Artėjant rinkimams. Kaip apsispręsti už ką (ne)balsuoti?

Autorius: Durnių Laivo Kapitonė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-02-18 21:17:04, skaitė 357, komentavo 12

Artėjant rinkimams. Kaip apsispręsti už ką (ne)balsuoti?

Artėjant rinkimams. Kaip apsispręsti už ką balsuoti?

Tas lakmuso popierėlis bus RUSAS PUOLA.

Kandidatų ir sąrašų daug. Pradėčiau nuo atmetimo. Už ką nė už ką nebalsuočiau:

1 - Kirkilas, nes Kirkilas yra melagis melaves 2005-ais apie tai jog Trojanovo lėktuve nukritusiame nebuvo kovinių raketų, o 2017-ais jau sakė kad lėktuvas buvo ginkluotas dviem kovinėm raketom.

Kirkilą pradėjo pulti rusai. Nebalsuok už Kirkilą ir kirkiliečius.

2 - Nausėda ir Šimonytė. Juos puola rusai.

Jiems Adamkus (CŽA slapti kankinimo kalėjimai) Landsbergis ir Grybauskaitė (TSKP kolaborantė ir SGDT aferos iniciatorė) yra pavyzdys ir idealai... Jokios kritikos. Ką jie pakeistų?

Matyt irgi atsakinėtų į iš anksto Prezidentūroje paruoštus ir suderintus klausimus. Kodėl jie bijo kritikuoti buvusiusius? Padlaižiauja? Nupirkti?

Gąsdins karu vaikus emigrantus nėsčias moteris ir pensininkus? Nebalsuok už karo propagandistus. Jei yra grėsmė - sukviesk generolus bei pulkininkus ir gąsdink juos nors ir per naktį.

Kam bauginti vaikus senolius investuotojus ir emigrantus? Kas grįš ir kas investuos į karo zoną?

3 - Skvernelis. Jį irgi puola rusai.

Skvernelis buvo aktyvus Garliavos įvykių iniciatorius. Tai jo vadovavimo metu jo policininkai darydami kratą pakišo pasiklausimo aparatūrą. Jūs girdėjote kur nors tokį dalyką, kad darant kratą būtų montuojama pasiklausymo aparatūra!? Tai skandalas.

Bet Lietuvoje tai niekam neįdomu... Nebalsuok už mentą... Skvernelis darė poveikį tyrimui kai buvo sušaudytas benamis Vilniuje.

Matant skurdų kandidatų pasirinkimą, biuletenyje turėtų būti langelis BALSUOJU PRIEŠ VISUS. Taip sumažėtų sugadintų biuletenių skaičius. Negi VRK tai nedomina?

Štai mano tokia trumpa apžvalga. Mes visi vienoje valtyje Nenoriu, kad vėl laisvai lietusi karo propaganda ir pinigai būtų pumpuojami Karo ministerijai. Geriau jau gydytojams ir pedagogams. Nesveikas ir beraštis kareivis nebus reikalingas Karo ministrui.

Susitikimuose su visų lygių kandidatais klauskite kokia jų nuomonė apie KGB bendradarbių sąrašų paviešinimą. Išgaukite iš jų pažadą, jog darys veiksmus ir balsuos už sąrašų paviešinimą. Neatidėliotiną paviešinimą. Išpūliuos ta gėda per kelis metus. Bet Lietuva atsigaus ir sustiprės. Tikrai! Reikia tik išrinkti lojalų Lietuvai Seimą ir Prezidentą.

Ko ir linkiu visiems.

Patikrinti kandidatus galima užduodant klausimą apie Ukrainą:

- Kas įvyko Ukrainoje 2014 - revoliucija ar nekonstitucinis perversmas?

Ir bus aišku.

Rusai puola

Rusai puola

Rusai puola

Rusai puola

Rusai puola

Rusai puola