.

Tapinas 2017 apie Telšių mokytoją:

- Tapinas: Kadyrovo Čečėnija „Čia yra nesuvokiama ne tik sveiku protu, apskritai jokiu protu nesuvokiama. Tokią mokytoją reikia per šviesmetį laikyti nuo vaikų, o nepaprastai įdomu, ką galvoja gimnazijos vadovybė ir jos steigėja, kai vaikams yra pasakojama apie „gėjus-kanibalus“.

Tai yra tokio masto skandalas, kad Telšiuose turi lėkti galvos ilgai ir ne viena“, – feisbuke parašė pamokos nuotrauka pasidalijęs žurnalistas  Andrius Tapinas. Jis tokią situaciją sulygino su Kadyrovo Čečėnija, kur, kaip pranešama, susidorojama su homoseksualiais asmenimis.

Tapinas 2017 apie Stano ir Zvonkų:

- "Pasiimkite tokią ironiją, susivyniokite į tūtelę, įsikiškite į vieną vietą ir laikykite ten, kol kas nors pakvies jus koncertuoti. Kitaip tariant, ilgą laiką. Per  tą laiką galite pabadauti su savo bendražygiais Daukanto aikštėje", - rašė žinomas žurnalistas.

Tapinas 2017 apie Statkevičių:

- Jeigu į tavo lapkričio šou nesusirinks pakankamai žmonių, pagaliau išvažiuosi į Rusiją, kur esi taip vertinamas ir turi tiek draugų. Juozai, dar mintis – jeigu jau reiks bėgti tau iš Lietuvos, gal į Čečėniją? Būtum asmeninis Ramzano dizaineris. O kas planuojat eiti į jo šou pagalvokit – ar tikrai verta?“ – feisbuke rašė A. Tapinas

Tapinas 2017 apie Vanagaitę:

- Žurnalistas Andrius Tapinas penktadienį feisbuke pareiškė, kad raštu kreipėsi į leidyklą klausdamas, koks yra leidyklos požiūris į situaciją. Jeigu jiems viskas gerai ir jokios reakcijos iš „Alma Littera“ pusės nebus, tada sakau labai aiškiai – gavę daug reklamos vienam autoriui, jūs praradote kitą autorių, nes mano knygų „Alma Littera“ daugiau neleis“,  – skelbė A. Tapinas.

---
Ką draugai? Artėjame laisvėmis prie Rusijos ir Šiaurės Korėjos? Liks viena nuomonė. Viena partija. Ir vienas fiureris.

Kodėl tai taip daroma? Kad joks istorijos mokytojas nebandytų mokiniams pasakoti kažkokių pokario žūdynių istorijų, kurios biški ne tokios kaip "istoriko" Anušausko...

Kad joks dainorėlis dizaineris ar menininkas nebandytų kritikuoti generalinės politinės valdžios trendo: rusas puooola -reikia ginkluotis.

Kad joks blogeris nebandytų domėtis SGDT afera po kurio išnuomavimo pas norvegus dešimčiai metų atpigo dujos regione ir visame Pasaulyje.

Gal laikas tokiems tapinams suprasti jog jie ne teisėjai teisme. Jie nieko negali teisti. Jie nori prigąsdinti žmones, kad tie slėptų savo nuomonę ir viešai jos nereikštų. Taip gyventi valdžiagyviams bus smagiau.

Ane Tapinai?

p.s. - Narkomanas riebus nebūna.  Kokainas aptinkamas:

  • Šlapime: nuo trijų iki keturių dienų.
  • Kraujyje: nuo 1 iki 2 dienų.
  • Plaukuose: iki 90 dienų.