R. Juknevičienė ir P. Auštrevičius į dienos šviesą išvilko atgimusį vokiškąjį nacionalizmą šlovinantį, prie lovio besiveržiantį Arvydą Juozaitį, šeriamą rusiškais pinigais!

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/i-dien... 2019-02-03 18:16:46, skaitė 748, komentavo 8

R. Juknevičienė ir P. Auštrevičius į dienos šviesą išvilko atgimusį vokiškąjį nacionalizmą šlovinantį, prie lovio besiveržiantį Arvydą Juozaitį, šeriamą rusiškais pinigais!

Ketvirtus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujantis, Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujantis, Prezidento posto siekiantis Petras Auštrevičius pranešė, kad kitas Prezidento posto siekiantis filosofas „Arvydas Juozaitis rimtai dirba šlovindamas atgimusį vokiškąjį nacionalizmą“.

„Šie jam pasiūlė ir milijardą eurų. Įkvepianti pradžia. Šovinistinio nacionalizmo netrūksta ir Rytuose, ten ir juodų pinigų daugiau. Kada ir už kiek, A. Juozaiti?“, visuomeniniuose tinkluose klausimą iškėlė vien vandeniu ir duona gyvas liberalas, reaguodamas į nepriklausomo Žmonių partijos portalo delfi.lt šiurpinančius faktus viešinančią publikaciją „Europoje siautėjantys klanai peržengė visas raudonas linijas: sensacingi apiplėšimai, žmogžudystės ir kraujomaiša“.

AUST%20JUOZ-01.png

Rasa Juknevičienė taipogi labai įdėmiai stebėjo situaciją ir savalaikiai užkirto kelią dar vienai HIBRIDINEI KREMLIAUS ATAKAI Juozaičio asmenyje:

#AfDirKremlius #JuozaitisirAfD #AlternatyvaKovo11osiosLietuvai

Šiandien po pranešimų apie Arvydo Juozaičio rėmėjų susibūrimą Vilniuje aiškiau turėtų tapti net ir tiems, kurie neturi daug laiko politikos analizei. 

Partijos Alternatyva Vokietijai (AfD) atstovo Lietuvai (?!) pakvietimas į steigiamąjį susirinkimą ir jo kalba yra atsakymas, kas yra A. Juozaitis ir ką reiškia jo nacionalizmas. 

Surinkite Google “AfD, Rusija” ir jums išmes daugybę straipsnių apie juos. Tai partija, kuri reikalauja sankcijų Rusijai panaikinimo, kurios atstovai lankosi aneksuotame Kryme, tai partija, kurios veikėjų skrydžius į Maskvą finansuoja pats Kremlius ir kurie net neslepia, jog yra prieš Europos Sąjungą ir už glaudesnę sąjungą su Rusija. “The relationship with Russia is of prime importance, because European security cannot be attained without Russia’s involvement” - taip sako jie savo programoje. Rusija jiems svarbiausia Europoje.

Vien ko vertas ir šis sakinys jų programoje: “The AfD is committed to the with drawal of all Allied troops stationed on German soil, and in particular of their nuclear weapons”. Jie sako, kad yra už tai, jog iš Vokietijos teritorijos būtų išvestos NATO sąjungininkų pajėgos, o ypatingai - branduolinės. Vokietijoje yra dislokuotos JAV pajėgos, kurios yra visos Europos saugumo pagrindas. JAV branduolinio ginklo atsisakymas Europoje yra didžiausia Kremliaus svajonė.

Štai kas yra A. Juozaičio draugai ir tai yra atsakymas, kas yra A. Juozaitis ir kam jis labiausiai reikalingas. 

Prezidento rinkimai yra tik priemonė sutelkti visą laisvos ir atviros Lietuvos nekenčiančių veiksnių būrį, kad paskelbtų alternatyvą Kovo 11-osios Lietuvai. 

Pamiršote? Juk tai jau buvo. Istorinė klaida tuoj po Kovo 11-osios A. Juozaičio lūpomis jau buvo paskelbta. Už tai jis gavo Algirdo Brazausko “stogą”. 

Algirdas Paleckis tėra dūmų uždanga, kad jūsų žvilgsniai būtų nukreipti kitur. 

Aišku, kad viskas bus gerai. Juk ne tokius Kovo 11- osios Lietuva jau išgyveno ir nepražuvo.