Skelbiama unikali archyvinė fotografija su Dalia Grybauskaite ir jos bendražygiais

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/skelbi... 2019-01-16 14:24:22, skaitė 429, komentavo 2

Skelbiama unikali archyvinė fotografija su Dalia Grybauskaite ir jos bendražygiais

Visuomeniniuose tinkluose platinama unikali archyvinė fotografija, kurioje drauge su bendražygiais iš Vilniaus aukštosios partinės mokyklos įsiamžinusi ir dabartinė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kaip žinoma, D. Grybauskaitė yra ne tik garsi melagė ir savo biografijos klastotoja, bet ir Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, atkakli Lietuvos nepriklausomybės priešininkė (kolaborantė), kuri po Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo drauge su komunistu Mykolu Burokevičiumi drąsiai stovėjo Lietuvos nepriklausomybės priešininkų pusėje.

Garsi moteris yra NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė, taip pat dainininkė bei šokėja bei įvairiausių labdaros ir parodomųjų vargšų šelpimo akcijų veidas.

D. Grybauskaitė savo moksliniame darbe negailestingai atskleidė pokario partizanų nusikaltamas veikas konstatuodama, kad ilga pokario klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio.

1993 m., kai Lietuva jau buvo laisva, nepriklausoma valstybė ir atsikračiusi tarybinių okupantų, Lietuvos mokslo taryba (LMT) Lietuvos Respublikos mokslo laipsnių ir pedagoginių vardų nostrifikacijos komisijos sprendimu išdavė dabartinei Lietuvos prezidentei D. Grybauskaitei už jos mokslinę disertaciją, apie tai kaip į miškus įšėję partizanai–Laisvės kovotojai, socialistinę reformą bandė sustabdyti žiauriais teroro aktais, gąsdinimais, šantažu, partinio ir tarybinio aktyvo, kolūkinio judėjimo organizatorių naikinimu, įteikė socialinių mokslų daktaro diplomą.

Keli susiję:

LMT prezidentas V. Razumas neišdavė septynių habilituotų daktarų, iš kurių dauguma buvo profesoriai

Ovacijomis ir audringais plojimais pasitikta prezidentė D. Grybauskaitė: Jūs patikėjote manimi, aš patikėjau Jumis