Partizanų niekintojai susitikime su partizanų gerbėjais bus įteiktas iniciatyvos „Partizanų Lietuva“ apdovanojimas

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/partiz... 2019-02-14 08:43:09, skaitė 206, komentavo 5

Partizanų niekintojai susitikime su partizanų gerbėjais bus įteiktas iniciatyvos „Partizanų Lietuva“ apdovanojimas

Kairėje – kolaborantė, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, komunisto Mykolo Burokevičiaus bendražygė, savo biografijos klastotoja prezidentė Dalia Grybauskaitė. Dešinėje – pokario nuotrauka: prie sienos „pastatytiems“ žuvusiesiems partizanams būdavo rengiamos „fotosesijos“. D. Grybauskaitė tokius partizanus savo moksliniame darbe yra įvardijusi klasės priešais.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vasario 14 d., 12 val., Valstybės pažinimo centre susitiks su partizanų atminimą puoselėjančiu jaunimu, kuris patriotiškomis iniciatyvomis – dainomis, filmais, žygiais, moksliniais tyrimais – pristato Lietuvos istorijai lemtingus įvykius, kad šie taptų valstybę stiprinančiu impulsu.

Apie tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentė susitiks su partizanų atminimą puoselėjančiu jaunimu“.

„Šalies vadovė su dalyviais aptars ginkluoto pasipriešinimo judėjimo, kuris yra tapęs nuolatiniu priešiškų informacinių atakų taikiniu, istorijos išsaugojimą bei jaunosios kartos vaidmenį įamžinant partizanų atminimą“, - informuojama pranešime.

Skelbiama, kad „susitikime dalyvaus Pojūčių teatro įkūrėja, režisierė Karolina Žernytė, kurios iniciatyva skirta pagerbti herojėms moterims, gyvenusioms sunkiu Lietuvai laiku, muzikinio projekto „Broliai“, skirto Lietuvos laisvės kovų dalyviams atminti, kūrėjai Aistė Smilgevičiūtė-Radzevičienė ir Rokas Radzevičius bei kiti, laisvės kovotojų darbus įvairiomis iniciatyvomis ir projektais įprasminantys autoriai“.

Pranešama, kad „šalies vadovei taip pat bus įteiktas iniciatyvos „Partizanų Lietuva“ apdovanojimas“.

„Projektas skirtas partizaninio karo istorijai aktualizuoti ir patraukliai pateikti. Jo metu organizuojami žygiai, filmų peržiūros, susitikimai su žmonėmis, menančiais laikotarpio įvykius, reiškinius ir asmenybes“, - nurodo Prezidentūra.

Šiuo renginiu prasidės 1949 m. Vasario 16-osios deklaracijos pasirašymo 70-mečio minėjimas.

Šaltinis: prezidentas.lt

ekspertai.eu_komentaras3-07.png

Unikali šalis Lietuva.

Keli susiję:

Prokurorų prašoma įvertinti niekinamą prezidentės D. Grybauskaitės ir LMT požiūrį į partizanus

D. Grybauskaitė: ilga klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio

Skelbiama unikali archyvinė fotografija su Dalia Grybauskaite ir jos bendražygiais