"Visas pasaulio blogis gali būti paaiškintas viena priežastimi: tai - velnio darbas!" Neadekvatumas realybei - jau ir Lietuvos politikų bruožas?

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/perma... 2019-02-03 11:43:12, skaitė 236, komentavo 2

Ilgametė Seimo narė ir TS-LKD kandidatė Europos Parlamento rinkimuose Rasa Juknevičienė vakar pramušė net mano geležinę kantrybę.

Ramiu veidu komentaruose paaiškindama, jog Vakarų politikai ir jų idiotiški sprendimai nėra tikroji Europos problemų su migrantų antplūdžio priežastis. Ne, visą tą absurdą sukėlė ... Putinas ir Asadas!

O konkrečiai tai buvo išsakyta komentare apie 2015 Naujųjų metų Vokietijos Kiolno tragediją, kai virš 1000 vokiečių moterų patyrė seksualinę prievartą nuo įsilinksminusių legalių bei nelegalių imigrantų iš islamiškų šalių - pagrinde Š.Afrikos.

Anot ponios Rasos, tai buvo Rusijos ir Sirijos spectarnybų operacija.

Cituoju pokalbį iš politikės FB Sienos 2019-02-02 d įrašo:

Raimundas Paliulis
"Pastebėjau, kad kai diskutuoju apie AFD (aišku jie nėra šventi) tai visi suka akis tolyn kai pasakau apie migrantų sustabdymą į ES. Tada tie mano pašnekovai tarsi atsitokėja

Beje priminkite kieno įsakymu buvo uždrausta rašyti viešai, kai afrikansai Kiolne moteris grabaliojo ir liemenėlės plėšė Nauju metų proga ? "

Rasa Juknevičienė
"Raimundas Paliulis Beje, turėtumėte žinoti, kad grabaliojimas Kiolne buvo Rusijos ir Sirijos žvalgybų operacija. Apie tai ir viešai spaudoje buvo skelbta, “Svobodoje”. O aš žinau ir iš ne viešų šaltinių"

Raimundas Paliulis 
"tai sakote Rusai persidaze i negrus ar nesiprause koki menesi kad negriskiau atrodytu ir ejo panu kabinti? :D"

Rasa Juknevičienė
"Juodaodžių ten nebuvo, tik tamsaus gymio Asado spec. pajėgos"

Raimundas Paliulis
"kaip tai nebuvo nu gal ne visai juodi negrai greiciau mulatai is Alzyro Libijos Tuniso ty siaures afrikos. Nepergyvenkite turiu zmoniu kas seka arabu ir V Europos spauda 
gal ir kos siras buvo kas zino"

Rasa Juknevičienė
"Klausykit, atrodote lyg apmokytas Peterburgo trolių fabrike. Jie visada puola pakeisti temą. O ir gąsdinti lietuvius pabėgėliais yra labai naudinga Kremliui, kad Putino smogikai neatrodytų grėsme. Nes tie jau buvo, o iš Afrikos atrodo baisiau. Gal jūs geriau į Juozaičio puslapius eikit, nes užsiciklinot"

Mantas Arbanevičius
"Rasa Jukneviciene sakote, kad žinote apie Kiolną iš Svobodos straipsnių. Gal galite nuorodą duoti? Ar šis mano klausimas proputiniškas ir aš Kremliaus agentas?"

Vytautas Danilevičius
"Rasa Juknevičiene, o tai mergaičių prievartavimus anglų Roderham'e irgi Rusijos ir Pakistano spectarnybos suorganizavo? Ten kokis dešimt metų reikalas vyko. Ir dar senokai, gerokai prieš arabų pavasarį."

Iš esmės čia nėra ką komentuoti. Gerbiama politikė Kiolno įvykių klausimu tvirtu visažinės tonu kalba visiškus vėjus. Čia korektiškai pasisakant.

Vokietijos teisėsauga nustatė, kad 2/3 prievartautojų ir žagintojų Kiolne buvo Šiaurės Afrikos (pagrinde Marokas ir Alžyras) kilmės vyrai. Sirų jų tarpe buvo, švelniai tariant, nedaug. Jokių rimtų pranešimų apie kažkokias spectarnybas ar pan. nėra ir nebuvo.

O štai ponios Rasos "tvirto žinojimo" šaltinis yra žinomas:

Pro-EU think-tank says Russia and Syria could be orchestrating migrant sex attacks to swing the upcoming German elections

Bėda tame, kad jo rimtu pavadinti liežuvis neapsiverčia.

Juk tai leftizmo caro G.Soroso išlaikomos kontoros, užvadintos, kaip tam veikėjui įprasta, itin skambiu "European Council on Foreign Relations" pavadinimu "eksperto" Gustavo Greselio (Gustav Gressel) niekuo nepagrįsta ir niekaip vėliau nepatvirtinta subjektyvi NUOMONĖ.

Leptelėjimas iš lubų ir tiek. Nieko daugiau. O štai Lietuvos politikei, kaip nesunku suprasti, tais leftistinis anekdotas, skirtas nevykusiai kanclerės Merkel politikai ginti prieš rinkimus, užsifiksavo, kaip rimtas ir adekvatus realybei paaiškinimas.

Deja, taip nėra. Kaip mes benemėgtumėmė Putino, Asado ar dar kokio autoritarinio pasaulio pakraščio valdovo, neverta tiems klastingiems intrigantams priskirti kažkokių antgamtinių galių ir Vakarų politikų kvailų sprendimų pasekmes suvesti į neįveikiamus "velnio Putino darbus".

Suprantu, kad kai kuriems politikams toks visko, kas bloga paaiškinimas yra patogus, nes nuima nuo jų visą atsakomybę - bet kam mums tokie politikai, jeigu jie nėra adekvatūs šios Žemės realybei ir gyvena savo susikurtų fantazijų pasaulyje su visagaliais Piktaisiais Burtininkais ir pan.?

O kas keisčiausia - joks žurnaliūgėlė iš LRT nesusidomės šia tema ir nepuls tiesioginiame eteryje piktai kvosti ponios Rasos, kad ji išduotu savo žinojimo šaltinius apie Kiolno įvykius, bei nepuls tyčiotis iš akivaizdaus jos nesigaudymo minėtos temos faktuose.

Beje, gal kas nepatingės parašyti laišką interneto projektui Demaskuok apie šitą keistą politikės nusikalbėjimo atvejį?

Fake news yra fake news. Pasaulį dera matyti toks, koks jis yra realybėje, o ne propagandistų pasakose.

Nuorodos ir šaltiniai:

https://www.facebook.com/rasa.jukneviciene
https://www.dailymail.co.uk/…/Pro-EU-think-tank-says-Russia…
https://en.wikipedia.org/…/2015%E2%80%9316_New_Year%27s_Eve…
https://en.wikipedia.org/…/European_Council_on_Foreign_Rela…