Afganistane kovojantys už laisvę "miško broliai" nukovė 25 JAV okupantus ir su jais kolaboravusius išdavikus

Autorius: Miško Brolis Šaltinis: https://www.voanews.com/a/tali... 2019-03-04 20:09:07, skaitė 216, komentavo 2

Afganistane kovojantys už laisvę

Nuotraukoje - JAV-ų okupantai ir jų "stribai" Afganistane

"Amerikos balsas" pranešė, kad Afganistane kovojančių už laisvę Talibano partizanų - "miško brolių" puolimo metu buvo sunaikinti 25 JAV okupantai ir jiems talkinantys išdavikai afganai.

Puolama buvo kolaborantų karinė bazė Šorabe Hilmendo provincijoje, kurioje okupantai ruošė smogikus JAV-ų karinės intervencijos pagalba į valdžią atvestam neteisėtam Kabulo režimui.

Tai vienas stambiausių okupantų ir kolaborantų karinių objektų Afganistane, todėl ataka prieš jį ypatingai svarbi ne tiek karinės sėkmės aspektu, kiek Talibano "miško brolių" pademonstruota galimybe smogti okupantams bet kuriame engiamos Tėvynės kampelyje.

Kiek žinoma, į karinę bazę "miško broliai" įsiveržė pasiaukojus vienam iš savanorių mirtininkų susisprogdinus bazės prieigose. Iš viso baudžiamojoje akcijoje prieš okupantus dalyvavo apie 20 "miško brolių", tarp jų 3 savanoriai mirtininkai. Nukovę 25 okupantus ir savo šalies išdavikus dar nenustatytą skaičių kolaborantų, miegojusių savo kazarmose, "miško broliai" paėmė į nelaisvę.

Ar tarp jų yra ir JAV-ų okupacinėms pajėgoms priklausančių smogikų - šaltinis, nenorėdamas kompromituoti menamos "JAV-ų karinės galios", nutyli. Tačiau nepamiršta pažymėti, kad kovoje su JAV-ų okupantais didvyrių mirtimi krito 9 Afganistano sūnūs - "miško broliai".

Parodomasis puolimas prieš vieną iš didžiųjų okupacinių jėgų ir banditiško Kabulo režimo bazių turi paskatinti nuo arenos nueinantiems kolaborantams būti sukalbamesniems artėjančiose paliaubų derybose tarp laisvės kovotojų - Talibano "miško brolių" ir kolaboracionistinio Kabulo režimo.