Audrius Nakas. Rusai iš esmės tik patvirtino prezidentės Dalios Grybauskaitės moksliniame darbe išsakytus teiginius

Autorius: Audrius Nakas Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/rusai-... 2019-01-28 20:09:45, skaitė 183, komentavo 2

Audrius Nakas. Rusai iš esmės tik patvirtino prezidentės Dalios Grybauskaitės moksliniame darbe išsakytus teiginius

Svarbiausia biudžetinio LRTDELFI naujiena Lietuvai sausio 28 rytą.

Įsijungiau vakar pagrindinę svarbiausių savaitės naujienų LRTDELFI laidą „Savaitė“. Paaiškėjo, kad svarbiausia žinia mūsų valstybėje – tai per kažkokią Rusijos propagandinę televiziją parodytas kažkoks propagandinis reportažas apie mūsų partizanus, kuriuos Rusijos televizija, pasak reportažo autorių, pristatė netinkamai. Nors kiek supratau, rusai iš esmės tik patvirtino prezidentės Dalios Grybauskaitės moksliniame darbe išsakytus teiginius, kuriuose partizanai įvardijami kaip didelių nusikaltimų vykdytojai prieš civilius Lietuvos gyventojus.

Dar kartą ​leiskite pacituoti, kas rašoma D. Grybauskaitės disertacijoje, už kurią jai jau NEPRIKLAUSOMOJE Lietuvoje (1993 m.) buvo suteiktas garbingas mokslinis laipsnis.

„Klasės (turima omenyje darbo klasė) priešai socialistinę reformą bandė sustabdyti žiauriais teroro aktais, gąsdinimais, šantažu, partinio ir tarybinio aktyvo, kolūkinio judėjimo organizatorių naikinimu. Nuo klasės priešų rankos paskutiniais metais žuvo virš 13 tūkst. žmonių. Tokia ilga klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio“, - štai tokius faktus konstatavo D. Grybauskaitė apie Lietuvos partizanų veiklą ir tuos faktus patvirtino Lietuvos mokslo taryboje (LMT) besidarbavę profesoriai 1993 m.

O štai šiandien ryte kažko ieškodamas atsidariau biudžetiniais pinigais išlaikomą LRTDELFI portalą ir svarbiausia žinia – ​ taip, atspėjote – vėl apie Rusiją... Nežinau daugiau nė vienos valstybės Europoje, kur visos svarbiausios žinios būtų susijusios tik su Rusija – kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro Rusija, Rusija, Rusija ir Rusija... Toks įspūdis, kad jiems be Rusijos kaip kūdikiui be mamos spenelio – niekaip neišeina...

Šaltinis: facebook.com