SPUTNIK-o melo, dezinformacijos ir "fakenews" paneigimas

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-01-30 21:23:59, skaitė 220, komentavo 6

SPUTNIK-o melo, dezinformacijos ir

Propagandinis Kremliaus ruporas Sputniknews.lt apkaltino Lietuvą
dalyvaujant kariniuose konfliktuose užsienyje.

Tai yra tikrų tikriausias MELAS...

Lietuvoje užsienio misijos formuojamos savanoriškumo principu. Nėra savanorių - nėra užsienio misijos...

Vyriausybės nutarimas (...)

1. Tarptautinių operacijų padaliniai formuojami savanoriškumo principu iš profesinės karo tarnybos karių ir atsargos karo prievolininkų.

„Lietuvos kariuomenės kariniams vienetams, sudarytiems iš karių ir civilių krašto apsaugos sistemos  tarnautojų, teisę dalyvauti tarptautinėse operacijose suteikia Lietuvos Respublikos Seimas“

Krašto apsaugos ministras

Ar supratot?

Suteikia TEISĘ, bet ne pareigą ar prievolę...

Kadangi Lietuva nedalyvauja kaip konflikto šalis jokiuose karuose, tai tas Lietuvos pilietis važiuojantis SAVO NORU pakariauti ir žudyti turi tam tikrą pavadinimą - SAMDINYS:

---
 „Samdinys“  apibrėžiamas kaip asmuo, veikiantis su tikslu gauti materialinį atpildą ir nesantis kariniame konflikte arba kariniuose veiksmuose dalyvaujančios šalies piliečiu, pastoviai negyvenantis jos teritorijoje ir nesantis asmeniu, pasiųstu įvykdyti oficialių įsipareigojimų.
---

Manau SPUTNIK-o melas demaskuotas.

O dabar BOMBA:

Įsivaizduokit, kad yra užpuolama viena iš NATO valstybių. Arba Ukraina. Ir Lietuvos Sausumos pajėgų Lietuvos Oro pajėgų Lietuvos Jūrų pajėgų Lietuvos Specialiųjų operacijų pajėgų Lietuvos Jorkšyrų elfų Vadė ir Komandorė  (KGB?) majorė Dalia Grybauskatė Polikarpovna remdamasi penktuoju NATO sutarties nusprendžia suformuoti užsienio karinę misiją padėti NATO valstybei apsiginti nuo priešo.

Seimas vienbalsiai tokią teisę suteikia Karo ministrui. O toliau? Kas įdėmiai skaitėt - savanoriškumo principas.

Ir padarom tokį variantą - nėra Lietuvoje savanorių kurie panorėtų numirti gindami kitą NATO valstybę. Nu nėra nė vieno kario mirtininko. Ir Lietuva nepasiunčia nė vieno kario mirtininko ginti kitos NATO šalies.

Taip išeina, kad Lietuvai negalioja Penktas NATO sutarties punktas, nes užsienio misijos formuojamos savanoriškumo principu. Ir jei neatsiras savanorių, tai niekas iš Lietuvos pusės negins kitos NATO valstybės. O Prezidentė neturi tokios teisės siųsti Lietuvos piliečių prieš jų valią mirti į užsienį...

Pasiūlymas LRT, DELFIUI:

Galite man atsiųsti darbo pasiūlymus. Galėčiau užsiimti jūsų feikų demaskavimu.  Jei jums reikalingas feikų demaskuotojas tai susisiekit su manim. Dėl atlyginimo sutarsim.

Visi klysta visi daro klaidas - tik sunku prisipažinti. O jūs ten vieni kitus pažįstat ir nedemaskuosit vienas kito. Kad nebūtų piktumų tarp jūsų leiskit tą darbą dirbti man. Aš už sutartą atygį demaskuosiu jus visus jei būsit to nusipelnes. Man nėra autoritetų ir jokių žurnalistikos guru...

Pasiūlymas rimtas. Kreipkitės. Pradžioje galėčiau dirbti puse etato. Arba nuo demaskuotų "saldžiūnų" Parašykit. Nepasididžiuokit. Parodydami viešai savo klaidas tik sustiprėsite.