Ar galima tapti vilniečiu? O ar verta?

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-03-04 16:59:35, skaitė 315, komentavo 6

Ar galima tapti vilniečiu? O ar verta?

Lidžita Kolosauskaitė

Bent kelis kartus gyvenime įvairūs žmonės stebėjosi, kad aš – ne vilnietė.
O aš pati ne trumpą gyvenimo atkarpą labai svajojau ja tapti.

Po šių metų savivaldos rinkimų rezultatų turiu pripažinti, kad vilniečiu tapti negalima ir visa laimė, kad aš ja nesu.

Kodėl negalima tapti vilniečiu, paklausite?

Tiesiog todėl, kad tai susiję su tais dalykais, kurių taip paprastai nepakeisi – tau patinka š…dmalys, po gėjų vištgaidžių klubus besitrainiojantis meras arba ne. Tu nori žmogaus – vaivorykštės – vienaragio į tarybą arba ne.

Kalbi lietuviškai arba užkemši savo kalbą anglizmais. Nusiperki savo dydžio arba keptuvės dydžio akinius. Kelnių klynas baigiasi ties klynu arba kažkur žemiau kelių.
Būti vilniečiu iš esmės reiškia būti kažkuo, ko niekur kitur Lietuvoje nėra. Ir šiuo atveju netgi nėra svarbu, ar gyveni Vilniuje.

anglijaplius.com:

Vilniečių sprendimu į antrąjį mero rinkimų turą patekęs dabartinis Vilniaus miesto vadovas Remigijus Šimašius savaitgalį įėjo į Lietuvos politikos istoriją – R. Šimašius buvo pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvos meras apsilankęs ir su rinkėjais susitikęs naktiniame gėjų vištgaidžių klube, rašoma pranešime spaudai.

Antrąją kadenciją mero poste siekiantis užsitikrinti Remigijus Šimašius savo pirmojo rato rinkiminę agitaciją pabaigė lankydamasis Vilniaus miesto baruose – meras neaplenkė ir didžiausio šalies LGBT žmonių pederastų ir kitų iškrypėlių traukos centro, gėjų vištgaidžių klubų „Soho“.

R. Šimašių su komanda pasitiko su meru norėjusiu pasisveikinti klubo svečių ir LGBT pederastų ir kitų iškrypėlių klausimams neabejingų žmonių.

„Atėjo metas pasakyti kartą ir visiems laikams – Vilnius yra LGBT bendruomenei pederastams ir kitiems iškrypėliams draugiškas miestas. Jeigu mano atėjimas čia turi skleisti kažkokią žinią, tai lai ta žinia būna, kad visi vilniečiai savo mieste turi jaustis gerai, nepaisant jų seksualinės orientacijos lytinių iškrypimų.

Šį vakarą visame mieste aš sutikau daug puikių jaunų žmonių, ir negalėjau sąmoningai „praleisti“ savo žemėlapyje vienos populiariausių miesto vietų vien dėl to, jog tai netradicinės seksualinės orientacijos žmonėms lytiniams iškrypėliams dedikuota vieta. Čia durys atviros visiems, taip ir Vilnius turi būti atviras visiems“, – kalbėjo dabartinis sostinės meras R. Šimašius.

R. Šimašius į susitikimą su klubo lankytojais atvyko lydimas žmonos Agnės, Seimo narės Aušrinės Armonaitės bei teisininko, LGBT žmogaus teisių aktyvisto pederastų ir kitų iškrypėlių propagandisto Tomo Vytauto Raskevičiaus. Į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą kandidatavęs jaunas vyras vakarą „Soho“ klube buvo įsikūnijęs į aukštakulnius dėvinčios ir karūna pasipuošusios Okeanidės amplua.

„Mano tikslas taryboje – įvertinti, kaip kiekvienas priimamas sprendimas galėtų paveikti LGBT žmones pederastus ir kitus iškrypėlius. Ar mes kalbėtume apie savivaldybės finansuojamas savižudybių, patyčių prevencijos programas, ar apie viešų tualetų su lyties pagrindu neutraliu ženkliuku, kuris būtų saugus translyčiams asmenims vištgaidžiams, infrastrūktūrą.

Labai džiaugiuosi, kad meras savo komandoje vertina atvirus žmones – Okeanidė yra mano gyvenimo dalis, tai bus ir mano politikos dalis, ir aš tikiu, kad dabar jau gyvename tais laikais, kai pasisakymas už LGBT teises pederastų ir kitų iškrypėlių privilegijas ne atima, o prideda palaikymo visuomenės akyse.“ – kalbėjo Tomas Vytautas Raskevičius.