Hipergarsiniai šarvai Putino Rusijai

Autorius: Anno Šaltinis: https://cont.ws... 2019-02-22 17:15:39, skaitė 314, komentavo 10

Hipergarsiniai šarvai Putino Rusijai

Pranešime Federalinei asamblėjai Vladimiras Putinas pasiuntė žinią ir Rusijos vakarietiškiems „ne partneriams“, pasveikindamas juos su hipergarsiniais "Avangardais" ir povandeniniais dronais "Poseidon" Rusijoje atsiradimu. NATO tai pavadino „nepriimtinomis grėsmėmis“. Taip, tai ir yra grėsmės, tik Rusijos nuomone, adekvačios Amerikos grėsmėms: priešraketinė gynyba Europoje, minininkai su "Tomohaukais" ir JAV aviacija nuolat besitrainiojantys palei Rusijos sienas.

Tuo pačiu metu Rusijos prezidentas neatsakė į amerikiečių ultimatumus dėl INF sutarties, tik pažymėjo, kad „Rusija bus priversta sukurti ir dislokuoti ginklus atsižvelgdama ir į tas teritorijas, kuriose yra sprendimų priėmimo centrai. Mes tučtuojau tai realizuosime, kada tik suprasime, kad grėsmės mums tapo realios. “ Tai reiškia, kad Vašingtonas neatsipirks padėjęs ant aukuro vien Lenkija ir Rumunija, jis turės susimokėti savo valstijomis.

Apskritai, visa šita JAV Kongreso sankcijinė isterija ir Vašingtono pasitraukimas iš INF sutarties buvo reakcija į Vladimiro Putino kalbą 2018 m. kovo 1 d., kurioje jis pasakė Rusijos potencialiems priešininkams: „Jūs nesugebėjote sulaikyti Rusijos“. Po to, Valdajaus klube, Putinas pridūrė, kad už agresiją prieš Rusiją bus atlyginta: „Mes papulsime į dangų kankiniais, ir jūs tiesiog nudvėsite, nes net paatgailauti nespėsite" Tai, be abejo, taip pat grėsmė, nes Putino buvo išsakyta pasišlykštėjančiai žeminančia forma.

Šiame federaliniame V. Putino pranešime tokioje pat pasišlykštėjančiai žeminančia forma buvo paminėti ir JAV satelitai kurie, tik kriuksi pritardami savo šeimininkui. Tai yra atsakas į JAV strategiją „smaugti“ Rusiją sankcijų pagalba ir į priešraketinę gynybą dislokuotą šalyse - satelituose. Putino atsakymo forma sako, kad Rusija tikrai panaudos ginklą, jei ji bus užpulta. Kodėl Vladimiras Putinas ėmė taip kalbėti su Vakarais?

2019 metais atėjus Rusija tapo labiau pasitikinti savo jėgomis, tapo tokiu lyg ir šarvuočių, nepažeidžiamu demokratiškais „Tomohaukais“ ir kitokia „skraidančia demokratija“, kas akivaizdžiai žeidžia JAV pasaulinį dominavimą ir siutina finansininkus-globalistus, vakarietiškus humanistus ir pacifistus. Rusija sulaužė ankstesnį nepriekaištingai veikusi „demokratinį“ principą: pasaulinėse MIP paskelbiame „kruvinąjį diktatorių“, ką tik panorime, o po to bombarduojame. Dabar jis jau nebeveikia, kaip anksčiau Jugoslavijoje. Sirijos prezidento Bašaro Asado subombarduoti jau nepasisekė, nes Rusija jam ištiesė KKP (karinės kosminės pajėgos) skėtį. Vladimirui Putinui vakaroidinė žiniasklaida jau seniai klijuoja etiketę „kruvinasis diktatorius“, bet vis tuščiai, nes jis yra šarvuočio Rusija prezidentas!

Pats faktas, kad šarvuotos Rusija laisvai plūduriuoja pasaulio politikos vandenyse, žeidžia Amerikos „demokratinę“ kolonijinę sistemą su Amerikos ambasadoriais kaip garantais ir arbitrais čiabuvių „demokratijoms“. Rusija nevalingai pritraukia šalis, siekiančias suvereniteto nuo vakarų, aprūpindama jas KOP „skėčiais“, ir tuo pačiu , žinoma, politiškai silpnina Vakarų „pasaulio demokratiją“.

Štai taip pasaulyje ir atsiranda hibridinis „nekarinis karas“, kuriame taisykle tapo taisyklių nebuvimas, kada visi suvokia, kad „raketų ant duonos neužtepsi, tačiau be raketų liksi be duonos“. Atskirai šiame kare yra JAV prezidento Donaldo Trampo figūra, kuris dar neatsisakė savo idėjos „sutarti“ su Rusija, matyt, „sutarti" prieš Kiniją, bet demokratiški globalistai „karą be taisyklių“ paskelbė pačiam Trampui! Europa, kaip amerikietiškas satelitas,, pritarė sankcijų politikai prieš Rusiją, tačiau atsisako nutraukti savo santykius su Rusija energetikos srityje. Tuo tarpu, be sankcijų ir dulkių, Rusijos SGD iš Jamalo jau tiekiama į Indiją, o šių metų pabaigoje dujotiekiu "Sibiro galia" dujos pradės tekėti į Kiniją. Jungtinės Amerikos Valstijos nesugeba izoliuoti Rusijos su savo suskystintomis dujomis.

Nesiseka JAV ir su Rusijos politinė izoliacija: Maskva atmeta visus melagingus kaltinimus, pvz., „kišimasis į Amerikos rinkimus“ arba „apnuodijimas Solsberyje“ ir net nemano atgailautų ir priimtų vakarietiškas žaidimo taisykles. Šarvuotis Rusija ir toliau tęsia plaukiojimą pasaulio politikos vandenyse, naikindamas vakarų kolonijinius planus. Pažymėtina, kad KKP operacija Sirijoje nuo pat pradžių turėjo karinio susidurimo su Jungtinėmis Valstijomis galimybę, tačiau Rusija vis tiek įžengė į Siriją. Tuomet V. Putinas pasakė, kad mes atakuosime viską, kas kelia grėsmę mūsų pajėgoms. Demonstratyviai buvo sunaikinta nežinomos kilmės specų grupė, kuri dronais atakavo KKP bazę Chmeimime, Rusija irgi patyrė nuostolių. Tačiau Jungtinių Valstijų provokacijos, pavyzdžiui, „Tonkino" incidentas arba buvusio valstybės sekretoriaus Kolino Pauelo mėgintuvėliai JT, prarado savo prasmę.

Tikriausiai Rusija niekada nebuvo tokia stipri, kaip šiandien: TSRS nevykdė tokių operacijų kaip Sirijoje. 2007 m., praėjus septyneriems metams po to, kai atėjo į valdžią, Vladimiras Putinas Miuncheno saugumo konferencijoje metė iššūkį Jungtinėms Valstijoms ir visai globaliai vakarų imperijai, paskelbdamas apie Rusijos suverenius interesus. Nuo tų metų vakarai ir užvertė Rusiją provokacijomis ir sankcijas, ir ką? Jau 2019 metai kieme - ir nieko, Putino Rusija užsidėjo hipergarsinius šarvus. Visos vakarų sankcijos - pro šalį, Rusija pertvarko ir didina savo agrarinį ir pramoninį potencialą.

Faktiškai JAV panika, „pragariškų sankcijų“ paskelbimas - tai ir yra pragariška panika, šios sankcijos kelia grėsmę pačių JAV dolerinės sistemos saugumui! Iki paskutinio meto vakarai rėmėsi tuo, kad jie yra kaip ir protingesni nei „šitie barbarai“, iš ko ir seka jų skardžiai deklaruojamas "išskirtinumas" ir viršenybės manija, ir ji lygtai buvo patvirtinta vakarų viršenybe technologijų srityje.

Ir štai dabar Putino Rusija parodo, kad tai ji yra protingesnė! Jos "Kalibrai"ir "Avangardai" skrenda toliau, greičiau ir tiksliau, Jungtinės Valstijos yra priverstos pirkti „P-180“ raketinį variklį iš "šalies-benzokolonėlės“. Kuo tada tikrumoje yra Jungtinės Valstijos? Atsakymo į šį klausimą šiuo metu ieško prezidentas Trampas.

Tuo tarpu šarvuotos „Rusija“ ir toliau tęsia „besivystančių rinkų" išlaisvinimą nuo vakarų kolonijinės, finansinės, technologinės ir karinės priklausomybės. 2007 m. Rusija sugrįžo į šį pasaulį kaip suvereni valstybė, o šiandien ji užsidėjo hipergarsinius šarvus, patinka tai vakarams ar ne!