Karolis Žukauskas. Mordoriškės auga ne dienom, o valandom - ir čia kol kas toks originalesnis jų šūvis bandant pakenkti Remigijui Šimašiui

Autorius: Karolis Žukauskas Šaltinis: https://www.facebook.com/zalza... 2019-03-06 22:03:37, skaitė 267, komentavo 3

Karolis Žukauskas. Mordoriškės auga ne dienom, o valandom - ir čia kol kas toks originalesnis jų šūvis bandant pakenkti Remigijui Šimašiui

Mindaugo Puidoko asmeninis portaliūkštis minfo.lt ką tik išspausdino tokį straipsnį apie mane - pagalvojo, kad pafantazuos ir pagąsdins tokiais baisiais dalykais tautą. :) Su liūdesiu straipsnio autoriui Jakui ir minfo.lt pranešu, kad jų kliedesėlių komentuoti nesiruošiu, bet šitą temą panaudosiu labai geram tikslui - bus proga pakalbėti su savo vaikais ir paaiškinti, kas yra homoseksualumas, kad jie neužaugtų tokiais jakais ar puidokais. 

Bet įdomiau čia yra tai, kas yra naujasis Zuoko karys Laimonas Jakas (www.facebook.com/laimonas.jakas). Pažįstu jį gerai, nes jis mokėsi paralelinėje klasėje. Trumpa jo dosjė:

Jakas apsimeta karių teisių gynėjų, turi ir tokį centriuką VšĮ „Karių teisių gynimo centras“ įsteigęs, bet realiai net ir politikai jį tiesiai šviesiai vadina vatniku - buvusi Krašto apsaugos ministrė R. Juknevičienė ne kartą apie jį yra rašiusi savo FB arba žiniasklaidoje.

Jakas vis bando šlietis prie kokių nors tuo metu ant bangos esančių politinių jėgų, kol šie perpranta, kas per tipas jis, ir išmeta lauk (tam turi ir savo fanų puslapį: JAKAS). Buvo ir prie liberalų prisiplakęs, vėliau prisiplakė prie Zuoko ir su juo nesėkmingai 2016 m. kandidatavo į Seimą (net 14 numeriu sąraše), akivaizdu, kad draugystė nesibaigė. Šiuo metu jis dar prie Mindaugo Puidoko trinasi - gal nukris koks politinis kaulas nuo prezidento rinkimų.

Kas dalyvauja antirusiškoje elfų grupėje gaudant rusiškos propagandos spamą - Jako pavardę tikrai ne kartą yra girdėję ir jį jau pažįsta. 

Todėl nekeista, kad Jakui labai nepatinka Šimonytė, paskaitykit jo kliedesėlius puikiame dienraštyje Respublika: https://goo.gl/P2Hfr7. Mėgsta jį ir kiti marginaliniai arba vatiniai portalai, pvz. bukimevieningi.lt, kurie irgi perspausdino šį straipsnį (beje, su nuotraukomis, vogtomis iš 15min.lt).

Statybų versle Jako bendrovės (nežinau, ar beturi jas) keitė pavadinimus ir apgaudinėjo klientus - yra info internete, jei pagooglinsite atsiliepimus apie UAB „Abastas" ir UAB „Psyops Constructions“, taip pat buvo įtarimai apie nelegaliai įdarbintus ukrainiečius. Pvz. skundų portalas: http://skundziu.lt/laimonas-jakas/

15min.lt įrodė, kad jis joks riteris karių gynėjas, o greičiausiai tėra paprastas sukčius:
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tiesos-kariu-besidedantis-laimonas-jakas-ne-riteris-o-sukcius-56-688559 

Prieš kurį laiką Jaką ir jo Karių teisių centrą minėjau tekste apie miškų kirtimą - tiek Jakas asmeniškai, tiek Karių teisių centras yra tie, kurie nuolat šoka prie karštųjų temų - nuo Venckienės iki vaikų grobimo: https://goo.gl/L28sg7. Būtent todėl, spėju, Laimonas toks ir piktas ant manęs, pagalvojo, kad atkeršys gėjumi išvadinęs.

Deja, žiniasklaidai kartais dar vis užkimba ant jo, kaip ant karių teisių eksperto, ir kviečiasi komentuoti. Žinoma, nekalbu apie Janutienė, kurios laidose Jakas gana dažnas svečias - tai nė kiek nestebina.

Dar perspėjimas - iš labai patikimų šaltinių žinau, kaip Jakas uždirbinėja pinigus. Internete gaudo neigiamus komentarus apie save, paduoda į teismą jų autorius ir po to jau prašo finansinio atlygio taikioms deryboms. Ir žinau, kad jam tai veikia, net girdėjau gandų, kad tokiu būdu savo brolį nureketavo, bet tikiuosi, kad tai tebuvo gandai.

Štai toks trumpas dosjė, kokias asmenybes trigerrina rinkimai.

Ir ps: kas nors perduokit šitą įrašą ir linkėjimus Jakui, nes jis mane seniai fb užblokavęs, nepamatys panegirikos. Pridėkite jam tokią asmeninę žinute: „Idiote, jei būčiau gėjus, man maskuotis nereikėtų, nes čia laisva šalis. O užsimaskavę sukčiai daug blogiau nei bet kokios teisę į savo saviraišką turinčios mažumos. Bučkis".

Žemiau nukopijuoju visą straipsnį, kad nedidintumėte minfo.lt kliedesėlių lankomumo:

Laimonas Jakas: Vilniaus mero R. Šimašiaus patarėjas Karolis Žukauskas gėjus, o ne šeimos žmogus?

Kartas nuo karto visuomenės akyse šmėžuoja Karolio Žukausko, kuris įvairiuose portaluose save vadina komunikacijos specialistu ir keliautoju, pavardė. Šis asmuo save prisistato kaip išskirtinį keliautoją, komunikacijos specialistą ir patarėją. Gal jam ir įdomu keliauti vienam, be šeimos, tačiau ši istorija truputį ne apie tai.

Žiniasklaidoje buvo paviešinta žinia apie Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus apsilankymą gėjų klube „Soho“. Šis apsilankymas turėjo būti it nekaltas liberalus ir genderizmą skatinantis oro gurkšnis R. Šimašiaus antrajam turui, tačiau ką tai iš tiesų atskleidė rinkėjams ir ar nepakiš kojos R. Šimašiui?

Ar Karolis Žukaukas užsimaskavęs gėjus?

Dažnai kitus plakantis teisingumo liežuviu ir nesibodintis auklėti kitus (net ir politikus) teisuolis Karolis Žukauskas pastaruoju metu yra ne tik (kaip paaiškėjo) aktyvus gėjų garsiausio klubo „Soho“ lankytojas, bet ir homoseksualumo sergėtojas, plakantis homoseksualumo odiniu rimbu net patį N. Puteikį dėl jo įsitikinimų. Naktiniame klube „Soho“ p. Remigijus Šimašius, bendraudamas su vietos lankytojais, susitiko ir savo patarėją Karolį Žukauską. Dabar tapo gana aišku, kodėl ši persona yra itin priešiška tiems, kurie yra už tradicinę šeimą bei pasisako už tradicines vertybes, ir kodėl R. Šimašius taip aktyviai reiškėsi ir reiškiasi homoseksualų klausimais 2018 ir 2019 metais, t.y. tada, kai K. Žukauskas tapo mero patarėju.

K. Žukauskas paskutiniu metu pasižymėjo, kaip tas, kuris homoseksualumo tema auklėja politikus, o ir pats prisipažino apie tai, kad laikė homoseksualumo testą (kokį testą laikė, taip ir nepasakė - turimas omenyje šiame tekste minimas testas - aut. pastaba). Jo įnirtingas homoseksualumo aukštinimas ir lankymasis gėjų klube „Soho“ Vilniuje kelia itin stiprų susirūpinimą: kur mus nuves Remigijaus Šimašiaus sąrašas ir pats R. Šimašius, turintis tokį homoseksualumu dvelkiantį patarėją kaip Karolis Žukauskas, ir ar nebus per tokį patarėją Vilnius paverstas homoseksualų sostine su Karoliu Žukausku priešakyje?

Ko reikia tikėtis iš Remigijaus Šimašiaus komiteto ir jo aplinkos, kai jo patarėjas Karolis Žukauskas buvo užfiksuotas besilankantis gėjų klube? Ar liko vietos R. Šimašiaus aplinkoje tradicinei šeimai?