Mindaugas Puidokas: „Šį raginimą priimu kaip didžiulę atsakomybę, didžiulį iššūkį“

Autorius: Minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2019-02-08 15:41:36, skaitė 174, komentavo 3

Mindaugas Puidokas: „Šį raginimą priimu kaip didžiulę atsakomybę, didžiulį iššūkį“

Šiandien, vasario 8 d. visuomenės veikėjai išplatino viešą kreipimosi laišką į Seimo narį dr. Mindaugą Puidoką kviesdami jį kelti savo kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, kurie įvyks šį pavasarį, gegužę.  

M. Puidokas visiems atsako:

„Gavęs kvietimą kandidatuoti į LR Prezidentus, noriu padėkoti visiems, už išreikštą begalinį pasitikėjimą. Mes išgirdome vieni kitus bendruose darbuose, reikaluose, veikloje. Šį raginimą priimu kaip didžiulę atsakomybę, didžiulį iššūkį. Didelis būrys palaikančiųjų įkvepia imtis veiksmų ir siekti permainų, tačiau puikiai supratau, kad vienas to padaryti neįstengsiu. Išreikštas pasitikėjimas verčia iš naujo apmąstyti tokią galimybę ir toliau intensyviai tęsti jau pradėtus darbus. Laiko tikrai nėra daug, savo apsisprendimą ketinu išsakyti pirmadienį 11 h per spaudos konferenciją Seime.  Didžiuojuosi savo šalimi, noriu, kad ja didžiuotųsi esama ir sekančios kartos.“

Priminsime, kad minfo.lt portale išplatinome visuomenininkų kreipimąsi: Mindaugai, tapk mūsų Prezidentu! bei kvietimą visiems žmonėms, kurie palaiko šią idėją jungtis į feisbuko grupę MINDAUGĄ PUIDOKĄ Į PREZIDENTUS! Grupė atvira, laukiami visi, norintys matyti M. Puidoką kandidatų į Prezidentus sąraše. 

Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija informauoja, kad pirmadienį, 11 val. įvyks Seimo nario Mindaugo Puidoko spaudos konferencija „Atsakymas dėl visuomenės atstovų kvietimo kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Prezidento pareigas“. 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje . Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.