Patvirtinta Austrijoje: ILIV teroristas gavo 12.400 eurų "socialinės paramos"!

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2019-03-09 08:33:22, skaitė 193, komentavo 0

Patvirtinta Austrijoje: ILIV teroristas gavo 12.400 eurų

Austrijos dienraštis Krone rašo: turkiškos kilmės ILIV (Irako ir Levanto Islamo Valstybės) teroristas Azadas G., turintis Austrijos pilietybę, nuo sužeidimo gydėsi Vienoje ir gavo 12.400 eurų socialinę paramą. Prieš jį nebuvo imtasi jokių priemonių pagal įstatymą, nes Federalinė konstitucijos gynimo ir kovos su terorizmu žinyba (BVT) nebuvo informuota. Vienos socialinės tarybos vadovas Peteris Hakeris (SPÖ) pasakė Krone: „jeigu tai tiesa, tai neįtikėtinas skandalas, kad mes nebuvome informuoti“.

Teroristas Azadas G. be to, savo „fronto atostogų“ metu lankė Austrijos valstybinės įdarbinimo tarnybos (AMS) kursus, finansuojamus mokesčių mokėtojų, ir gydėsi Vienos ligoninėje ambulatoriškai kelis kartus, irgi už Austrijos mokesčių mokėtojų pinigus.

Įtariamas ILIV teroristas buvo sulaikytas prieš kelias dienas kurdų savigynos būrių Sirijoje. Video Facebook jis skundėsi, kad jį „pakišo“ ir jis nori grįžti į Austriją, į „humanišką teisinę sistemą“.

Azadas G. turi Austrijos ir Turkijos pilietybes. Vienos meras Michaelis Liudvikas (SPÖ) pavedė merijos padaliniui peržiūrėti šią bylą – jis jau inicijavo pilietybės atėmimo procedūrą.

Išsiaiškinta, kad Azadas G., kurio šeima kilusi iš Turkijos, 2013 metais išvyko į Siriją, kad kariauti ILIV gretose. 2014 metais jis sugrįžo į Vieną po šautinio sužeidimo, čia gydėsi ir gavo per 14 mėnesių 12.400 eurų minimalią paramą, po 885,47 eurų per mėnesį. Prokuratūra prieš jį buvo pradėjusi bylą, bet ją nutraukė. Vienos miesto valdžiai apie tai nebuvo pranešta. Ši informacija nebuvo perduota nei policijai, nei BVT, nei AMS, kurios kursus lankė, nei ligoninės personalui, kur teroristas Azadas G. buvo gydomas.

Austrijos vidaus reikalų ministras Herbertas Kiklas (FPÖ) pasakė, kad tikslingiau teroristą teisti ten, „kur yra potencialios teroristo aukos, kur yra galimi liudininkai ir visi įrodymai: viskas ten, regione, nieko to nėra Austrijoje. Teismo tyrimui būtina atlikti tyrimą, apklausti liudytojus, surinkti įkalčius.“

Ši skandalinga istorija parodo, kokia betvarkė yra ES su imigrantais iš trečiųjų šalių, kaip teisingais elgiasi Vyšegrado šalys, kad jų neįsileidžia.

https://www.krone.at/1878303