Lesbės reikaliukai. Pirmoji šalies dama (misterė) ar tik labai artima draugė?

Anonimusas
+ 62 - 3
Autorius: Alcogenocid
Šaltinis: https://www.facebook.com/alcog...
7533-05-18 (2015 m.), skaitė 28770
13
Lesbės reikaliukai. Pirmoji šalies dama (misterė) ar tik labai artima draugė?


Nuotraukoje p-rezidentė ir jos proteže 2009 metų gegužės 17-ąją, p-rezidento rinkimų štabe

LRT žurnalistas Vaidotas Žukas pirmas paskelbė apie netradicinę Lietuvos eurokomisarės seksualinę orientaciją, ir kaip mat buvo išvarytas iš darbo.

“Be to, D.Grybauskaitė bijojo, kad bus paviešinta, kad ji kartu su savo drauge Rima Kaziliūniene gyveno viename bute Briuselyje, ir kad tai taip pat bus priskirta prie jos netradicinės orientacijos, - pasakojo B. Genzelis, - prezidentė mums aiškino, kad ji pažįstama su R. Kaziliūniene, todėl Žukas tuo ir pasinaudojo, ir apkaltino, kad p-rezidentė yra lesbietė.

Mes su Sakalu likome įtikinti, kad buvo būtent taip”.

Buvusi žurnalistė Rima Kaziliūnienė pradėjo dirbti kartu su D. Grybauskaite Finansų ministerijoje, kai ši dar ėjo Finansų ministrės pareigas. Vėliau ji kartu su D. Grybauskaite išvažiavo dirbti į Briuselį jos padėjėja, gyveno kartu su būsima p-rezidente viename bute (keista, kad milžinišką atlyginimą gaunanti eurokomisarė priėmė kartu gyventi savo padėjėją, o ne išnuomavo jai atskiro buto – aut. pastaba).

Vėliau R. Kaziliūnienė grįžo kartu su D. Grybauskaite į Lietuva, dirbo jos rinkimų štabe. Pasibaigus rinkimams, D. Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas Vytas Vasiliauskas iš prezidentės rankų gavo Lietuvos banko valdybos viršininko postą, o R. Kaziliūnienė išėjo dirbti į Lietuvos banką, ir tapo V. Vasiliausko patarėja. Dar įdomiau, kad R. Kaziliūnienės dukra Rūta Kaziliūnaitė, tik baigusi universitetą, taip pat buvo įdarbinta D. Grybauskaitės prezidentūroje.

Kai apie R. Kaziliūnienę, kaip p-rezidentės antrąją pusę, imta kalbėti žiniasklaidoje, p-rezidentės numylėtinės dukrai buvo surastas kitas postas – ji tapo p-rezidentūros kovos su politiniais oponentais – STT darbuotoja. Panelė R. Kaziliūnaitė, tik baigusi universitetą, tapo STT Teisės ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus viršininko pavaduotoja. Šiuo metu - ji jau jau atlieka šio skyriaus viršininko vaidmenį...


Rūta Kaziliūnaitė - kol tokie, patirties kupini, specialistai vadovauja Specialiųjų tyrimų tarnybos Teisės ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriui, tol tarptautiniai Lietuvos priešai gali būti ramūs... STT nuotrauka

Beje, p-rezidentės protekcijos buvo jaučiamos ir čia – jokio konkurso šioms pareigoms STT nerengė, tiesiog, kaip raštu parašė laidai “Patriotai”, “buvo sprendimas atlikti atranką, vyko kandidatų parinkimas, kuriuo metu dėl galimo kandidatų analizuotas platus asmenų ratas”.

Tiesa, joks viešas konkursas užimti šioms pareigoms, kaip reikalauja įstatymai, skelbtas nebuvo.

“Rima Kaziliūnienė buvo tarp tų neoficialių p-rezidentės patarėjų, - pasakojo Linas Balsys, - ir tai taip pat buvo viena iš mano pasitraukimo priežasčių, nes norisi aiškumo, kas yra patarėjai, ir kas tie žmonės, kurie tarėsi. Kur jau kur, tačiau STT darbinami ne politinio pasitikėjimo pareigūnai, o valstybės tarnautojai, kurie šias pareigas gauna konkurso būdu”.

Rima Kaziliūnienė paskutinį kartą su prezidente buvo nufilmuota švenčianti pergalę prabangiame sostinės restorane kartu su energetikos šulais broliais Garbaravičiais.


95% Plius 95% Plus
5% Minus 5% Minus
62   3
Komentarai: 12
12. parmazonas 2018-09-28 07:19:29

Tyliu,tyliu,tyliu,ba i mane įtars kuo tai negeru.Velniai griebtų-13metų vagonėlyje  trys diedai ekspedicijoje...

2 0
11. vladas lukosevicius 2018-06-12 16:25:56

Ar  žinote  ,  kad  KGB  prostitutė  Grybauskaitė  dar  prieš  rinkimus  mulkino  visą  Lietuvą ….

TAI  KODĖL  JANKIAMS  BUVO  NAUDINGA  KGB  KEKŠĖ  SU  IŠKRYPIMAIS   LT  PREZIDENTĖS  POSTE    ?

,,,  Wikileaks  ,,,  išviešino  2009 m.  diplomatų  susirašinėjimą    .

Jankiai  jau  seniai  turėjo  informaciją  apie  tai  jog  Grybauskaitė   tarnavo  KGB ,   jos   iškrypimus  ir     šantažą .

Dokumente  rašoma  jog  ji  KGB  agentas  ,  o  11  punkte  rašoma  jog  Grybauskaitė    buvo  šantažuojama  dar  prieš  rinkimus  su  kažkokiu  video  filmu ….

.............  https://wikileaks.org/plusd/cables/09VILNIUS254_a.html 

16 0
10. vladas lukosevicius 2018-05-04 00:31:54

MAGNOLIJA-TULPĖ pamatė iš po plintuso išlindusį  apipjaustytą  KGB kotą ....... nejaugi ten Lansbergas slepiasi ?

17 0
9. Durnių Laivo Kapitonė 2018-05-03 21:08:02

vfisiškai nusišvilpt asmeninis lytinis gyvenimas kas su kuom kaip krušasi. Juk neina su vėliavom ir neagituoja.
bet va kai Ulbinaitė paviešino dokumentą su žyma ,,SLAPTAI,, o paskui tas dokumentas tapo neslaptu- va kur problema...

17 2
8. dotė 2018-03-26 14:49:30

Asmeninis žmogaus gyvenimas jo reikalas, kol nepuolė prie valdiško skalsaus lovio, o to to - deja - tai jau viešas reikalas ir aptarinėti p-rezidentės lovį - kieikvieno reikalas ir netgi būtinybė, aišku, jeigu nenešei dar kudašiaus iš brangiosios tėvynės.

13 1
7. algis 2017-11-03 12:03:12

Visos gražios ir protingos. Tokios niekam matyt nepatinka. Toks gamtos ir socialinis dėsningumas. 

Mano požiūriu koks kieno reikalas? Lietuviškas pavydumas.

3 23
6. Anonimas 2017-10-04 07:23:50

O kur irdymai, kad taip smeiziate.

2 30
5. Jurga 2017-10-01 11:22:27

(čia turėjo būti keiksmažodis) Lietuva daugiau apie nieką nesidomi:Seimas apie alkoholikus,masės apie Prezidentės seksualinę orientaciją...nėra kur toliau.Žinokit Prezidentė irgi žmogus,ji ir kakoja ir sysioja,o viename bute gyventi galima ir su draugais,broliais,vaikais ir net su grupiokais.Manau tik labai negeriems žmonėms neaiški Prezidentės tautybė ar orientacija,nes normalūs žmonės per daug į tai nesigilina.Toks vaizdas, kad daugiau neturima prie ko prikibti.(Tam kad užbėgčiau kvailiems komentarams už akių:1.tai mano mažo piliečio maža nuomonė ir ji niekieno neįtakota.2.Neklauskit ką man prezidentė gero padarė,ar Lietuvai,nes tada galim ginčytis ar aplamai kuris nors Lietuvos prezidentas ką nors gero Lietuvai padarė).

5 27
4. Anonimas 2017-10-01 10:31:52

tai gal davai dar pydarastus isrenkam i seima ir bus konkreciai: Lizbiete vadovauja saliai o pydara lai ja valdo ir bus zeba visiem.Kurva negaliu net ziureti kolkas i lietuvos puse slikstynes valdzioj tuoj ta lt isnyks nes jau jaunimo ir taip nebeliklo.Tvariai viskas isparduota ir daug prisiskolinta musu lietuveleje

37 3
3. Zeroonimas 2017-10-01 09:42:10

Nereikia buti ypatingai akylu ar ypatingai informuotu,kad suprastum ypatingai vyriska Grybauskaites elgesi,ypatingai vyriska aprangos stiliu,kalbos maniera,eisena bei povyza.Ypatingai trukdo Grybauskaitei jos 5 dydzio krutine,stebetina,kaip ji iki siol jos nesusimazino iki minimumo.Bet viskas ateityje,gal isejusi i penzija,susitvarkys ta nepatoguma gyvenime.O siaip ka dar pasakyti,ta pati ka sako visas pasaulis- kokia tauta,tokia ir tos tautos prezydente.

 

29 4
2. Anonimas 2017-10-01 08:55:39

Na, jeigu moteris neištekėjusi, vyrams dažniausiai būna pikta, kaip čia taip, kaip ji gali gyventi be vyro, todėl skelbia įvairias versijas. Deja, jeigu kažkokie konkretūs vyrai iš moters aplinkos jai nepatinka kaip vyrai - dar nereiškia, kad ji kitokios orientacijos. Moterys dažnai turi draugių. O vyrai, beje, dažnai turi draugų. Ar tai nukrypimas?

Taigi šiek tiek juokina tokio pobūdžio straipsniai. Ir aplamai, žmogaus asmeninis gyvenimas - jo asmeninis reikalas. 

8 25
1. Anonimasneabejinga 2017-09-30 09:53:36

patarejai per lova-liberalizmas tegyvuoja

 

33 3

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAILDiena.lt grupė „Feisbuke“
Straipsnių TOP-as

Paveiksliukai


Video