Metai Nauji, istorijos senos

Autorius: Domantas Klyva Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni... 2019-01-11 07:56:00, skaitė 115, komentavo 0

Metai Nauji, istorijos senos

Žurnalistas Vytautas Matulevičius savo Facebook'o laiko juostoje publikavo koliažą iš "Laisvo laikraščio". Su savo komentaru

Matulevičius stebisi, kodėl "Laisvam laikraščiui" nuolat publikuojant šokiruojančius faktus iš Jos Ekscelencijos Dalios Grybauskaitės praeities, Prezidentūra tyli.

TOLIAU TAIP NEGALI BŪTI!
TOLIAU TAIP NEGALI BŪTI!

Pono Matulevičiaus manymu, Grybauskaitė privalo ginti savo garbę įstatymų nustatytu keliu.

Nuolat metami kaltinimai kompromituoja ne tik Prezidento instituciją, bet ir visą valstybę, įsitikinęs Vytautas Matulevičius.


"Laisvo laikraščio" koliažas

Dalis Matulevičiaus Facebook draugų pritaria tokiai nuomonei, kiti užsipuolė "Laisvą laikraštį".

Aidas Markaitis: "Na iš tiesų, prezidentūra galėtų skirti laiko šiam prastos opinijos laikraštėliui ir argumentuotai, kontrfaktais, paneigti jo prasimanymus, o tada nuteisti jo vadovus už šmeižtą".

Audrone Sereikaite-Bielskiene: "Betkoks net ir privatus žmogus, apšmeižtas, gali kreiptis i teisėsauga dėl garbės ir orumo ižeidimo. Dėl šmeižto neatitinkančio tikrovės. Manau kiekvienas iš čia rašinėjančiu, tikrai neleistu apie save pasklisti tokiai informacijai. Tad atsakykit mielieji. Kaip sakot, gerbiama prezidentė, mūsų šalies veidas, o visa europa šaiposi. Ši informacija yra pasklidus gerokai plačiau".

Redas Alex: "Stebiuosi, kaip tokį šūdą kažkas dar skaito.. :) Geriau močiutei kokiai pečių prakūrt į kaimą nuvežti tą makulatūrą, vis nauda didesnė bus".

Nika Saviciute: "Gėda turėtų būti Jums skleist tokius šmeižtus apie mūsų prezidentę".

Yra ir labiau informuotų Facebook draugų. Pavyzdžiui, Dmitrij Popov tvirtina, kad "tarnybos jau seniai sita marginalini sh seka, Drizius ir be Dalios jai kruva ieskiniu gaves del kitu zmoniu smeizimo".

Tautos balsas — savame kieme apsišluokim
Tautos balsas — savame kieme apsišluokim

Facebook draugų kalba netaisyta. Bet juk žmonės kalba, apie ką rašo "Laisvas laikraštis", kiti laikraščiai. Ir kalba ne tik socialiniame tinkle. Jau dvi kadencijas žmonės kalba...

Andrius Tapinas Naujuosius metus pradėjo, mesdamas pirštinę premjerui Skverneliui. Pirštinė vadinasi "Viešas kreipimasis į Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį". Kreipimosi pabaigoje ultimatumas: "Tikiu, kad sveikas protas nugalės ir gerbiamas Ministras Pirmininkas ras savyje stiprybės pripažinti skleidęs tikrovės neatitinkančias žinias ir atsiprašyti. Keturiolika dienų".

Tapino
Tapino "pirštinė"

Pirštinės metimas prasidėjo nuo trumpo anonso Tapino Facebook. Po to autorius į Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį kreipėsi tiesioginiame "Laisvės TV" eteryje. Vėliau kreipimosi tekstas atsirado interneto portale "Delfi". Po viso to "pirštinė" išsiųsta kaip registruotas laiškas premjerui Skverneliui.

Dėl ko įsižeidė ponas Tapinas? Ponas Tapinas paaiškina: "Jūs, Sauliau Skverneli, mane apkaltinote užsiimant ne žurnalistika, o politine veikla, susijusia su švietimo darbuotojų mitingo ir protesto akcijos organizavimu ir siekiu pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią".

Premjeras per savo patarėjus sureagavo greitai: "Tapino šou jis nedalyvaus". Ir jokių reakcijų daugiau nebus.

Ar Andriaus Tapino žodžių mūšis persikels į teismų auditorijas, parodys laikas. Keturiolika dienų greitai prabėgs.

Lietuviško Facebook auditorija į Tapino iššūkį Skverneliui sureagavo gausiai — 6000 "laikų".

Operatyviai ir spalvotai sureagavo profesionalus pokerio žaidėjas, Europos Parlamento narys Antanas Guoga.

Atsipra—show
Atsipra—show

Antanas Guoga: "Iš tolo stebiu Andriaus epopėją: įsižeidęs ir pažemintas žurnalistas prašo Premjero atsiprašymo.

Sauliaus Skvernelio vietoj jau seniausiai socialinio tinklo paskyroje būčiau parašęs: "Acipra-šou, Tapine. Jei įžeidžiau, tikrai nenorėjau, jei jaučiatės pažemintas, to nesiekiau, jei dar kas blogai gyvenime — irgi sorry. Jei kažkada gyvenime kas nutiktų dar, tai irgi avansu atsiprašau. Dar atsiprašau visų, kas galėjo įsižeisti kartu su Andrium ir jų artimųjų bei draugų. Dievaži, nenorėjau". Parlamentaro kalba taip pat netaisyta. Autentiška.

Guoga apieTapino šou
Guoga apieTapino šou

Tokia 2019 metų pradžia. Metai Nauji, istorijos — senos.

Autoriaus nuomonė gali sutapti su redakcijos pozicija.