Tarybinė armija buvo gudresnė? Nevykusi šaukimo taktika? Ne, viskas pagal planą - reikia susimokėti duoklę

Blogeris Zeppelinusas
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Pamačiau įdomią vakar paskelbtų šaukiamųjų sąrašų statistinę analizę. Likau nustebintas KAM pasirinktos šaukimo taktikos. Vietoje to, kad pašauktų maksimalų skaičių kuo jaunesnių vyrų, ką tik baigusių mokyklas, jie į sąrašus daugiausiai įtraukė būtent 25-26 metų vyrus.

Analizės autoriaus (http://baltaspopieriauslapas.imgur.com/) komentaras:

----------------
"...aišku viena – KAM bando sugriebti visus, kurių amžius balansuoja ant ribos t.y. daugiausia pakviesta 1989 ir 1990 metais gimusių vyrų. Toliau histograma krenta beveik 45-ių laipsnių kampu – ką tik mokyklas baigę vyrai praktiškai nešaukiami.

Toks pasiskirstymas man atrodo nesąžiningas, nes, atrodo, kad KAM iš esmės „griebia“ labiausiai pažeidžiamą socialinę grupę, kurios dauguma vyrų yra baigę studijas, bandantys įsitvirtinti darbe, kuriantys šeimą bei dalis jų jau turi paskolas.

Dedu tanką ant šios kreivės, nes, mano nuomone, KAM „nusivažiavo“. Atsitiktinių skaičių generatoriaus nerasta"
----------------

Primenu, kad sovietai į tarybinę armiją šaukdavo 18-mečius dviems metams. Dvidešimtmečiai vyrai jau grįždavo namo rimtų vyrų statuse ir pradėdavo kabintis į gyvenimą, ieškotis darbų, mokytis, kurti šeimas, etc. Logika buvo aiški - tarnyba turėjo tapti perėjimu iš vaikystės į suaugusiųjų gyvenimą, todėl ir buvo šaukiami vos baigę mokyklas jaunuoliai.

O mūsų KAM daro... priešingai. Vakarykščių mokinukų nejudina, o bandys šaukti tuos, kurie jau įsikabino į suaugusiųjų gyvenimą, pradėjo rimtai dirbti, sukūrė šeimas, nusipirko paskolinius būstus, etc. Nereikia būti ypatingi išminčiumi, idant suvokti, kad dėl tokios šaukimo taktikos nepasitenkinimas visuomenėje bus dvigubai didesnis, nei tuo atveju, jeigu būtų šaukiami devyniolikmečiai abiturientai.

Tas pats galioja ir valstybės išlaidoms visokioms kompensacijoms ir pan. Gyventi šiais laikais ir taip nelengva, tai kuriems velniams dar dirbtinai tuos jaunus žmogelius ir jų jau sukurtas šeimas pykdyti ir siutinti? Galima suprasti motyvus, kodėl KAM taip elgiasi - nes taip patogiau turėti didesnį galimų šauktinių rezervą, tačiau politiškai tokia šaukimo taktika nėra labai išmintinga.

Čia švelniai tariant.
---

LDiena.lt: jeigu kas nors atrodo keista ir nelogiška, tai gali būti, kad žmogus tiesiog nesupranta tuos "nelogiškus" sprendimus priimančio kito asmens logikos. Štai sveikai ir racionaliai mąstantys žmonės stebisi keista atrankos į Lietuvos kariuomenės šauktinius tvarka ir nesuprantama logika. Bet jie nesupranta jos būtent todėl, kad sprendžia pagal save - kaip jie patys darytų, kad Lietuvos kariuomenė ir šauktinių tarnyba joje neštų naudą visuomenei ir valstybei. Beje, kaip ir buvo daroma Tarybų Socialistinių Respublikų Sajungoje.

Tuo tarpu tie, kas organizuoja šitą šaukimą, turi visiškai kitą užduotį ir sprendžia visai kitus klausimus, kurie beje neapsiriboja vien tik Lietuvos reikalais. Taigi, blaiviai žiūrint, atrodytų absurdiška šauktinių surinkimo tvarka yra labai pamatuota ir subalansuota tam, kad:

1 - loterijos būdu (kas jau savaime yra debilizmo ir sveiko proto neigimas) atrenkami šauktiniai leidžia loterijos organizatoriams nesivarginant, mažiausiomis sąnaudomis, tik pakoreguojant skaičiukus kompiuterio ekrane, apsaugoti nuo tarnybos armijoje visus, kurie yra "aukščiau to" - visų pirma valdančio šūdeličio ataugas, tada savo draugų ataugas, tada tuos, kas susimokės;

2 - specialiai tarp "kanditatų" sąrašo paskelbimo ir rekrūtavimo padarytas dviejų mėnesių tarpas tam, kad potencialūs patrankos mėsos konservai turėtų laiko ir sumąstytų ką jiems dabar daryti - eiti dinderio mušti, eiti susirasti loterijos organizatorių atstovą ir išsipirkti iš sistemos savo 9 mėnesius gyvenimo ar tepti slides, ten kur nedaeis gležnos Lietuvos karo policijos letenėlės. Per du mėnesius tikrai galima susirasti darbą Anglijoje arba Norvegijoje. 

3 - o štai ir atsakymas, kodėl šaukiami ne laisvi ir nepriklausomi nuo jokių įsipareigojimų abiturientai, o jau profesiją įsigiję, jauni specialistai, žinantys kas yra gyvenimas, kaip uždirbama duona., koks kredito už būstą palūkanų skonis. Būtent jie ir yra tikrasis šios visos atrodytų debiloidinės ir karikatūrinės "šauktinių sistemos" atgaivinimo taikinys.

Visa taip vadinama "šauktinių į Lietuvos kariuomenę atranka" - tai tik Lietuvos šūdeličio, uzurpavusio valdžią Lietuvoje, susikurtas mechanizmas, kaip susimokėti duoklę vakaroidiniams savo patronams. Ir daugiau nieko. Nes, pagal uzurpatorių sukurtą valdymo sistemą, LIETUVAI NEGALIMA TURĖTI REALIOS ARMIJOS (bet apie tai kitą kartą), o vienintelis Lietuvoje likęs resursas tinkamas eksportui - jauni, išsilavinę žmonės, jau turintys profesiją ir minimalią darbo patirtį.

Vakaroidai (visų pirma Anglija) pareiškė, kad jie privalo pertvarkyti migrantų sistema, nes ekonominė migracija iš ubagyno į vakaroidinį rojų buvo kurta kaip pigus ir efektyvus vergų prekyvbos pakaitalas. Tačiau su laiku vis labiau krentant migrantų kokybei, dabar galiojanti migracijos sistema ėmė kelti pernelyg daug problemų. Štai britai ir pradėjo išmetinėti juodadarbius, turinčius problemų su teisėsauga, Evrosojūzas savo ruožtu ant smūgio padalino kvotas permesti negrų perteklių baltiesiems aborigenams.

Tam, kad vietoje brokuotos biomasės atkeliautų geresnės kokybės vergai-emigrantai, visose vakaroidinėse baltųjų aborigenų kolonijose ir yra kuriamos tokios sąlygos, kurios apsunkintų protingam, darbščiam, baltam žmogui gyvenimą savo Tėvynėje.

Negrų taborai - tai universali priemonė, kuri bus pritaikyta visiems, tačiau akivaizdu, kad prie viso to kiekviena kvazivalstybė turės susikurti ir papildomus instrumentus skatinti emigracijai. Štai mūsiškiai "RUSAI PUOLA!" pretekstu įvedė "pseudošauktinių pseudoatranką" - paprastą ir nesudėtingą instrumentą, kaip kasmet perduoti šeimininkams porą tūkstantčių 22-26 metų jaunuolių, kurie yra pakankamai konkurencingi darbo rinkoje ir kurie savo noru neis ubagauti pas kolonizatorių.

Toliau tikėkite gerais banditų, uzurpavusių valdžią Lietuvoje, norais ir jų nuoširdžiu rūpesčiu valstybe!

Šaltinis: http://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/paskaiciuok-ar-tave-gali-pasaukti.d?id=67969362

Įvertink straipsnį: +1 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

90 | 2017-08-23 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
86 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
119 | 2017-08-23 | Lietuva | +19 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
110 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-23 | Kaimynai | +4 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
313 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -3
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
363 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-22 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
116 | 2017-08-22 | Lietuva | +7 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
93 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
67 | 2017-08-22 | Lietuva | +5 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
98 | 2017-08-22 | Lietuva | +12 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
219 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
463 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
223 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851