TV3 meluoja, šmeižia, manipuliuoja (dar vienas pavyzdys, kaip dirba Lietuvos propagandistai)

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/tv3-me... 2019-02-10 22:52:05, skaitė 238, komentavo 0

TV3 meluoja, šmeižia, manipuliuoja (dar vienas pavyzdys, kaip dirba Lietuvos propagandistai)

TV3, tai neatsiliekanti žiniasklaidos priemonė nuo LRTDELFI – meluoja, šmeižia, manipuliuoja... Kodėl?

Vasario 8 d. pretendentui į LR Prezidento pareigas Kazimierui Juraičiui paskambino TV darbuotoja Eglė Šepetytė. Buvo sutartas trumpas pokalbis, kuris, pasak E. Šepetytės, esą turėjo tą patį vakarą būti parodytas per TV3 vakaro žinias.

Darbuotoja įspėjo, kad apie pretendentą rodys nedaug, kokias 5 –10 min., nes toks žinių formatas – kitaip negalima. Filmavimas vyko pačiame Vilniaus centre esančioje politinės partijos „Lietuvos konservatoriai“ būstinėje.

TV3 darbuotoja jai pavestą vadovybės darbą atliko kruopščiai ir sukurpė tradicinį, visus LT propagandos standartus atitinkanti valatkodelfinės žiniasklaidos reportažą – pramanų, fantazijų, melo ir atviro šmeižto kratinį.

Kad viskas atrodytų dar stipriau, savo reportaže TV3 darbuotoja pasitelkė etatinį Žmonių partijos politikos mokslininką.

Ekspertai.eu komentatoriaus nuomonė apie šį "politikos mokslininką":

38. sakykime tiesa

Valentinaviciaus mama matematikos mokytoja buvo visishka pabaisa. Mete vaikus ir vyra, isejos pistis su funkcionieriumi Liutiku, ede mokytojus ir tyciodavosi is vaiku Vilniaus 9 vidurineje mokykloje. Taip pat Valentinaviciaus seimoje is motinos puses vaiksto shizofrenija, dede pasikore, teta buvo "uzdaryta" motina ir kita teta nesugebejo adekvaciai funkcionuoti visuomeneje. Taip kad nekeista, kad Valentinavicius uzsiima dezindormacija ir kenkimu Lietuvos valstybei ir jos zmonems.

Ką kaip TV3 kūrėja melavo ir iškraipė galėsite pamatyti patys, o pats kanalas dėl kai kurių teiginių, savaime suprantama, turės atsiprašyti ir paneigti, arba, jei nenorės, išsiaiškinti tiesas teisme.

Taip pat svarbu pažymėti, kad kaip ir daugelio Lietuvos propagandistų geografijos žinios baigiasi ties Rusija.

Tačiau ypač labai negražiai skambėjo E. Šepetytės sugalvotas melas, neva K. Juraitis gyvena iš pašalpų, nors niekada nieko panašuas nebuvo. Labai žemas E. Šepetytės lygis, taip smarkiai meluoti, net ir ruošiant užsakomuosius propagandinius reportažus.

Žinoma, kaip gi darant tokį pigų užsakomąjį reportažą galima nepaminėti pedofilijos ir žudymų istorijos? Čia suspindėjo Žmonių partijos veikėjas, Andriaus Kubiliaus buvęs patarėjas Virgis Valentinavičius.

Vyras teigė, kad kandidatai į rinkimus „plaukia ant marginalios ciniškos Garliavos įvykių bangos“. Žmonių partijos polikos mokslininkui šio straipsnio apačioje paliekame pasiklausyti žinomo Vytauto Landsbergio patarėjo kalbos, pasakytos Garliavoje prieš pat Deimantės Kedytės pagrobimą ir pradanginimą be žinios valstybės vardu. V. Valentinavičiui bus aiškiau, kokie ten žmonės rinkosi Garliavoje – marginaliai ciniški ar atvirkščiai.

O gal, naudojantis proga, V. Valentinačius, kuriam taip svarbi pedofilijos ir žudymų istorija, gali astakyti į disidentės Nijolės Sadūnaitės klausimą-reikalvimą išsakytą 2018 sausio 13 d. iš Seimo tribūnos – pateikti neginčijamus įrodymus, jog 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyta jos kapo vietą?

Ką Virgi? Nes net LR prezidentė Dalia Grybauskaitė apie tai, kaip pati prisipažino pašnibždėjusi N. Sadūnaitei į ausį, kad nieko apie tai nežinojo ir nežino. O tu, Virgi, žinai? Tai pasidalink savo žiniomis, mokslininke.

O dabar pasižiūrėkime visą minėtą filmavimą ir E. Šepetytės darbą:

Vytauto Landsbergio padėjėjo Andriaus Tučkaus kalba Garliavoje 2012 m. gegužės 14 d.:

P. S.

P. P. S.

P. P. P. S.