Lietuvos valstybes Išdavikai - dirbantys užsienio homoseksualistams

Autorius: Anonizmo Šaltinis: https://www.casemine.com/judge... 2019-02-05 20:48:48, skaitė 461, komentavo 2

Lietuvos valstybes Išdavikai - dirbantys užsienio homoseksualistams

Homoseksualų Institutą valdo Daniel Lafayeedney ir Chris Donnelly. Biudžetas £2.6 milijono svarų per metus. Finansavimas ateina iš kelių subjektų . Conflict Security and Stability Fund’s Russian Language Programos, kuri sujungta su Counter Disinformation and Media Campaign programa. Paprastai kalbant taip jie ir pasivadino. Kova su deziformacijos priemonėmis. Ši įstaiga neturi jokio legalaus teisinio status, ir čia jau bandysiu apjungti jėgas su keliais Britanijos parlamentarais.

Pagrindinis ofisas įsikūręs Londone pačiame centre o Lietuvoje už visą dezinformacinę Jorkšyrų Elfų veiklą yra atsakingas britų žurnalistas Edward Lucas.

Hakerių grupė “Anonymous“ pranešė, kad britai turi specialią informacinio karo su Rusija programą “Integrity Initiative“, kurioje dalyvauja ir Lietuvos atstovai. Kas jie?

Kaip rodo “Anonymous“ paviešinta medžiaga, metinis programos biudžetas yra nemažas (keli milijonai eurų). Finansavime dalyvauja JAV Valstybės departamentas, NATO ir “Facebook“.

Įdomus niuansas yra tas, kad programos kūrėjai turi/ieško “agentų“ įvairiose šalyse, taip faktiškai kišdamiesi į jų reikalus.
Tačiau Lietuva “kilniam“ iniciatyvos tikslui, atrodo, neprieštarauja, nes jos “padalinyje“, “Anonymous“ duomenimis, “darbuotojų“ užtenka.

Be abejo, tai neoficiali informacija, kuri neleidžia daryti vienareikšmiškų išvadų. Bet, jeigu paanalizuotume pateiktą aktyvistų iš Baltijos šalių sąrašą, iš karto aiškėja jo sudarymo logika.

Konservatorių ausys

Pirmiausia, daug ką pasako “Baltijos klasterio“ atstovų elektroninio pašto adresai. Pagal juos galima teigti, kad grupėje yra nemažai Lietuvos užsienio reikalų ministerijos darbuotojų.

Pavyzdžiui, Eitvydas Bajarūnas ― buvęs ambasadorius Švedijoje, kuri tik dėl jai žinomų priežasčių ruošiasi karui su Rusija ir ieško, bet neranda mistinių rusiškų povandeninių laivų.

Internete galima rasti Bajarūno kalbų apie hibridinę Rusijos grėsmę ir būtinybę stiprinti visuomenės sąmoningumą bei atsparumą informacinėms Maskvos atakoms. Kitaip tariant, labai tinkamas žmogus britų programai.

Įdomi detalė. Šiais metais Lietuvoje buvo surengta konferencija “Visuomenės atsparumas ir Rusijos hibridinės grėsmės Vakarų pasauliui“, kurioje dalyvavo Bajarūnas, o sveikinimo žodį tarė vieno iš renginių organizatorių ― Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) ― atstovas (pirmininkas) Vytautas Bakas.

Matome, kad pastarasis irgi yra “Anonymous“ pateiktame sąraše ir nuolat kalba apie Rusijos grėsmę.

Parlamento ir užsienio reikalų ministerijos “koaliciją“ papildo saugumo elementas (žmonės iš NATO, Baltijos gynybos koledžo ir koordinatorius iš Lietuvos krašto apsaugos sistemos Tomas Tauginas). Taip pat tikėtinas koordinacinis specialiųjų tarnybų vaidmuo. Tačiau dar svarbus ekspertinis/akademinis lygmuo.

Tas pats Tauginas susijęs su Vilniaus Mykolo Romerio universiteto Saugumo tyrimų laboratorija. Tačiau pagrindiniai veikėjai šiuo atveju yra Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala ir buvęs centro vadovas, o dabar parlamentaras ir NSGK narys, konservatorius Laurynas Kasčiūnas, kurio antirusiška pozicija su rusofobijos atspalviu gerai žinoma visiems.

Tokiu būdu, jeigu “Anonymous“ grupė paskelbta informacija tikra, reikia pripažinti, kad darbas vyksta sistemingai: pinigų negailima, ir konsoliduojamos visos įmanomos pajėgos su aršiais Rusijos kritikais ― konservatoriais ar jiems artimais žmonėmis ― priešakyje.

Užduodant klausimą, kas yra pagrindinis Lietuvos ekspertas, aiškinantis Rusijos politikos ypatybes ir nuolat akcentuojantis jos grėsmę, karo su ja būseną, į galvą ateina ne LRT užsienio naujienų redaktorius Vykintas Pugačiauskas ar Andrius Tapinas, kuris, pavyzdžiui, yra politinės satyros laidos “Laikykitės“ (“Держитесь там“) “Current time“ (“Настоящее Время“) kanale (bendras tokių Rusijos “gerbėjų“ kaip “Laisvės radijas“ ir “Amerikos balsas“) vedėjas.

Į galvą ateina Marius Laurinavičius. Įdomus sutapimas ― dirbo Rytų Europos studijų centre, o po to išvyko į JAV, kur kėlė kvalifikaciją Europos politikos analizės centre (angl. CEPA), kuris didelį dėmesį skiria kovai su “rusiška propaganda“. Vėliau grįžo į Lietuvą ir tapo faktiškai iš niekur atsiradusio Vilniaus politikos analizės instituto vyriausiuoju analitiku. Tik viena citata: “Rusija yra mafijos valstybė, o Vladimiras Putinas ― krikštatėvis“.

Taigi rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?

Tai, kad šių asmenų (ypač Laurinavičiaus) nėra britų programoje, keista. Tačiau nebūtina visiems mokėti per “Integrity Initiative“ ― yra ir kitų finansinių ir televizijos kanalų bei įvairių analitinių centrų. O kai kas ir be jokio atlygio (ir kritinio mąstymo) pasiruošęs priešintis “informacinei Rusijos agresijai“.

Galima teigti, kad tam tikru momentu Vakarai suvokė, jog informacinėje srityje, kurioje jie priprato jaustis visagaliai, jiems staiga buvo mestas iššūkis, ir jų tiesos monopolija susvyravo.

Akivaizdu, kad dabar bandoma atsigriebti ir visais įmanomais būdais neleisti Vakarų valstybių gyventojams,net pagalvoti apie tai, kad tam tikrais atvejais Rusija teisi, o Amerika ir/ar Europa ― ne.

21.12.2018 turėjo būti filmuojama Jorkšyrų Elfų ir mūsiškių diskusija laidoje YRA KAIP YRA. Filmavimas buvo atšauktas, nes ryte pasirodė informacija apie jau du mėnesius kalinamą buvusį Socialistinio Liaudies Fronto lyderį Paleckį, Ivanovą ir kitus.

Paleckis gavo informacijos, apie Šiaulių tardymo izoliatoriuje badu marinamus ir kankinamus Lietuvos jaunuolius, nenorinčius tarnauti kariuomenėje, apie nuslepiamas šauktinių savižudybes, atskirą bloką kuriame badu marinami nesutinkantys duoti priesaikos šauktiniai.

Taip pat jį suėmė nes jis gavo informacijos, kad PR Edeman agentūra organizavo snaiperių šaudymus nuo stogų 1991 metų Sausio 13 dieną.

Kontraktą iš Edelman perėmė “Integrity Initiative kurie per Maidaną organizavo snaiperius, vėliau kai žmonės žuvo, buvo sunaikinti įkalčiai, aikštėję nupjauti medžiai su juose įstrigusiomis kulkomis. Nuo stogų šaudė Lietuvos ir Gruzijos spec tarnybų snaiperiai, Rasa Juknevičienė ne šiaip sau gavo postą NATO, nes po jos parašu visa tai ir vyko.

Aš per savo kanalus sužinojau ir dar kai ką.

Pasirodo viena iš “Integrity Initiative finansuotojų yra Lietuvos Krašto apsaugos ministerija. Taip, taip ministras Karoblis tai puikiai žino, ir yra pastatytas kaip marionetinis bartukas.

Suma siekia apie 350 000 eurų per metus. Vien Ričardas Savukynas iš šito projekto gauna 2000 eurų per mėnesį, ir visą Jorkšyrų Elfų veiklą apmoka Lietuvos Krašto apsaugos ministerija, todėl Elfai turi stiprius kanalus kariuomenėje, ir jeigu teisėsauga, prokuratūra ir teismai pereitų į Valstiečių pusę, tada jau ginti konservatorių stotų kariuomenė.

Iš esmės aš dabar kalbu apie tą slaptą pažymą dėl testuojamo valstybinio perversmo kurią skaitė premjeras Saulius, bet jis skaitė tik tiek , kiek jam buvo leista perskaityti. Tuos dokumentus aš skaičiau dar prieš pusmetį. Ten rašoma, kad prorusiškas jėgas reikia sunaikinti dvejais etapais. Pirma Paleckį ir jo aplinką, o tada imtis Zagursko, Laurynas Ragelskis, Aurimas Drižius, Lekstučio, Nako, Kazimieras Juraitis, Grabausko, Razmino, Titorenko ir kitų.

Pažymoje rašoma,kad sulaikytasis Zagurskas, kuriam paimtas pasas ir neleidžiama išvykt iš Lietuvos apjungė prorusiškas jėgas ir prorusiškas visuomenės informavimo priemones ir kalbama apie sukarintos struktūros, panašios į Airijos Respublikonų Armiją IRA sukūrimą žemaitijoje. Tam tikslui kelis kartus Šilutėje lankėsi neįvardyti IRA atstovai.

Savi kanalai pranešė, kad konservatoriai ir jiems dirbanti prokuratūra baiminasi, kad Zagurskas-Kroydonas nepalaikytų kontaktų su vokiečių nacionalistine AFD partija , taip pat įvardinti Zagursko kanalai Britanijos leiboristų partijoje.

£480,625 svarų Integrity Initiative skyrė Britanijos vyriausybė,dalį skyrė NATO, US State Department, Smith Richardson Foundation keletas vokiečių biznio subjektų ir Feisbukas.

Jeigu tai tiesa, kad Feisbukas finansuoja šią kampaniją, tuomet prasti popieriai, ir reikės arba dirbti Vkontakte, kurią Grybauskaitė su Konservatoriais nori užblokuoti, arba eiti teisiniais keliais, per Britanijos teismų sistemą ir Briuselį. Vkontakte Ukrainoje užblokuotas kaip ir odnoklasniki.

Faktas yra vienas. Jorkšyrų Elfų vykdomą destrukciją globoja Lietuvos Kariuomenės vadai, Krašto apsaugos ministerija, Kauno Magnus universitetas, o globaliai yra kanalai ir Sorbonos Universitete, Prancūzijos kariuomenėje ir aš jums čia parodau kokia galingą struktūrą britai išvystė, ir, kad Jorkšyrų Elfų veikla yra finansuojama iš jūsų pačių mokesčių mokėtojai suneštų pinigų.