Grybauskaitė bijo žurnalistų ir nesuderintų klausimų. Kodėl?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-01-23 20:52:01, skaitė 794, komentavo 5

Grybauskaitė bijo žurnalistų ir nesuderintų klausimų. Kodėl?

Kodėl Grybauskaitė bijo susitikti su žurnalistais?

Grybauskaitė bijo

Tai tik mano nuomonė.

Grybauskaitė bijo

Grybė

Betgi kodėl per dešimt Grybauskaitės vadovavimo metų nebuvo nė vienos spaudos konferencijos su laisvais žurnalistais? Šiaip kažin ar yra Lietuvoje nors vienas žurnalistas. Nešališkas. Neperšantis savo nuomonės. Leidžiantis į eterį įvairias nuomones. Leidžiantis pasisakyti abiejoms pusėms. Miliūtė? Garbačiauskaitė? Tapinas? Oi ne. Tapinas pats pareiškė, kad jis yra propagandistas, nes jis ir jo TV turi savo nuomonę ir jie nebeieško TIESOS. Tapinas tą tiesą žino. Gal būt pats Tapinas ir yra ta visų ieškoma TIESA? Ne, ne Tapinas. Tapinas yra ne žurnalistas o PROPAGANDISTAS.
Tai gal Valatka?

Valatka nusipirko "Žinių Radijuje" reklamos ir ten save vadino :-) ŽURNALISTIKOS GURU... Įsivaizduojat? Valatka -
žurnalistikos guru. Valatka irgi propagandistas. Nes jis nėra nešališkas. Pacituosiu  Valatka , o jūs patys pasakykite kuriuose jo žodžiuose yra faktai:

- Karbauskio kolchozas
- Seimo durnynas
- klausantis Seimo agronomų
- fermos vedėjos lygio manipuliacija
- Vaikinas aiškiai tiū-tiū
- pakvipo tikru Karbauskio karvės mėšlu
- Valstiečiai valdžioje primena trejų metų vaiką
- sacharininių Prezidentės ir valstiečių sveikinimų su Skaliko diena
- Karbauskis ir jo Sančas Pansa Širinskienė
- ne Karbauskio baudžiauninkams suvaldyti tokį procesą.

Matote nuogus faktus ar etiketes formuojančias jūsų nuomonę?

Tai kodėl Grybauskaitė susitinka tik su hibridiniais žurnalistais?

HIBRIDINIAI ŽURNALISTAI - naujas mano terminas skirtas pažymėti pumprickaitėms tapinams valatkoms peredniams musnickams jasiulioniams miliūtėms ir etc.

Grybauskaitė paniškai bijo savo praeities. Įsivaizduokit ji surengia spaudos konferenciją kaip koks Putinas. Ten pilna žurnalistų iš viso Pasaulio. Nuo Lietuvos dalyvauja tik hibridiniai žurnalistai. Jiems jau yra išdalinti paruošti Prezidentūroje ir suderinti klausimai. Ir jie juos žvitriai uždavinėja o Grybauskaitė žvaliai atsakinėja.

Bet nehibridiniai žurnalistai gali užduoti nesuderintų klausimų:

- Koks Jūsų partinis stažas Tarybų Sąjungos komunistų partijoje ir kur yra Jūsų  partinis bilietas?
- Ką jūs veikėte 1990 kovo 11 dieną?
- Ką jūs darėte 1991 metais Sausio 13 dieną?
- SGDT "Indenpendencą" - tai nuostolingas projektas Lietuvai. Ar Jūs žinote kokiems asmenims tas projektas yra pelningas ir net labai pelningas?
- Ar gyva Garliavos mergaitė?
- (parašykit komentuose ko paklaustumėte jūs Grybauskaitės)

Štai kodėl Grybauskaitė niekada nerengė ir niekada nerengs spaudos konferencijų su žurnalistais...

Grybauskaitė kalbėsis tik su hibridiniais žurnalistais kurie Grybauskaitei uždavinės Prezidentūroje iš anksto paruoštus ir suderintus klausimus. Todėl Grybauskaitė nesustabdo nei Karo propagandos, nei tautinės neapykantos kurstymo prieš rusų tautybę...

Tokia kolaborantų dalia. Ar ne Dalia? Prisimenant visokias šnipų istorijas man Grybauskaitės elgesys labai panašus į vieno KGB agento elgesį:

1936 metais NKVD agentas ir kuratorius A.Deutschas įkalbėjo K.Philby imtis jaudinančios užduoties – nutraukti atvirus ryšius su komunistais, neva išsižadėti draugų socialistų, tapti užkietėjusiu dešiniuoju ir teikti slaptą informaciją sovietams. Naujasis vaidmuo K.Philby puikiai sekėsi. Jį priėmė į Anglų-vokiečių bendradarbiavimo draugiją, todėl Maskvos agentas galėjo laisvai keliauti po nacistinę Vokietiją ir netgi susitiko su A.Hitlerio užsienio reikalų ministru Joachimu von Ribbentropu.

Grybauskaitė nutraukė visus ryšius su komunistais Rusija ir Putinu.

Grybauskaitė tapo užkietėjusia dešiniąja, laisvai keliauja po NATO ir ES. Turi priėjimą prie visokių slaptų planų. Ar teikia slaptą informaciją КГБ-ФСБ? Tai mes sužinosime negreit ir ne iš Lietuvos VSD... Juk VSD yra pavaldi Grybauskaitei. Net visai nesenai VSD vadovavo KGB rezervistas Pocius.

Susitikti su KGB kuratorium, kad gauti užduotis pasiimti atlyginimą ir medalius bei ordinus nebūtina važiuoti į Maskvą į Kremlių. Tai galima padaryti bet kokiame Davose ar bet kokiame Strasbūre. Ane?

Tai buvo mano nuomonė. Ji net gali sutapti su Kremliaus nuomone. Man nusišvilpt, nes KONSTITUCIJA 25 straipsnis

Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas. Laisvė reikšti isitikinimus, gauti ir skleisti informacija negali buti ribojama kitaip, kaip tik istatymu, jei tai butina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.

O delfiai trindami komentarus pažeidžia 25 Konstitucijos straipsnį. Tik niekas to nepastebi... Nei politologai. Nei apžvalgininkai.