Artėjant kasmetiniam paramos ir labdaros koncertui, prisiminkime Orumo revoliucijos Ukrainoje pasiekimus

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/arteja... 2019-01-10 08:11:45, skaitė 184, komentavo 1

Artėjant kasmetiniam paramos ir labdaros koncertui, prisiminkime Orumo revoliucijos Ukrainoje pasiekimus

Screen%20Shot%202019-01-10%20at%2008_05_47.png

Artėjant Sausio 13-osios minėjimui įvyks teletiltas tarp Lietuvos ir Ukrainos. Bus tiesioginiai pasijungimai iš karščiausių Ukrainos taškų, abiejų šalių atlikėjų pasirodymai. Viisa tai jau tradiciniu tapusiu paramos koncerte Ukrainai, kurį šį šeštadienį, sausio 12 d. 21 val. transliuos LRTDELFI kanalas.

Kaip visada gyventojams bus sudaryta galimybė remti nuo Rusijos agresijos besiginančią Ukrainą dviejų eurų auka, siunčiant SMS telefonu 1406. SMS skaičius neribojamas.

Primename, kad Lietuva remia Ukrainą finansais ir karinėmis priemonėmis, taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

Dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko jau ketvirtus metus išeilės badauja ir Europos Parlamento narys, liberalas Petras Auštrevičius.

Šia proga ekspertai.eu skaitytojų dėmesiui buvusios Ukrainos Teisingumo ministrės Jelenos Lukaš (Елена Лукаш) pastebėjimai apie Orumo revoliuciją Maidane, kuriuos teisininkė išsakė Ukrainos televizijos kanale NEWSONE.

Sužinosite tai, ko dar, galbūt, nežinojote.